VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

marcelkamm
15. apr 2012

a ešte by som sa chcela opýtať nemáte nejaké materiály ohľadom sociálnych služieb pre seniorov?

yogino
15. apr 2012
lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajalinka
16. apr 2012

@erzulik áno končím v PN bakalára, momentálne čakám na posudky od školiteľa a aj oponenta 😉 originalitu mám..... a ty kde končíš? ten červený diplom by zaujímal aj mňa 🙂 🙂 🙂

jajalinka
16. apr 2012

@svetlanka111 ja študujem s 3 deťmi a najmenšia mala niečo vyše roka ked som začala študovať na VŠ, momentálne som v 3. ročníku a som na seba nesmierne hrdá, že som to popri deťoch, práci a momentálne aj zlému zdr. stavu dokázala. Ten pocit sa nedá ničím opísať ani zaplatiť. Mám 38 rokov a s hrdosťou môžem napísať, že dokazujem lepšie študijné výsledky ako moji podstatne mladší spolužiaci 🙂 . Písania bakalárky sa neboj. My sme vedeli témy na písanie bc. práce rok dopredu, takže ak vieš tému , o ktorej budeš písať tak nevidím problém začať s písním bc. práce už teraz. Niektorí moji spolužiaci mali na začiatku tretieho ročníka prácu z hruba napísanú a potom už len "dolaďovali". Ja osobne by som sa nespoliehala pri písaní práce na nikoho iného, lebo nikdy nevieš ako to dopadne a teraz ten systém EZP ľahko dokáže vygenerovať plagiát, tak aby si kvôli niekomu neprišla o 3 roky štúdia. ☹ ☹ ☹ a podpísať sa v bakalárke pod čestné vyhlásenie, že si prácu vypracovala sama a nie je to pravda nebudem komentovať....To zaváňa kriminálom.... V každom prípade Ti budem držať palce a ak budeš niečo potrebovať tak sa ozvi určite Ti radi pomôžeme 🙂 😉

elbe
16. apr 2012

ahojte, určite ste to tu už preberali, ale pri deťoch nemám čas čítať to celé - čaká ma prvá skúška s Mátelom - teoria soc. práce. Aký je? Počúvam samé zlé chýry... 😒

eullienna89
16. apr 2012

ahojky je tu niekto kto ma niejake materialy na predmet TEORIA SOC. PRACE - OLAH ALEBO HALUšKOVA prednašajuci. ak niečo mate tak pošlijte na evullienna@azet.sk dikessssss 😀

ivana29
16. apr 2012

@elbe Ahoj ja som mala Matela v oboch ronickoch a pohoda, ja som obidve skusky za B, samozrejme boli aj taki co neurobili, ale podla mna neni az taky zly ako sa pise, hlav. rozpravaj rozpravaj.. teda ked snim mate ustnu skusku. Drzim palce 🙂

elbe
16. apr 2012

@ivana29 dakujem , upokojila si ma, budem rozprávať, aby nemal šancu skočiť mi do reči 😀

medulienka31
16. apr 2012

ahoj, nemáte náhodou vypracované otázky na skúšku s Matelom teoria sociálnej práce?

maria2009
16. apr 2012

Ahojte, neviete mi poradiť, poprípade poslať materiál na skúšku z PVP - pediatria pre SP u doc. Mikloška - 1. ročník. Mám totiž skúšku v predtermíne, takže prednášku sme ešte nemali. Ďakujem. mar2009v@gmail.com

svetlanka111
16. apr 2012

@jajalinka ďakujem veľmi pekne za podporu.. 🙂

svetlanka111
16. apr 2012

@erzulik musííííš sa veeeela učiť..zálezí na akej škole 🙂

veront
16. apr 2012

@medulienka31 tak toto zháňam aj ja 🙂 toho mátela

1ivanka1
17. apr 2012

@medulienka31
@veront
tak aj ja ho znáňam... 🙂

veront
17. apr 2012

@1ivanka1 baby ak budete mať niečo tak dajte určite vedieť. ja zháňam kde sa dá ale zatiaľ nič ☹ minulý rok boli otázky tiež ale iné. zmenil ich do kelu ☹

jazminn
17. apr 2012

@jajalinka čo ja viem, tak na extérnom štúdiu sa červený diplom nedáva...

osabela
17. apr 2012

Červený diplom sa dáva aj na externom štúdiu informácie nájdeš v ročenke školy. Nájdeš to v štúdijnom poriadku
ktorý začína na strane 306.

jajalinka
17. apr 2012

@osabela joj ročenku nemám dala som ju kolegyni ☹

osabela
17. apr 2012

nájdeš ju aj na stránke školy BA

osabela
17. apr 2012

Celkové hodnotenie štúdia
1) Celkové hodnotenie štúdia sa vykonáva po splnení všetkých povinností predpísaných
študijným programom a úspešnom absolvovaní štátnej skúšky, a to
stupňami:
a) prospel s vyznamenaním,
b) prospel.
2) Stupňom „prospel s vyznamenaním“ sa študent hodnotí, ak jeho vážený študijný
priemer za celé štúdium nie je vyšší ako 1,5 a z obhajoby záverečnej, resp.
diplomovej práce a zo všetkých častí štátnej skúšky bol klasifikovaný stupňom A
(1) s možnou výnimkou jednej klasifikácie stupňom B (1,5) a nesmie mať hodnotenie
C, D, E a Fx počas celej dĺžky štúdia. V ostatných prípadoch sa študent
hodnotí stupňom „prospel“.
3) Za vynikajúce výsledky dosiahnuté počas štúdia môže byť študentovi udelená
Cena rektora vysokej školy.

perla_11
17. apr 2012

súrne zháňam knihu: Hudecová, Anna – Brozmanová Gregorová, Alžbeta : Sociálna práca s rodinou, nema ju nahodou niekto v PC? Ďakujem

erzulik
17. apr 2012

@jajalinka koncim v Novych Zamkoch mohla by si mi poskytnut vypracovane otazky na statnice? Ak by som ta mohla poprosit.

erzulik
17. apr 2012

@osabela hrozne kriteria tak mam smolu

jajalinka
18. apr 2012

@erzulik ahoj otázky vypracované nemám, učím sa z kníh tak ako nám hovorila študijná referentka....a ani si ich nestíham vypracovať kedže štátnice máme od 28. mája... kedy štátnicujete Vy?

jajalinka
18. apr 2012

@erzulik 🙂 My sme taký super kolektív, že každý sám za seba a vypracovať 70otázok považujem za stratu času 😉

osabela
18. apr 2012

@perla_11 Skús to nájsť na ULOŽTO.sk

morava64
18. apr 2012

@sofokleska
Ahoj a čo konkrétne, knihy prednášku, lebo záleží od prednášajúceho každý je iný
😒 😒

morava64
18. apr 2012

@dandy263 Ahoj, aj ja študujem I.ročník v SNV, a pravdepodobne máme tých istých prednášajúcich. Zháňam niečo od Mrázovej k Pediatrii. A kľudne napíš čo potrebuješ ty. Určite niečo nájdem.
🙂 🙂

morava64
18. apr 2012

@rian mám etiku mátel... pošli mail