VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

sarah17
2. jún 2014

ahojte neviete mi povedat, ked som si dala odklad štátnic na august bude to moj prvý termin... beru nato ohlad? je to tažšie? alebo proste to len beru tak že je to moj prvý termín a neriešia to.? budu sa ma poprípade pýtať preco som si dala odklad? dakujem pekne a chodim do PO

lubika86
3. jún 2014

@miroslava2590 🙂 a kde si praxovala ??

ankap
3. jún 2014

@sarah17 mňa sa nikto nepýtal prečo som mala odklad. pristupovali ku mne ako k ostatným. možno aj preto, že som mala odklad celý 1 rok a nie len z termínu na neskorší termin a možno si to ani nevšimli, že som z min. roku....neviem.

ankap
3. jún 2014

@denkolac dakujem 🙂

miroslava2590
4. jún 2014

@lubika86 napíš mi správ 🙂

wingsseven
6. jún 2014

prosím vás mate niekto skusenost na statniciach s PaedDr. Hejdišom? Dakujem

eve26
6. jún 2014

ahojte, chcela by som sa spýtať, či už niekto z vás písal diplomovku v IMRaD-e a ak áno, či by bolo možné poskytnúť ju k nahliadnutiu, bola by som veľmi povďačná 🙂 pretože my už ju musíme v tomto systéme písať, ale žiaľ nikde sa k nejakému vzoru nemôžeme dopátrať 😒

zuri5663
6. jún 2014

Ahojte prosím vás máte niekto poznámky zo sociálno-právnej ochrany detí a sociálnej kurately? Ak áno poslali by ste mi ich na mail? zuri5663@gmail.com 🙂 Vďaka
A ešte by som sa chcel opýtať náhodou mali ste niekto skúšku s Vallou ale ústnu? Aká bola? 🙂

denkolac
7. jún 2014

AHOJTE rada by som prehodila pár slov s niekým, kto si dáva, dával žiadosť alebo má nejakú skúsenosť s rigoróznym štúdiom - Ďakujem pekne

snehulienka16
8. jún 2014

@amadeus1 mali sme test boli tam otvorene otázky + otázky s možnosťami a,b,c,

snehulienka16
8. jún 2014

mala tam pomocníka na naše ,,sledovanie,, ale dalo sa 🙂 a otázky neboli ťažké

lubika86
9. jún 2014

absolvovali ste niekto odbornú prax na obecnom či mestskom úrade??

evike03
16. jún 2014

Mal niekto na statniciach doc. Kilikovu?Ak áno aká je

jozef34
17. jún 2014

Čaute..potreboval by som pomoc. Právny status dieťaťa - otázka na Sociálnopravnu ochranu detí s doc. Oláhom...ďakujem 🙂

elispinerova
18. jún 2014

Ahojte,podala som prihlášku na verejne zdravotnictvo externe do Prešova,prišiel mi email že neotvaraju pre nedostatok ludi,ale môžem chodiť do BA, s tým že nejake 20ˇ% prednášok su online a ostatok priamo v Bratislave. Myslíte že sa to oplatí cestovať z PO do BA,na prednašky a na skušky,atd? Alebo sa mam na to vykakať ?

marsic
18. jún 2014

Ahojte, prosím Vás mali ste s doc. Vrankovej paliatívu? Aké dáva otázky? Ďakujem za odpoveď

laura123456
18. jún 2014

@elispinerova jedine byvat v BA, VYKAKAJ SA!! 😎

elispinerova
18. jún 2014

@laura123456 kakaaaaaaaaaaam 🙂 a vratia mi 50€ za prijimacie konanie,a tušim si kupim kabelku 😎 😎 😎

laura123456
19. jún 2014

@elispinerova cica kabela nebude 😒 , poplatok za prijimacie konanie nevracaju, tak snad sa z toho nepovracias 😀

elispinerova
19. jún 2014

@laura123456 vracajúúúúúú,pisali mi to v emali :PPPPPPP

laura123456
19. jún 2014

@elispinerova 😕 zrejme len preto, ze na vaychode neotvaraju ten odbor, inak nevracaju

sofokleska
20. jún 2014

@elispinerova tak to máš šťastie 😉

ln16
20. jún 2014

Prosím vedel by mi niekto toto vysvetliť? :

Dôvody pre vykonávanie TSP
- cieľové skupiny populácie sa nedarí účinne osloviť existujúcimi spôsobmi intervencie
- existujúce metódy intervencie neposkytujú také služby, ktoré cieľové skupiny populácie potrebujú
Hlavne ten druhý bod, prosím, lebo som kvôli tomu neurobila skúšku :(

denkolac
22. jún 2014

@ln16
Ahoj
ak som dobre pochopila čo potrebuješ tak to máš poňať z pohľadu toho, ktoré metódy pre TSP nie sú postačujúce alebo z toho čo treba aby bolo postačujúce?
Nie som moc tu ale pokúsim sa ti odpovedať - len to špecifikuj.

fanny.fanny
22. jún 2014

Ahojte maminky, môžem Vás poprosiť o vyplnenie dotazníka k mojej diplomovke? Dotazník je zameraný na zhodnotenie podpory podnikania a jej vplyvu na konkurencieschopnosť malých a stredných podnikov. Ďakujem vopred každému, kto si nájde čas!!!! Veľmi mi pomôžete!!!!

https://docs.google.com/forms/d/1J3jSkzI59L8Cw7...

ln16
22. jún 2014

@denkolac proste som mu na skuske mala vysvetlit ten druhý dôvod, pýtal sa čo to znamená tá veta vlastne..ale asi že aké služby neposkytujú, a aké by mali poskytovať asi...neviem nepovedal mi konkretne čo chce, len že mu to mám vysvetliť...

denkolac
27. jún 2014

@ln16
ahoj nebola som tu pár dní - ešte ti to treba?

ln16
27. jún 2014

@denkolac nie už nie

maryke7
1. júl 2014

chcem sa opytat podaval si niekto prihlasku na VŠZaSP sv.alzbety konkretne k datumu do 31.5.2014 ...?

arabela88
18. aug 2014

Ahojte. vie mi niekto dat info ako asi dlho trva zapis do 1.rocnika? teraz nastupujem do BA na soc.prac. popripade ide niekto 24.9. na zapis?
dakujem