VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

maruschka
30. dec 2008

nefertitiavi navštevuje 1. ročník- ale 17 skupinu 😉

ppppp
30. dec 2008

Ahojte kocky a nestudujete niektora nahodou na Alzbete aj verejne zdavotnictvo??ja som momentale v tt tretiacka ,ale na mgr by som chcela skusit aj ba..Poprosila by som Vas o niake infosky 😉 dakujeeeem

evvva
30. dec 2008

🙂 🙂 🙂 , to som nevedela, ja uz tu dumam nad diplomovkou....pracujes v socialnej sfere?, ja nie

evvva
30. dec 2008

aha, ja uz dumam nad diplomovkou, nevadi, aj ty raz budes koncit

emyly
3. jan 2009

ahojte, neštuduje niekto v Čadci odbor socialna práca? aké predmety sú tam, aké zameranie? a neviete dokedy treba podať prihlášku, a či sa robia skúšky? dakujem...

luci
5. jan 2009
hanculka
15. jan 2009

ahojte študuje tu niekto aj laboratorne metody?

maruschka
15. jan 2009

luci, tuším som ju videla na Martinus-kníhkupectvo..Dnes som si tam objednávala od Tokárovej, nové vydanie knihy pre soc.prácu a nejaké ďalšie k seminárke... 😉

adinka3
23. jan 2009

Ahojte, ja rozmýšľa tiež nad touto školou. Externe. Ale teraz sa robia prijímačky a to sa mi veľmi nechce. A kde mám zohnať nejaké materiály na tie testy z biológie človeka a spoločensko-vedný test? Poraďte..

maruschka
23. jan 2009

adinka, pokial viem, tak vždy píšu, že skúšky budú z biológie, filozofie, všeobecného rozhľadu,..atď a nikdy ich nedajú..Vždy zoberú bez prijímačiek 😉 😉

adinka3
23. jan 2009

to by bolo super. Tak nemám zháňať podklady?A minulý rok tiež písali, že prijímacie skúšky a neboli?

maruschka
23. jan 2009

tuším neboli, ani rok predtým-to som išla ja..Ale skús si zavolať na študijné oddelenie v BA, tam ti povedia určite viac 😉 Jáááj, pri tom volaní buď trpezlivá..Málo kedy sa tam dovoláš 😀 😀

mixka
23. jan 2009

kedy su prijimacky na dalsi skolsky rok externe na socilanu pracu ?? a do kedy treba podat prihlasku ??

adinka3
23. jan 2009

mixka aj ja by som išla na sociálnu prácu.
treba poslať prihlášku a zaplatiť a oni že vraj pošlú podrobnosti. Tak to píšu na ich stránke.

adinka3
26. jan 2009

termín prijímačiek ešte nevedia, ani podmienky. Dnes som tam volala.

sokolik
26. jan 2009

ahoj hanculka,ja studujem labor.a vys.metody v blave,potrebujeb nieco?

michalka12
26. jan 2009

Ahojte, ja sa tiez chystam na tuto skolu. Bola by som tiez rada keby brali bez prijmaciek.
Adinka, a zistila si este nieco ked si tam dnes volala?
Baby, myslite, ze sa to da zvladnut aj s malymi detmi?

mixka
26. jan 2009

adinka, dik za info 🙂

adinka3
27. jan 2009

michalka12, budem tam volať na budúci týždeň, ešte nevedeli nič povedať. Ani ohľane prijímačiek ani podmienok. Uvidíme. 😎
dám vediet

maruschka
27. jan 2009

baby, tak vám držím palce...😉 😉

adinka3
2. feb 2009

michalka12, mixka už sú podmienky na ich webovej stránke. Prihlášky do 31.03.2009
tak čo, dáte sa na to? Ja asi hej. Ozvite sa!

mixka
2. feb 2009

jej adinka, idem kuknut podmienky 🙂 si poklad 😉

adinka3
2. feb 2009

mixka a si z BA?

mixka
2. feb 2009

Prax: potvrdenie o zamestnaní; potvrdenie, že v čase podania prihlášky uchádzač o externé štúdium
vykonáva prácu (uviesť aj dĺžku trvania pracovného pomeru) vo verejnom záujme, v štátnozamestnaneckom pomere alebo v služobnom pomere (zákon č. 131/2007 Z.z. o vysokých školách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 363/2007 § 58 ods. 3 písmeno b)) – potvrdenie o zamestnaní je podmienkou pre prijatie.

ako toto vyriesim, ked som na md ???

ano adinka, som 🙂

adinka3
2. feb 2009

tak to by bolo vhodné si tam zavolať. Inak neviem. Ja som sa tiež pozastavila nad tým, že potvrdenie o praxi, ale potom som si to lepšie prečítala. Pošlem ti t.č. na tú pani, čo to má na starosti, lebo každý odbor má na starosti nejaká iná. Pošlem ti IP.

mimik9911
2. feb 2009

Ahojte.
Mixka, akurat toto som dnes riesila...pokusala som sa dovolat tam, ale mi nikdo nezdvihal, tak som im posielala mail. Kopirujem moj mail:

Dobry den p. Ondrusova,

ja by som mala zaujem externe studovat na vasej skole, no jednou z podmienok na prijatie je potvrdenie o zamestnani. Ja som momentalne na materskej, resp. rodicovskej dovolenke, tak by som sa chcela informovat, akym sposobom je rieseny moj pripad, ci mam moznost studovat externe, ak ano, aky doklad je potrebny k ziadosti prilozit.

A ich odpoved:

Je nám ľúto, ale potvrdenie o praxi vyplýva zo zákona (363) a ten si prosím naštudujte: hovorí, že uchádzač v čase podania prihlášky musí k prihláške doložiť aj potvrdenie o praxi.

Ostatní môžu študovať dennú formu štúdia.

PhDr. Zlatica Ondrušová, PhD.
vedúca ŠO VŠZaSP sv. Alžbety
tajomníčka IVSP VŠZaSP sv. Alžbety
zlatica.ondrusova@vssvalzbety.sk
0902 189 294

mimik9911
2. feb 2009

Zda sa mi to nezmyselne, aby som nemohla externe studovat 😖 zato, ze som na MD...(ved pracovny pomer mi neskoncil) pisala som aj na Poradu, ale zatial nik neporadil 😉

mixka
2. feb 2009

tak dolozime papier od zamestnavatela, ved sme zamestnane, len toho casu na md a to vediet nemusia, ci hej 😕 ???

maruschka
2. feb 2009

mimik, to si rieš so študijnou referentkou príslušného detašovaného pracoviska-BA,Bardejov, Piešťany,.....Tie kočky tam sú zlaté a pomôžu ti to vyriešiť..
prof.Ondrušová je síce zlatá žena, dala by aj posledné a pomáha, kde sa dá, ale riadi sa striktne predpisovo 😀 😀

na www.vssvalzebety.sk si nájdi študijné oddelenia, číslo na referentku a volaj, volaj, volaj...Na hociktoré oddelenie sa dovoláš len zázrakom, preto nestrácaj nervy a trpezlivosť...Naša Lucka je PN je milá kočka,tak ti dám na ňu číslo a skús sa jej spýtať..Možno bude celkom stačíť, ak pošleš prihášku a životopis,overené vysvedčenia-tak ako všetci doteraz 😀

Študijná referentka DP Piešťany
Lucia Janechová
Tel.č.: 0914/208 598
Email: studijnepn@centrum.sk

mimik9911
3. feb 2009

maruschka, som vybrala p. Ondrusovu, je to veduca oddelenia...skusim teda este nejaku referentku, alebo Lucku 😉
baby a myslite, ze mi v praci daju take potvrdenie, ze som tam zamestnana?