VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

ivana29
21. sep 2011

@21liliana Ahoj a aka sa ti zdala Zbirkova? Mame snou volitelny a neviem ci ho mam dat- Soc. antropologiu.

seljmani
21. sep 2011

@sisi01 nás sa nikto na žiadnu špecializáciu nepýtal :( ty chodíš kam?

seljmani
21. sep 2011

@sisi01 nás sa nikto na žiadnu špecializáciu nepýtal :( ty chodíš kam?
@11011961 no tak sa ešte spoznáme, ja som stále chodila do Prešova 🙂 dúfam, že sa ti u nás bude páčiť 😝 môj súkromný mail seljmani@azet.sk napíš mi pa pa

seljmani
21. sep 2011

@jazminn no len že sa im chce toľko cestovať do PO

jazminn
21. sep 2011

@seljmani šak aj ja sa čudujem, mať v meste školu a ísť ešte 40km.

lila24
22. sep 2011

@lenca10 - ja mám na Filozofiu PhDr. Dancáka neviete aký je a čo vyžaduje?

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tacika
22. sep 2011

@lenca10.... môj e-mail /tacika@centrum.sk/, bože, žeriem ťa vopred..obdivujem ľudí, ktorí to takto ďaleko
dotiahnu...držím palce.papa

sisi01
22. sep 2011

@seljmani Aha... No ja chodim v BA. A uz nam aj maily poposielali ohladom toho a aj na stranke to je...tak neviem...

gabi10
22. sep 2011

Ahojte. Nemá niekto vypracované otázky zo SP so seniormi s doc.Kamanovou? Veľmi by ste pomohli. Vopred ďakujem. tamajkova@gmail.com

chuaneta
23. sep 2011

Ahojte. Prosím, potrebovala by som súrne elektronickú verziu knihy: SCHAVEL.M a kol, 2010-SOCIÁLNA PREVENCIA. Ďakujem. mail: magnetka111@gmail.com

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paela
23. sep 2011

prosím vás,nemá niekto naskenovanú knihu od docenta Matulaya Z histórie sociologického myslenia (taký zelený prebal), prípadne ju odkúpim.prosím IP. vďaka.

cengalka
24. sep 2011

ahojte som v 1ročníku SP v Žiline a chcem vás veľmi poprosiť či mi niekto nemôže poskytnúť materiály, ktoré už nepotrebuje. Vopred ďakujem 🙂

jazminn
24. sep 2011

@cengalka ale veď materiály Vám všetky dajú. Každý prednášajúci svoju prezentáciu dáva na kľúči, alebo poskytne skriptá a literatúru. Každý vyžaduje iné...musíš napísať od ktorého profesora aký predmet chceš...

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cengalka
24. sep 2011

@jazminn no zmenili pravidla prezentácie nedávajú iba čo stihneš napísať a doporučená literatúra potrebovala by som základy sociológie od Adamcovej a všeobecná psychológia od Martinskej vďaka

jazminn
24. sep 2011

@cengalka a to od kedy tak? ja idem do 4.ročníka a za tri roky stále dávali materiály, veď ja som ani na prednášky nechodila u nás externisti nemusia, a materiál celú prezentáciu máme ihneď po prednáške na stránke v spolužiakoch. A takých ako píšeš mená, som ani nepočula. Sociologiu sme mali s Almášiovou...

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
seljmani
24. sep 2011

@lila24 ja ani neviem ako som urobila tú skúšku na B, chce to, čo dá na prednáške. Ak by si nemala, môžem ti skúsiť zohnať ale myslím že to dáva

seljmani
24. sep 2011

@chuaneta idem poslať

cengalka
24. sep 2011

tak nám nedajú nič vraj to majú zakázané od dekana. Nový šk.rok nové pravidla práve preto, že študenti nechodili na prednášky a materiály mali vždy. A to ma dosť štve lebo to nebudem stíhať.Dúfam, že sa to zmení.

jazminn
25. sep 2011

@cengalka že nechodia na prednášky?... ale veď ide o externé štúdium a my sme pracujúci ľudia...

lila24
25. sep 2011

@seljmani oki moja budem mať prvú hodinu tak uvidim ci nám da niečo a ak nie tak sa ozvem. 🙂

lila24
25. sep 2011

@seljmani - alebo ak si niečo našla čo máš v elektronickej podobe možes mi to preposlať na súkromný emeil lusinka25@gmail.com vopred dakujem veľmi pekne si zlatá. 🙂

mayya1
25. sep 2011

@jazminn ahoj. prosim ta, ak je to este aktualne, mohla by si mi prosim poslat vypracovane statnicoveotazky na Mgr. socialna praca vs sv.alzbety. bola by som ti velmi povdacna. dakujem moja email: korinkova.maria@gmail.com

seljmani
26. sep 2011

@lila24 napíš mi čo presne budeš potrebovať, ked budeš mať zápis a tam ti dajú zoznam predmetov, aby sa ti to potom neplietlo

lila24
26. sep 2011

vieš čo už mám rozvrh aj predmety tak asi podla mna tieto budú biológia, filozofia a etika, všeobecná psychológia,
sociológia, teória a prax osobnej hygieny, komunálna hygiena, a učitelia : Šramka, Dancák, Trnovský, Pankevič,
Čisláková, inak sa chcem spýtat je povinné zúčastňovat sa na prednáškach ešte neviem čo presne títo profesori budú požadovať akú literatúru, ked budem vedieť tak sa ozvem zatial ďakujem 🙂

majjat
27. sep 2011

ahojky, nema niektora preskenovanu knihu Jana Levicka - Na ceste za klientom. Metody,formy a pristupy v socialnej praci. , budem vam vdacna

paka
27. sep 2011

@seljmani

Ahoj, chcela by som sa ta spytat, pises tu o predmete soc. praca s rodinou, nemali ste uz nahodou prednasku? Len som chcela vediet, ci vam neodporucili nejaku dobru literaturu, lebo ja mam bakalarku na temu Dysfunkcna rodina ako klient soc. pracovnika a este by som nejaku literaturu potrebovala. Len ci vam prednasajuci neposkytol nejake info k dobrej literature. Dakujem pekne.