VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

ivana29
29. okt 2013

SOS. Prosiiim Vas nema niekto z Vas na predmet METODOLOGIU VYSKUMU VYUCUJUCEHO PROF. MUHLPACHRA??? ☹

aduskatt
29. okt 2013

@paela najskor to musim najst, xixi

petra6484
30. okt 2013

Ahojte nemate prosim niuekto esej aspon na straz z problematiky nezamestnanosti : ? vopred dakujem petra6484@gmail.com

petra6484
30. okt 2013

ahojte nemate rposim niekto esej aspon na 5 stran z problematiky z nezamestnanosti : vopred dakujem petra6484@gmail.com

petra6484
30. okt 2013

@bammbulka1 ahoj este mi od cteba ten material na gaburu nedosiel

ericka75
31. okt 2013

Ahojte, chcem vás veľmi pekne poprosiť, nemáte niekto vypracované otázky na Olaha - Metódy soc. práce s komunitou? (27 otázok) ... veľmi by ste mi pomohli ... veľká vďaka 🙂 ... erika1609@azet.sk

atrami
1. nov 2013

Kočky, prosím vás nemáte niektorá od Mlynarčíka - Základy filozofie?

romanuela
1. nov 2013

Ahojte, prosím vás má niekto vypísaný sociálny záznamový hárok klienta ???? ďakujem

sleha
2. nov 2013

@atrami ahoj,ja mám.

atrami
2. nov 2013

@sleha ďakujem, práve som zohnala, ale ďakujem

78silvia78
2. nov 2013

dandy chcem sa opýtat už si dostala nejaku odpoved ?

atrami
3. nov 2013

Kočky, som v koncoch. Nebola som na prednáške- Základy filozofie. Knižku budem mať, ale neviem kedy mi príde. Mám len sylaby v bodoch, ktoré mi nič nehovoria. Nemáte niekto nejaké podklady- máme Mlynarčíka.

bepa1
3. nov 2013

Ahojte nevie mi nekto poradit ohladom metodologie vyskumu, mame Kollara.
dakujem vopred za info
bepa1111@gmail.com

bepa1
3. nov 2013

Prosiim nema niekto knihu v pdf Vybrane kapitoly z metod sp II. , je to na ulozto, ale zaheslovane.
diik
bepa1111@gmail.com

5emily1
4. nov 2013

Dievcata, tie co chodite do skoly v BA kde mavate vycvik SPV - supervizia s T.Romanom? Priamo na Palackeho? Dakujem.

5emily1
4. nov 2013

Este pridam - 5.rocnik...a malo by to byt teraz streda, stvrtok, piatok...

motylik0001
4. nov 2013

Prosím vás nemá niekto nieaké materialy na teóriu konfliktov od Kovala?

denkolac
4. nov 2013

@motylik0001
ahojky - ak niečo zoženieš dáš mi vedieť? dakujem

ancsura
5. nov 2013

Ahojte, veľmi ste mi pomohli s tou domácou úlohou od Oláha, nám dal tie isté otázky. ďakujem 🙂
Chcem s ešte spýtať či sa niekto nepamätá otázky, ktoré dával na skúške. Veľmi pekne ďakujem!!!!!!!

salamandrik
5. nov 2013

Ahojte, mali ste niekto psychoterapiu s Gaburom? My ho máme teraz, len nám diktoval, zdá sa mi to málo, že vraj je veľmi náročný:(
Ďakujem

aniba
5. nov 2013

@vikina777 Prosím môžeš poslať aj mne vypracované otázky na Metody SP so skupinou a komunitou. Budem ti veľmi povďačná. mail: adriana.b@centrum.sk

xstudentkax
5. nov 2013

Kto pozna prof. Schavela Milana ??? Vie niekto aky je ako skolitel ???? dakujem za kazdu odpoved 😕

ancsura
5. nov 2013

@xxxq
ak dostaneš sociálny hárok klienta prosím pošli aj mne, my v decembri budeme mať skúšky s Oláhom.vďaka.

denkolac
5. nov 2013

@xstudentkax
Milan Schavel je jeden skvelý človek a pokiaľ vidí aktivitu a záujem u študenta tak to má dotyčný/á vyhrané. Sama som ho ako školiteľa chcela ale po zvážení, že ho mám ďaleko som zvolila niekoho kto sa tiež venuje odboru o ktorom píšem diplomovku. Mimochodom on má toho zrejme dosť tak aj to bol u mňa dôvod. školiteľa by si si mala vyberať podľa toho či má blízko k tvojej téme. 🙂

emmuska11
5. nov 2013

ahojte nemate nahodou niekto vypracovane pripadove stúdia zo soc.zabezpecnia od JUDr.Zemana? bola by som vdacna,
Diky 🙂 🙂 🙂 🙂

ancsura
6. nov 2013

@romanuela Ahoj Romanuela,chcela by som ťa poprosiť ak dostaneš sociálny hárok pošli aj mne. Budem veľmi vďačná.

denkolac
6. nov 2013

DIEVCATA - ZAZNAMOVY KAZUISTICKY HAROK ALE PRAZDNY VAM MOZEM POSLAT - AK CHCETE DAJTE VEDIET

gerberad
6. nov 2013

@denkolac ak Ta mozem poprosit zaslať na mail kvetinka66@gmail.com dakujem

denkolac
6. nov 2013

@gerberad
Poslané 🙂

wwaanesska
6. nov 2013

denkolac prosím pošli aj mne hárok evkaaa@centrum.sk dík