VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

malaberuska
20. sep 2009

ahoj zuzu.ve 🙂 vo stvrtok by sme mali ist asi vsetci... a rozvrh? zatial nikde neni :( neviem kedy ho tam chcu dat sak hovorili ze cez vikend a je nedela 8 hodin vecer :( tu treba asi vela trpezlivosti :( ja som tiez dost zvedava a aj na skupiny 🙂

zuzu.ve
20. sep 2009

ahoj malaberuska 🙂 s tou trpezlivosťou máš asi pravdu, bola som vo štvrtok na zápise, bol to horor s veľkým H
ešte nikto ma tak neponížil a nepourážal v priebehu hodiny, normálne som na chvíľu zaváhala, či som spravila dobre, že som sa prihlásila ☹

malaberuska
20. sep 2009

fuuha a to sa co dialo??? My sme mali v poho zapis...

zuzu.ve
20. sep 2009

bola tam taká jedna (nebudem menovať), a pri vypisovaní indexu a kariet nás upozorňovala na isté kolónky ako keby sme boli totálny debili, len za to, že ona má titul a my ešte nie : napr.: "upozorňujem Vás, že Petržalka nie je mesto, že máme 8 krajov a neni to východoslovenský a západoslovenský, že to je len ich dobrá voľa, že nám umožnili tam študovať, lebo keby neotvorili dvš, tak by sme mohli len snívať o tomto odbore", skrátka bolo toho viac, pridaj si k tomu arogantný tón a vznikne ti "pohodová" atmosféra ☹

malaberuska
20. sep 2009

tak to viem o kom je rec.... to ma asi naucene lebo aj nam to hovorila za tu Petrzalku a kraje... za to DVŠ nevravela nič... vieš holka si neuvedomuje že tam je pre nas nie my pre nu......

zuzu.ve
20. sep 2009

to že je tam pre nás je jedna vec, ale nikto ma nepresvedčí o tom, že je to ich dobrá vôľa, že otvorili dvš, zober si do úvahy koľko si platila za semestre, vynásob to napr. len 100x a vznikne pekná suma a nie dobrá voľa, že? vlastne to celé začalo s tým, že jedna kočka sa slušne spýtala, či by sa nedala posunúť hodina na neskôr, kvôli práci, a vtedy na ňu vyletela dotyčná osoba s tou dobrou voľou... no veď uvidím, čo bude nasledovať ďalej

grettka
20. sep 2009

Presne tak, ona je tam pre studentov... a co jej vadi, ze je tam tolko studentov do prvaku?.... Potom nech oni ako skola neprijimaju tolkych studentov...nech si prijmu 50 a hotovo..ale to neurobia, pretoze z kazdeho studenta maju peniaze, kedze je to platene studium a druha vec, maju tym aj peniaze od statu na kazdeho studenta...

malaberuska
20. sep 2009

ved jasne ze to robia kvoli peniazom...... mne tiez dosla ta referentka ako dost protivna zenska.... aj s tymi ISIC kartami... nam narp. povedala ta druha taka mila pani ze nevadi ked neprideme na celu prednasku, ze nech dojdeme aspon na poslednu pol hodku hodku ze vtedy sa robi prezencka 🙂 dufam ze to pojde k lepsiemu uz.... a ja uz chcem rozvrh!!!! :(

zuzu.ve
20. sep 2009

nám napr. tá druhá milá pani povedala, že pri tom výbere povinného volitelného predmetu sa môžme zapísať aj potom, keď absolvujeme prvú prednášku aj z jedného(somatológia) aj z druhého (zákl.ekon.) a až potom sa rozhodneme, že na ktorý chceme ísť, čo vzápätí tá dotyčná zrušila, že ona to potrebuje vedieť hneď, lebo potom to už nebude zapisovať!
vy ste ktorý dali?

malaberuska
20. sep 2009

ja som si dala tu somatologiu ale neviem, tiez nam povedala ze si to mozme zmenit... sak ja neviem o com to presne bude.... tak snad sa to bude dat este zmenit.. ta druha bola uplne zlata, povedala ze hockedy si mozme zavolat popytat sa na co chceme... no neviem ako by nam vynadala ta referentka kebyze tam zavolame... sak do kelu ked ju to nebavi nech to nerobi, nikto ju predsa nenuti nie???!!!

grettka
20. sep 2009

somatologia je biologia cloveka (ludske telo), inak kamoska nechodi na prednasky vobec, dava si ich posielat od spoluziacok.... a to je uz teraz vo stvrtom rocniku.. ako to robi s prezenckou to neviem...
inak tiez vravim, ze ak niekoho praca nebavi, tak nech ide bud robit nieco ine...

malaberuska
20. sep 2009

noo zevraj externisti nemaju prezencky... ze len denny :( tak neviem.... uvidime asi na vlastnej kozi... viem co je somatologia ale ... radsej by som tu ekonomiku soc.pracovnikov ci ako sa to vola ale zevraj je to dost tazke...

livinka97
20. sep 2009

ahojte spoluziacky..🙂 ten rozvrh stale na stranke akosi chyba... dozvieme sa ho asi az v stredu vecer ☹...

grettka
20. sep 2009

berus, ak by dali moznost pozriet si co vsetko dany predmet obnasa, ved sa neda posudit len na zaklade nazvu.. u nas na skole (UK) su napriklad tvz. predmetove listy na stranke, teda zoznam vsetkych predmetov, ktore sa na skole vyucuju a popis o com vlastne su... chod na ten predmet, co sa ti viac pozdava.. znalosti z ekonomiky nikdy nie su na zahodenie.... 😉
tak bokom, ja zacinam v piatok a tiez este nemame rozvrhy...

malaberuska
21. sep 2009

to oni nemyslia snad vazne ze este nemame rozvrhy :(

henuska7
21. sep 2009

Ahoj iva2309, na zapise som Ta nespoznala... 😉 hihi... pocuj, ja mam ist na dvs a pytala som sa, ci ked prinesiem potvrdenie o praxi, ci ma preradia na externe a ona ze ano. Tak staci, ked si praxovala v skole alebo po skole. Nemas nic???

malaberuska
22. sep 2009

ahojte kočky, nasli ste niekde niekto rozvrh alebo tam fakt stale neni??????? dakujem.

susbum
22. sep 2009

ahojte baby, rozvrh pre Dvš a Ext. bude asi az po zapise tj.az po 30.9.2009 ☹. Zmenili opat zapisy.

iva2309
22. sep 2009

henuska7, napísala som Ti IP 😉

malaberuska
22. sep 2009

susbum ale sak my nemozeme mat rozvrhy az potom (DVŠ) kedze mame zacat tento stvrtok ☹

iva2309
22. sep 2009

malaberuska-Ty si koľkí ročník?

malaberuska
22. sep 2009

ja uz tomu nechapem :( sak my uz sme mali zapisy to co tam zas dali ze od 28-30.9???? :( iva2309 som 1.rocnik DVS.

iva2309
22. sep 2009

aha-čítala som si príspevky dozadu-prváčka, že? A Vám už povedali, že máte prednášky vo štvrtok???

malaberuska
22. sep 2009

jasne povedali, cez vikend mal byt na stranke rozvrh tak teraz nechapem tym zapisom asi tam dnes z roboty vybehnem a niekomu nieco pekne uz poviem lebo fakt mi uz na nervy lezu.. preco by som mala ist na zapis este raz??!!!

valentinka3
22. sep 2009

malaberuška to neplati pre Vás, ale pre tých čo ešte neboli na zápise 😉

malaberuska
22. sep 2009

a preco to nemozu dat niekde do poznamky???? ci to len ja som debil a nepochopila som to? :( hmmm...ja uz fakt neviem..

malaberuska
22. sep 2009

a akoze to plati pre tych co neboli na zapise??? sak my mame mat vo stvrtok prvu prednasku!!! 😠

zoja
22. sep 2009

malaberuska vo stvrtok sice ideme na tzv. prednašku , ale bude to len informatívne, pravdepod. na tej ševčenkovej - v budove usmev ako dar - mali by sme tam prist v časovom rozmedzí od 16.20 do 20.00h, kto ako stihne

zoja
22. sep 2009

a na zapis idu len tí ktorí neboli v tom prvom kole, chyba komunikacie medzi jednotlivými oddeleniami VS 😉 niekto tam konal skor ako rozmyslal, takze v tom mali a maju chaos

malaberuska
22. sep 2009

a to odkial mas taketo informacie?! Nam na zapise povedali ze mame normalne prvu prednasku 4hodinovy blok!