VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

malaberuska
24. sep 2009

na poliankach???? to aj tam maju priestory?? 🙂 ach jaaaaj 🙂

grettka
24. sep 2009

berus, na poliankach ma skola uplne novu budovu

babu646
25. sep 2009

Ahojte, takze ti co nieste zo skupiny A nejdete do skoly ani v sobotu na Palackeho? Ja tiez niesom z tej skupiny a neviem ci tam zajtra ist alebo nie

zuzu.ve
25. sep 2009

ahoj babu646 ja nie som v skupine A, a ani neviem v ktorej som, či budú dve alebo až tri, takže vyčkávam na rozvrh a podľa toho pôjdem. Ani včera som nebola na Ševčenkovej, ty hej?

babu646
25. sep 2009

zuzu.ve, ani ja som tam vcera nebola, fakt sa mi nechcelo sa tam zbytocne trepat, ale pred chvilou sa mi podarilo dovolat p. Sramkovej, tej co zostavuje rozvrhy a vravela, ze zaciname az buduci tyzden a ze bud. tyzden tam budu ( som zvedava kedy ) rozvrhy a to co je na stranke ze skupina A ma v sobotu skolu zevraj tiez odpadlo ci co to... zrusila ma skor ako som sa stihla zacat vypytovat. takze asi cakam dalej

malaberuska
25. sep 2009

ahojte kočky,

len čakajte čo bude na stránke. Určite tam dajú buducí týždeň rozvrh aj keď na poslednú chvíľu ale dajú 🙂

papty
25. sep 2009

Baby prosim poradte kde si zhanate povinnu literaturu? My sme dnes zacali ja soc. pracu i ked nie na vasej skole, ale vobec neviem kde a ako zhanat knizky. V knihkupectvach su vypredane. Dakujem za rady 😉

lenocqa
26. sep 2009

Je tu niekto kto je v 1. ročníku v 1. skupine? Ak áno napíšte mi prosím na IP.

livinka97
28. sep 2009

Ahojte, oznam pre 1.rocnik Denne vikendove studium, len PRVA SKUPINA!

Na Spoluziaci.sk sú stránky našej triedy "Vysoká škola svätej Alžbety, rok ukončenia 2012, Sociálna práca DVŠ 1.sk A" na adrese

http://www.spoluziaci.sk/79501

zaregistrujte sa a moze sa material davat tam, kecat o prednaskach a tak...

rupe
29. sep 2009

Ahojte, je tu niekto kto bude chodiť na externú formu SP do Piešťan a začína teraz 3.10. ???

adinka3
29. sep 2009

ahojte študentky, ja idem na zápis až zajtra. externé. Kdo ide?

iva2309
29. sep 2009

ako si na to prišla, že začínate 3.10??? Na našej stránke nie je o tom info 😨

rupe
29. sep 2009

Ahoj Iva, je to na našej stránke... exter. začíname 3.10 a DVŠ začína 9.10. je to na tej stránke, ktorá je len pre prvákov a ktorú sme dostali na zápise.....

henuska7
30. sep 2009

Iva mas dobru adresu?? www.sppn-piestany.sk/2009

zuzu.ve
30. sep 2009

Je to možné že stále nemáme rozvrh?! myslím Dvš druhá skupina... ☹

iva2309
30. sep 2009

baby-ďakujem

susbum
30. sep 2009

adinka 3, na aky termin si sa zapisala. Je niekto zapisany do 4 skupiny?Dik

babu646
1. okt 2009

A na DVŠ sa zabudlo? 😨 stále bez rozvrhu... veď tento týždeň sme mali začínať nie?

zuzu.ve
1. okt 2009

Ja to tiež nechápem, tak aspoň vyvesím neaký oznam alebo niečo! Veď človek sa musí aj neako zariadiť, to neni hop šup a som tam!

malaberuska
1. okt 2009

ahojte baby. Zacat by sa malo zajtra..urcite daju rozvrh na poslednu chvilu ☹ skuste zavolat na studijne...

adinka3
1. okt 2009

sasbum do šiestej skupiny

zuzu.ve
1. okt 2009

Ahojte baby, už nahodili rozvrh, viete mi poradiť kde sú to tie polianky? vôbec netuším ako sa tam dostanem ďakujem

renatkas
1. okt 2009

papty na VS Sv.Alzbety maju na namesti 1.maja na 1.poschodi kniznicu kde aj predavaju knizky, ja som si tam minuly rok kupovala ked sme potrebovali nejake na skusky. V knihkupectvach nenajdes, prip. skus burzaskript.sk a tam si to skus vyhladat.

babu646
2. okt 2009

zuzu.ve ja som tam bola vcera pozriet a je to tam dost odveci. ak ides busom, tak vystupit na mokrohajskej a priamo na zastavke je taka cesticka v krickoch ( tak ako to bolo pisane na stranke ), ale ked vydes tou cestickou tak musis ist do prava po krajnici cesty ( chodnik tam nieje ) az prides k tym budovam co boli pisane na mapke kt. je na stranke skoly...

maruschka
3. okt 2009

http://www.socialni-pece.cz/archiv.php
http://www.cme.sk/sz/content/577-24140/Revue-os...
http://www.socialniprace.cz/
http://www.pdf-search-engine.com/sociálna-práca...
http://www.vssvalzbetybj.sk/download.php

http://www.employment.gov.sk/index.php?SMC=1 nájdete tu novelizované zákony a informácie, legislatívu

Takže pre henusku a všetky ostatné študentky alžbeťáčky.. 😉 Dievčatá, posielam vám tieto linky, ktoré vám uľahčia písanie rôznych prác - napr. ročníkovky, kazuistiky, neskôr bakalárky, diplomovky..Sú to linky na časopisy, ktoré vám môžu pomôcť sa tak trošička "vysomáriť" v téme alebo pohnúť sa z miesta, keď nebudete vedieť písať ďalej alebo zohnať si potrebnú literatúru-k ročníkovke sú potrebné 4 literárne zdroje po roku 2000 vydané. A to nie je sranda zohnať, lebo väčšinou sú už objednané v knižniciach..Ako literárny zdroj sa berie kniha vydaná po r.2000-02, odborný časopis-viď linky, internetová stránka aj s dátumom stiahnutia článku-napr. Návrat, Úsmev ako dar,..Ministerstvo, rôzne úrady, sociálne infoportály-viď link ministerstva-zákony...

Zákony si sťahujte novelizované-profesor vám to povie a občas sa zákon zmeni od prednášky do skúšky a treba si to zistiť-nám sa to tak stalo a profesorka čakala pri skúške, kto si to zistil a kto nie-samozrejme skúška bola už z toho novelizovaného-je to vaša povinnosť si to zisťovať.

Ak si idete hľadať literatúru, zajednávajte si ju online v knižnici, aby ste sa zbytonč nenabehali po celom okrese..Internet je veľký pomocník a tak si do googla zadávajte také že: sociální péče, sociálna práca, autor, literárny zdroj alebo názov témy: uvediem príklad: Harm reduction-zadajú vám názov témy-nahodím do googla a:

http://www.harmreduction.sk/vzd_materialy.html

a máte tam hneď aj materiály k práci, ktoré sa považujú za literárny zdroj-a máte ušetrené kilometre do knižnice..

Ak budete mať čas a chuť, hrabte sa takto po internete a sťahujte si už hotové práce z vysokých škôl, hľadajte študentské fóra, literatúru download, časopisy download, zákony, stránky a dávajte si to do jedného priečinka-hoci iba dokument s linkami a napíšte si k linku, čo asi obsahuje, čo tam nájdete...veľmi to pomôže, keď príde na lámanie chleba..

Ten časopis sociální péče vám budú odporúčať, ale nemusíte si ho kupovať, je tam aj archív čísel 😉

😉 😉 😉 😉 😉 to bolo iba pár rád na začiatok ročníka.. 😀 😎 😀 😎

lianak
5. okt 2009

Ja by som chcela poprosiť , či tu náhodou niekto nemá skúsenost s Verejným zdravotníctvom.Mam ist do Skalice na tendo odbor a nikde som sa nedočítala-nezistila, či je to ťažké a musím mať aspon nejkú skusenosť so zdravotníctvom(nie prax, to mam na jeden rok potvrdene)ale ci to zvládne aj clovek, kt. nie je v tejto oblasti zdatný.Stále nie som rozhodnutá, ci ist, alebo nie.
Dakujem za vsetky info.

sonnya
8. okt 2009

ahojte...
chcela by som sa opytat tie co studujete soc.pracu na sv. Alzbete nemate nahodou knihu od Oláh M., Roháč J. - Sociálnoprávna ochrana detí a sociálna kuratela zoskenovanu v PC
alebo popripade este nejaku literaturu k teme nahradnej rodinnej starostlivosti? Dakujem
Ak by niekto potreboval mam nejakych par stran knihy od Levickej a Zemana - Sociálnoprávna ochrana detí a mládeže v PC - napiste IP s emailom a mozem poslat 😉

lulkinka
8. okt 2009

ahojte baby.prosim vás neviete mi poradit ako sa dostanem z hodžovho námestia pri prezidententskom palaci na palackeho tušim je to pri diavdle snd.som denna študentka a prestahovali nás a netušim ako sa tam teraz dostat na palackeho z hodžovho.tak ak to niektora čitate tak poradte diky

renatkas
8. okt 2009

lulkinka chces tam ist peso alebo autom?
musis zvolit smer k Tescu na kamennom,zides dole na obchodnu, potom na Postovu, odtial uz k SND trafis? Nie je to ta ulicka ako je Mc donald ale z opacnej strany SND, viac smerom na Safko 😉

lulkinka
8. okt 2009

ahoj renatkas.no ja tam chcem ist pešo.ja som počula ževraj to z hodžovho námestia nieje velmi daleko takych 20 min pešo najviac.a z tej poštovej potom na aku ulicu hm.pozerala som aj mhd.ale z hodžovho nám.tam nejde nič ani na šafko.len večerny spoj.čo už