VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

sarianah
20. feb 2009

..jeej to by bolo super adi.. 🙂
..tak Ti poslem IP mail...
dakujeeeem 🙂

lilix
20. feb 2009

aj kamoska chce ist a je z TT =do BA

janin26
21. feb 2009

iva2309 banovce.tak dufam ze sa stretneme ide aj jedna moja kamoska a neviete mi povedat ci na osetrovatelstve musi byt szs?je tam napisane ze je to podmienkou ale mozno ani to neberu tak prisne

ppppp
21. feb 2009

ahojte a nehlasi sa nahodou niekto aj na Verejne zdravotnictvo??? 😀

elize
21. feb 2009

Ahojte, ja chodim na SP do BA, prvy rok. Zimny semester uplna pohodicka. Uvidime ako to pojde dalej. Minuly rok sa rozhodovalo, ci vsetkych prijmu bez prijmaciek, alebo len tych co pracuju v statnej sprave. Ja som na MD a ku ziadosti pozadovali potvrdenie o zamestnani - t.j. potvrdenie od zam. u ktoreho som pracovala pred nastupom na MD.

sarianah
21. feb 2009

elize
..potvrdenie o MD mi vydaju na urade soc. veci a rodiny?

maruschka
22. feb 2009

sarianah áno, ak keď potrebuješ potvrdenie k hypotéke, k prihláške, k nejakej úľave alebo k hocičomu, musíš ísť na sociálku 😉

elize
22. feb 2009

sarianah ja som toto potvrdenie nepotrebovala, chceli potvrdenie z predchadzajuceho zamestnania. V zivotopise som napisala, ze som na MD, ale to ich vobec nezaujimalo.

sarianah
23. feb 2009

maruschka
dakujem.. 😉

elize
..ja to tiez tak spravim, ze dam len potvrdenie zo zamestnania a napisem ze som momentalne na MD.

inger
23. feb 2009

maruscha, rada by som sa ťa spýtala na zopár vecí ohľadne štúdia na vš soc.práca -externe v Piešťanoch. Naozaj sa ani tento rok nerobia prijímačky? Niežeby som sa nedokázala informovať priamo, ale vôbec mi už tri dni nikto neberie telefón a ani neodpovedá na mail a termín odovzdania prihlášok sa blíži. Prepáč, že ťa takto otravujem, ale
nemám nikoho kto by mi dokázal poradiť. Ďakujem. 🙂 😉

maruschka
23. feb 2009

inger, aspoň po minulé roky to tak bolo..vždy sa písalo že budú aj skúšky a nikdy neboli..volala si na dobré číslo? Dám ti číslo L. Janechovej, hádam sa tam dovoláš..

Študijná referentka DP Piešťany
Lucia Janechová
Tel.č.: 0914/208 598
Email: studijnepn@centrum.sk

na študijných odd. to tak chodí, že sa volá hlava-nehlava..V Piešťanoch majú pracovný čas až od 9, niekedy až od 10,00..Takže skúšaj..

moncicici
26. feb 2009

ahojte.baby ja chcem ist na externe studium na SP,potrebujem potvrdenie od zamestnavatela,ked som maturovala 2008/2009,bo ja po skole som isla rovno na MD,takze ja som nikde nerobila,prosim poradte

iva2309
27. feb 2009

na úrad soc.práce a rodiny, že si na MD

moncicici
27. feb 2009

iva2309 zle som to napisala,maturovala som v roku 2007/2008

maruschka
27. feb 2009

moncicici, to je jedno, zober si potvrdenie z UPSVaR, keď si bola na materskej a nikde si nerobila, tak odtial treba 😉

moncicici
27. feb 2009

maruschka urcite staci to potvrdenie,ze som na MD???

moncicici
27. feb 2009

baby a este ako vypocitam priemer maturitnej skusky,ked tam su aj percenta s pisomnej formy???alebo to sa pocita len z ustnej???

ivoninka
13. mar 2009

Ahojte
Hľadám niekoho, kto na VŠ sv. Alžbety požiadal tento školský rok o sociálne štipendium..Je tu niekto taký?

mackoo
18. mar 2009

caute vedel by mi niekto poradit ci na sociologiu potrebujem vediet cudzi jazyk?diky

maruschka
18. mar 2009

moncicici, sorry, že tak neskoro, ale aké iné chceš priniesť, ak si na materskej? 😉 A počíta sa aj písomná aj ústna, veď to je všetko maturita.. 😉

sashenaa
23. mar 2009

Mackoo, cudzi jazyk vediet nepotrebujes, pretoze na tejto skole sa vobec cuzie jazyky nevyucuju, ani na dennom, ani externom studiu. Niekto to berie ako vyhodu a niekto naopak🙂

mixka
23. mar 2009

na potvrdenie o zdravotnej sposobilosti je nejake tlacivo, ci to vypise lekar na "nejaky" papierik ???

mimik9911
24. mar 2009

mixka, na prihlaske (tlacive), co budes posielat do skoly, je kolonka na potvrdenie od lekara

mixka
24. mar 2009

ahaaa, vdaka mimik 🙂 este nemam tlacivo kupene, tak sa blbo pytam 😀

elly111
24. mar 2009

baby ak by niekto chcel predám skriptá a knihy z VZ, píšte IP

henuska7
25. mar 2009

Ahojte, po dlhom zvazovani som poslala prihlasku /PN/, a teraz tu citam ze musim byt zamestnana v statnej sprave 😲 , vydesili ste ma 😢 ....
...IVA2309 - poslala si si prihlasku??? 😉

iva2309
27. mar 2009

poslala....-neboj, nemusíš pracovať v ŠS- dúfam, že sa stretneme. Mám z toho také zmiešané pocity neistoty, čo bude 😨 😅

henuska7
29. mar 2009

...no uz nam zostava len dufat. Uvidime ako to dopadne....tak stretneme sa v oktobri, nie 😀 😀 😀

janin26
30. mar 2009

henuska7
iva2309 uz
maruschka uz som aj ja poslala do pn-uvidime.ale maju vtom riadny gulas volala som na std.odd do ba,pn,nz a vsade mi povedali inak.

maruschka
31. mar 2009

babuľky, tak vám držím súhrnne všetky palce, nech vás zoberú 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵