VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

katie1
27. jan 2011

@meganik
@zuzanocka
ahojte, rada by som sa spytala na par info ohladom Mgr. studia Socialna praca na Sv. Alzbete v Bratislave. Ja som ukoncila Bc. pred dvoma rokmi, ale na inej skole (studovala som Ekonomiu a manazment). Chcela by som si dokoncit tie dva Mgr. na Sv. Alzbete - Socialna praca (ak sa bude dat), ale na ich webovej stranke som nenasla informacie pre studentov 2. stupna. Vedeli by ste mi povedat, ci sa kona prijimacie konanie alebo nie...a ak ano - akou formou?

zuzanocka
27. jan 2011

@katie1 odporucala by som ti obratit sa na studijne oddelenie

jazminn
27. jan 2011

@katie1 podľa mňa Ekonómia je úplne niečo iné ako Sociálna práca-iné zameranie. U nás prijímačky robia iba tí, ktorí na bakalárskych mali ohodnotenie D,E.

katie1
27. jan 2011

@zuzanocka
dakujem, informovala som sa u pani na studijnom oddeleni, odporucila mi sledovat skolsku web stranku alebo sa jej mam ozvat koncom februara, lebo zatial este neboli zverejnene podmienky prijatia.
@jazminn
ano, je to ine, tak uvidim ako to bude v mojom pripade, kedze by slo o prestup z inej skoly...(a ci sa to vobec da)

mrafco
27. jan 2011

Ahojte. Chcela by som vás poprosiť o láskavosť, či by mi niekto neposlal naskenovanú knihu od Oláha - Sociálno právna ochrana detí. Zašlit emi to na e-mail: MKO@inmail.sk ďakujem. Maja

meganik
27. jan 2011

@katie1 ja som prijimacky na mgr studium robit nemusela, ale ja som od zaciatku na alzbete, takze ako to je, ked prechadzas z inej skoly netusim. Pri prijimani do prveho rocnika este na Bc. som robila pisomne skusky z biologie a z takeho vseobecno-spolocenskeho prehladu. Ale rok po nas uz prijimacky zrusili uplne.
Tak neviem, ci som ti pomohla.

katie1
28. jan 2011

@meganik Ďakujem za info 😉

ivana29
28. jan 2011

Caute zienky.
Uz mame rozvrh na letny semester a chcela som spytat na par predmetov+vyucujucich.
Občianske a pravne pravo- Zeman
Zaklady psychoterapie- Topolska
Vyvojova psychologia- Topolska
Dakuuuujem 😉 😉 🙂

chuaneta
28. jan 2011

Ahojte. Tiež nemôžem zohnať od Oláha knihu Sociálnoprávna ochrana detí. Ak by mi ju niekto mohol naskenovanú poslať budem rada. Ďakujem vopred.

jazminn
28. jan 2011

@ivana29 Topoľska je super, u nej skúška je zážitok. Otázky premieta na stenu a ty len odpovedáš, a.b.c. A to celou miestnosťou počuješ ten šum, že ááááááááá, cccccccccc, aspoň u nás v druhom ročníku to tak bolo.

jazminn
28. jan 2011
ivana29
29. jan 2011

@jazminn Ďakujem za odpoved. A nahodou toho Zemana na pravvo si nemala?? Ze vraj snim dost strasia.. tak len ci sa mam bat a ucit sa uz radcej teraz na skusku snim 😒 😒 😎 😎 😀 😀

charlinka
29. jan 2011

Ahoj, já jsem mela Zemana na pravo 2x a je nutné se u nej naučit skoro všechno a rád to slyší doslova. Ale jak už tady bylo psané, je dost náladový, takže asi na tom i zaleží. Hodne štestí s ním.

katla
29. jan 2011

Ahojte. Chcem sa opytat, ci mate nejake skusenosti s Matulnikom. 9teho s nim mame skusk sociologie. Zatial som o nom nepocula nic dobre, tak dufam, ze to neni az tak zle ako sa hovori. Ci sa mylim?

michala124
29. jan 2011

@katla Dobre si počula...Matulník je prísny. rozsadí, dáva svoje papiere, ktoré si predtým označí, nikto nemôže mať nič pri sebe. prechádza sa a všetko vidí.

ivana29
29. jan 2011

@charlinka dakujem za odpoved a unho su ustne skusky ci pisomne? A vela ich bolo co ich nespravilo?

majus10
31. jan 2011

Ahojte, viete mi niekto poslat vypracované otázky na štátnice mgr.? 😵

charlinka
31. jan 2011

@ivana29 my jsme meli tehdy písemne ale další ročníky už meli ustní. bylo par lidi co nespravilo, ale tak to je vzdy problém. na zemana se človek musí pripravit, nebo aspon mít prehled o čem tam jde. hodne štestí,

katla
31. jan 2011

@michala124 Dakujem. A otazky ma pripravene alebo dava co ho napadne?

medulienka31
1. feb 2011

ahoj, nemáte náhodou niektorá v elektronickej podobe knihu od Z. Ondrušovej "Základy sociálnej práce"?

zuzanocka
1. feb 2011

@medulienka31 v elektronickej nie... len v papierovej.. .

michala124
1. feb 2011

KATLA: to uz si moc nepamatam, mali sme ho v 1 rocniku. ale zda sa mi, ze mal pripravene. Pamatam si ze bola nejaka otazka o rodine ( kriza sucasnej rodiny??) a socialna stratifikacia.

1lenka1
1. feb 2011

Dobry den.Chcela by som dat prihlasku na externu formu soc prace BJ,MI.Da sa to,aj ked som sa materskej???

11011961
1. feb 2011

@1lenka1 Samozrejme že môžeš aj keď si na materskej.
Rozhodni sa podľa toho, kde to máš bližšie.
V Bardejove je to vcelku fajn (vlastná skúsenosť) a Michalovce tie nepoznám.
Rozhodne študuj - to sa ti oplatí.

jazminn
1. feb 2011

@1lenka1 ja tiež chodím v BJ a chodia tu ľudia z MI a HN hoci tam škola je.

anavi222
2. feb 2011

katla Ahoj, ja mam skusku s Matulnikom uz za sebou. V prvom rade si nezabudni index, kontroluje fotku a kto ho nema pri sebe, tak toho vyhodi. Tahaky neodporucam, on cely cas hrozne striehne a u nas zo skusky vyhodil 3 ludi pre tahaky. Boli sme rozdeleni na 3 skupiny a kazda skupina mala 2 otazky. Ja som mala sociologiu a povolania, dalsia skupina mala stratifikaciu a modernizaciu a posledna skupina mala organizacie a rodinu. On vyzaduje len to, co diktoval na hodine, ak chces, mozem ti preposlat z coho som sa ucila ja.

katla
2. feb 2011

@anavi222 Juj to by bolo uplne super. Mam nejake poznamky aj ja, ale aspon to porovnam. Dakujem.
vrbova.katarina@gmail.com

swety1
2. feb 2011

@eve26 ahoj chccem sa ta spytat na akej skole v ziline studujes na tej socialnej praci????ja sa tam planujem tento rok prihlasit dat si prihlasku ma ta skola urocen mozes mi ak chodis aj ty na tento odbor nieco viac popisat budem ti moc vdacna Hanka moj mail je hanka1234@centrum.sk

swety1
2. feb 2011

@pavlina10ahoj prosim ta nevies kto chodi do prveho rocnika do ziliny na socialne pracu??Diky
ak mozes posli info na moj mail hanka1234@centrum.sk

sisi01
2. feb 2011

Ahojte kočky, nepamata si niektora z vas, co ste mali Romana na prevencii priblizne otazky ake zvykne davat?? V piatok mam s nim skusku...Patologiu som u neho celkom fajn zvladla, ale mam zase stres z tej prevencie... :( Dakujem.