VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

jazminn
3. nov 2011

@mira1 s Lacom sme mali prevenciu aj patologiu písomnú ☹ a ako posilu si priviedol ešte Schavela. Dopadlo to hrozne pre tých čo sedeli na ťahákoch... 😀

mira1
3. nov 2011

@jazminn a otazky dava tazke?

jazminn
3. nov 2011

@mira1 ani nie ťažké, ale také podstatné, a on nechce veľa omáčky...

mira1
3. nov 2011

@jazminn Dakujem

zuzanka97
3. nov 2011

Ahojte, najde sa prosim niekto, kto ma v elektronickej podobe knihu od Levickej-Socialna praca s rodinou? zhanam ju kvoli pisaniu bakalarky, bola by som teda rada, ak by bol niekto taky zlaty a poslal mi ju..
Este jedna prosba- kamoska je prvacka a ma za sebou predmety s vyucujucimi, ktorych som ja nemala...
Základy filozofie s Brezinským- maju pisat test s tromi možnosťami - nenajde sa nahodou u niekoho v BC? aky je p.Brezinsky? Dalsi predmet: Základoy sociologie- Minichova - nejaky matros, aka bola skuska, pripadne otazky ?
dakujem a prajem prijemny vecer...

adriana_e
5. nov 2011

@jazminn tak to ste mali stastie 🙂

nika_g
5. nov 2011

ahojte chcela by som niekoho poprosiť kto pozná Žuffu, či by mohol poskytnúť nejaké info ako to na jeho skúškach chodí. Ďakujem .

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka97
5. nov 2011

@lenca10
ahoj, skús pozrieť, čo je zač táto: http://www.uloz.to/4139067/matel-etika-rar?utm_...
...ja mám jeho knihu, ale vo fyzickej podobe... no casto stahujem z uloz.to... tak skus🙂

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinulka26
6. nov 2011

Prosím Vás nemáte niektorá v elektronickej podobe knihy:
Hodnocení ohroženého dítěte a rodiny - Matoušek, Pazlárová
Sprievodca sociálneho pracovníka I. Rodina a deti - Kasanová.
Sociálna práca s rodinou - Levická
Ak by ste ich mali prosím pošlite mi ich na mail: tinulka26@azet.sk. Veľmi pekne ďakujem. 🙂

livinka97
6. nov 2011

Dobrý deň, vyššie spomínané knižky v elektronickej podobe by sa zišli aj mne:
Sprievodca sociálneho pracovníka I. Rodina a deti - Kasanová.
Sociálna práca s rodinou - Levická
Ak by sa dalo, prosím o ich zaslanie na mail: leann97@azet.sk

eullienna89
6. nov 2011

Ahojte dievčence 😵 potrebovala by som vašu pomoc ohľadom podkladov na Mgr. štúdium. Študujem na VšZaSP v Michalovciach. Neviem či aj vy mate take štastie ako ja ale hoc ako sa snažím nikto mi nieje schopný poslať podklady pracujem v zahraničí ako opatrovateľka a dosť by mi pomohlo ak by som sa mohla na skúšky už začať pripravovať teraz ☹ ak niekto niečo mate prosím vás pošlite mi to velmi by ma to potešilo. Prečitala som si par príspevkov a som prekvapená ako si navzájom pomáhate preto som sa sem zaregistrovala vidím že tato stránka ma niečo do seba ak niekto potrebuje pomoc tak sa snaží pomôct každy a zato by som chcela poďakovať človekovi ktorý tuto stranku založil je pekne že si pomahame navzajom hoc sa osobne nepozname. Dakujem pekne môj email je evullienna@azet.sk

eullienna89
6. nov 2011

jaj zabudla som napísať že študujem sociálnu prácu ohladom nej potrebujem podklady 😎

cicimotinka
7. nov 2011

Ahojte, prosím vás, ako prebieha skúška s prof. Slovákom v PN ?... začíname zajtra o 15,30 a je nás cca 50... vraj bude ústna, čo znamená, keby mal 5minút na osobu, trvalo by to cca 4 hoďky... vôbec si to neviem predstaviť... vyžaduje veľa pri tomto systéme? dík 😉

livinka97
7. nov 2011

@cicimotinka ahoj, ja som s nim mala skusku v prvom rocniku z psychologie, bola ustna... u neho to slo velmi rychlo, cca 3min jeden..rychlo zisti,ci niekto nieco vie,alebo nema ani sajnu.. jeden den vyhodil kazdeho, kto nevedel do 5sekund zacat nieco hovorit... spravilo asi 5ludi z 35..ale druhy den sme spravili vacsina, uz sa snazil aj trosku napovedat z prednasky..teda za predpokladu, ze clovek bol na prednaske... ale je ferovy, pyta sa len to, co naozaj odprednasal ci avizoval,ze je dolezite...prajem vela stastia

cicimotinka
7. nov 2011

@livinka97 no super, tak dúfam, že mi sadne otázka a chytím sa... inak asi vyletím... no čo už... ale vďaka 😀 😀 😀

sofokleska
7. nov 2011

@livinka97 prosim ťa zapisuje sa uňho pritomnosť na prednaške?bo neviem či sa mi podarí odísť skôr z roboty... ☹ dakujem

jajalinka
7. nov 2011

@cicimotinka Dr. Slovák je jeden férový vyučujúci, aj my sme s ním mali v PN skúšku/metódy soc. práce s jednotlivcom/ cca. pre mesiacom.....ked položí otázku tak sa musíš chytiť...on zbadá či sa niekto učil alebo nie... a ak máte všeobecnú psychológiu tak vyžaduje presné poučky z materiálov +delenie vš. psychológia je u neho dosť ťažká u nás ju v 1. ročníku neurobilo dosť ľudí a bola to naša 1.skúška na VŠ.........

cicimotinka
7. nov 2011

@jajalinka máme s ním všeobecnú psychológiu... poučky??? čo to je?... ja sa to učím, ale akosi mi to nejde... už mám jednu psychológiu za sebou na inej škole a strašne sa mi to pletie... som z toho zmagorená... takže počítam, že vyletím... ☹ ☹ ☹

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinulka26
8. nov 2011

Prosím Vás nemáte niektorá Knihu o rodině - V. Satirová, 2006? Veľmi by ste mi pomohli. Ďakujem

eullienna89
8. nov 2011

@lenca10
Ahojte mam tichto vyučujucích ak by ste mali niekto od nich podklady tak mi prosim pošlijte na email budem vám zo srdiečka velmi vdačna a lenca10 dakujem za odpoved 🙂) email: evullienna@azet.sk

Predmet Kredit Typ predmetu Hodinová dotácia Učiteľ
Metódy sociálnej práce so skupinou a s komunitou 6 P 10 doc. PhDr. Oláh, PhD.
Aplikovaná sociálna politika 6 P 10 prof. JUDr. Tkáč, CSc.
Sociálna práca s rodinou 4 P 8 PhDr. Halušková, PhD.
Sociálna práca v zdravotníctve 4 P 8 prof. MUDr. Koval, PhD.
Krízová intervencia 4 P 8 prof. PhDr. Bielová, PhD.
Metodológia výskumu 4 P 8 doc.PhDr.Wiczmándyová, PhD.
doc. Ing. Hloch, PhD.
Sociálna práca v paliatívnej starostlivosti 3 PV 8 PhDr. Magurová, PhD.
Verejné financie a poisťovníctvo 3 PV 8 doc.Ing.Bugri,PhD.
Ing.Čaklošová

majjat
9. nov 2011

ahoj,
prosim ak mala niektora skusku s olahom metody s jednotlivcom a pamata si z nej ot., napiste mi do IP. vymenim za iny material 😉

eullienna89
9. nov 2011

@majjat
Ahoj no ja som s ním mala skúšku pred rokom a daval najčastejšie tieto otázky :
-pojmi metoda, metodika............
-etapy podla richmondovej a robertis
-čo je rozhovor a pozorovanie a aky je medzi nimi rozdiel
- čo je soc. praca s jednotlivcom a soc. prípad
- druhy a následky hromadných neštasti
a stale tie podstatne veci aby si vedela a kolo toho ešte popišeš omačky a maš to za A 😎

eva68
9. nov 2011

Ahoj Michala 124, píšeš, že máš zoskenovanú knihu Základy supervízie a supervízia v praktickej výučbe v sociálnej práci - Milan Schavel, Milan Tomka. Bola by som ti veľmi povďačná, keby si mi ju mohla poslať. Ak budeš niečo potrebovať a budem môcť pomôžem. Mockrát ďakujem. Mail: plzikova@centrum.sk

jahodka35
9. nov 2011

aj ja si prosím poslať supervíziu na Arwen44@azet.sk dakujem.....

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jazminn
10. nov 2011

tak konečne sme mali včera zápis! Prvú prednášku máme až 30.11. a to SP s rodinou-PhDr.Bujdová, potom SP v zdravot. MUDr. Belovičová, Metodologia výskumu Orendáč...ak máte niekto materiál, prosím pošlite mi, ja by som už aj do toho pozrela... adr: jazminn@centrum.sk Dík!