VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

osabela
8. feb 2012

Ahojte my sme mali Metodológiu výskumu vôbec to nieje ťažké a v Bc.práci sme minulí rok robili aj výskum a budeme to mať o to ľahšie na diplomovkách pretože niektorí ho nerobili a majú s toho strach ale skutočne sa nemusíte báť skúste si len tak v rodine urobiť nejaký dotazník a potom ho vyhodnotiť je to fakt ľahké.

osabela
8. feb 2012

Ahojte my sme mali Metodológiu výskumu vôbec to nieje ťažké a v Bc.práci sme minulí rok robili aj výskum a budeme to mať o to ľahšie na diplomovkách pretože niektorí ho nerobili a majú s toho strach ale skutočne sa nemusíte báť skúste si len tak v rodine urobiť nejaký dotazník a potom ho vyhodnotiť je to fakt ľahké. 😎 😀

yogino
8. feb 2012

osabela: ale ja som v prvom ročníku magisterského a my to robíme prvý raz preto potrebujem niekoho kdo s tým už skúsenosť má

eullienna89
8. feb 2012

ahojte potrebovala by som vedieť či poznate niekto PhD. Sergeja Hlocha ???? a ak niekto s nim mal Metodologiu vyskumu budem vam velmi vdačna ak mi poviete ake otazky daval a z čoho ste sa učili ak mate niejaky spracovani material od neho tak pošlijte dakujemmmm 😵 evullienna@azet.sk

marcelkamm
8. feb 2012

Ahojte prosím Vás neviete aké otázky dáva na skúške Metodológia vyskumu otázky pán. Kratochvíla?

elize
8. feb 2012

@marcelkamm dava otazky len z prednasky. My sme mali dva priklady na anegdoticku otazku, stratifikovany vyber, tri zle naformulovane otazky aj s dovodmi, popisat pozitiva a negativa rozhovoru oproti dotazniku a este popisat obsahovu analyzu plus jeden priklad, druha skupina mala aj priklad na osgoodovu skalu a likertovu skalu. Hlavne sa zameraj na tie priklady otazok, aby si nemala tie z prednasky ale nejake si vymysli dopredu. Drzim palce 😉

yogino
9. feb 2012

Ahojte ešte by ma zaujímalo, ako to riešite s praxou? Ja by som chcel ísť pracovať na sociálneho pracovníka ale všade odomňa chcú súvislú prax čo mám robiť keď ma práve kvôli tomu nechcú zamestnať

ivana29
10. feb 2012

@yogino uz si vystudovana?

si1988
10. feb 2012

@osabela -Ahoj prosím ta môžes mi preposlať tie mater. od Oháha?

si1988
10. feb 2012

Čaute, prosím nemá niektorá z Vás vypracované otázky od Oláha na Sociálnoprávnu ochranu detí???

jahodka35
10. feb 2012

Diplomovka od dnes v tlači, konečneeee...... tak už len ju obhájiť 🙂 neviem, ktorá kočka tu písala, že robiť prieskum je ľahké (píšem prieskum, lebo výskum ste určite nerobili, ten je časovo náročný a na veľkej vzorke), pretože ja som sa na ňom namakala dosť, postaviť si správne hypotézy, čiastkové ciele, otázky do dotazníka, vyhodnotenie, diskusia minimálne na 5 strán a hlavne verifikácia hypotéz druhostupňovou štatistikou akou je napr. chí kvadrát, tak pre mňa to bolo dosť náročné.... ale držím vám palčeky, ja mám 23.3. štátnice potom konieeeeec hurááááá.....

yogino
10. feb 2012

ivana29 ja som chlapec 🙂mám už Bc. teraz študujem mgr.

ivana29
10. feb 2012

@yogino pardon 🙂

jajalinka
11. feb 2012

prosím Vás máte niekto materiály na predmet sociálne služby od doc. Davidekovej, skúška za dverami a materiály nikde 😖, prosím poslať na 29janka1@azet.sk..🙂 dakujem

sisi01
11. feb 2012

Ahojte, prosim vas mali ste tu niekto uz aplikovanu politiku s L. Romanom? Ake to bolo? Ake cca otazky dava? Dakujem 😉

marianna85
11. feb 2012

ahojte.chcem sa spytat ci tu nahodou nie je niekto taky co uz mal verejnu spravu s prof. Tkacom a ma k tomu material pripadne spracovane otazky.za vymenu.vdaka

ivana29
12. feb 2012

Kocky, prosim Vas, ktora ste mali doc. Olaha- Sociálnoprávna ochrana detí a sociálna kuratela???

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majda1981
12. feb 2012

ahojte chcem sa spytat ci ste mali uz niektorá skusku s Dr.Šebkom zo sociálnej práce vo verejnej správe? ako táto skuška prebieha a aké dáva otázky? za každú odpoveď ďakujem 🙂

martina158
12. feb 2012

ahojte pozna z vás niekto prof. PhDr. Bielová, PhD. ??? prednasala vam uz nieco ? dakujem

filipko
12. feb 2012

Mame to s R. Vlcekom ....

filipko
12. feb 2012

No už mám po skúške , neviem či som spravila ale bolo to hrozne. Vlcek si vybral štyroch na ústne skúšku... Bol prísny...a čo hovoríte na asistenta Farkasa?

lucia37
12. feb 2012

@filipko A co ste s nim mali, pravo?My sme s nim mali tento semester zdravotnicke pravo.

majjat
13. feb 2012

ahojte, nema niekto vypracovany material na sp vo verejnej sprave/ tkac? poprosim zaslat na martuskatt@gmail.com

jazminn
13. feb 2012

Mali ste niekto skúšku s Ing. Šatným...aký je?

zuzanka97
14. feb 2012

ahojte, mal niekto v tretom rocniku specializovanu odbornu prax s dr. Florianom? Aky je, co vyzaduje?
Poprosila by som aj nejake referencie (co je za osobu, ako prebieha skuska) na dr. Arpovu- predmet Regionalistika, Mgr.Pollaka - Socialne sluzby... ak by sa nasiel aj nejaky material, bola by som naozaj velmi vdacna...Prijemny den

filipko
14. feb 2012

mali sme s nim uvod do pravnych disciplin....som prvacka a ty?

jazminn
14. feb 2012

@filipko s kým, so Šatným, ja som štvrtačka...

slniecko4
14. feb 2012

ahojte babenky, nemáte niektorá vypracovaný výskum, na hocakú tému.. nepotrebujem to k bakalárke,ale na predmet základy výskumu v SP. Ak by ste niektorá mali, moja mailová adresa:anjelik0612@azet.sk. Ďakujem.