VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

osabela
17. mar 2012

@jazminn Ďakujem

jazminn
18. mar 2012

Ahojte, zháňam Teoriu SP od Olaha...jazminn@centrum.sk

ivana29
18. mar 2012

Ahojte kocky
Neviete poradit niekto aka ja ako skolitelka Dr. Madunicka? Nema niekto skusenost??

medulienka31
19. mar 2012

@jazminn ahoj už máte témy na diplomové práce?

jazminn
19. mar 2012

nie ešte nie, ale čoskoro...budeme mať seminár k DP a tam nám ich dajú. Memáš vypracovanú Teoriu SP od Olaha?

medulienka31
19. mar 2012

@jazminn tak to nemám, teoriu SP budeme mať s Matelom

zlamal.i
20. mar 2012

ahojte baby som tu nova od buducej soboty nastupujem do skoly sv alzbety v presove na obor verejne zdravotnictvo.chcem sa opytat ci studujete niektora.este som si vas tu neprecitala to stihnem az neskor ,kedze moja mala si vyzaduje moju pozornost.nastupujem az teraz na zimny semester.lebo az teraz dostali akreditaciu na tento obor v presove takze sa zacina az teraz tak to snad zvladnem.no vyzaduju 70percentnu ucast na prednaskach 😢

lienkalenka7
20. mar 2012

Ahojte. Nemáte prosím Vás knihu : Vybrané kapitoly z metód sociálnej práce I. - Andrej Mátel, Michal Oláh, Milan Schavel, 2011
Je to kniha na predmet Teória SP s prof. Mátelom. Ďakujem za info.

yogino
20. mar 2012

@lienkalenka7 Ahoj myslím,že by som ju niekde mohol mať ak chceš pošli mi v správe tvoj mail a prepošlem ti ju

moncicici
20. mar 2012

ahojte nemali ste niekto skusku so Schavelom soc. prevenciu?

sisi01
21. mar 2012

Ahojte, prosim vas mali ste niekto Zaklady aplikovanej statistiky s prof. Kratochvilom a Rodovu rovnost s prof. Brezinskym? Mali ste vypracovat prace na tieto predmety? Dakujem 🙂

livinka97
21. mar 2012

Zdravim, prosim vas, mal uz niekto skusku s Dr. Arpovou z predmetu regionalistika?

moncicici
22. mar 2012

Baby neviete mi poradiť nejakú knihu,kde nájdem históriu alkoholizmu???už som veľmi zúfala ☹ ☹ ☹

paka
23. mar 2012

@moncicici
Ano, mala som s nim prevenciu, co by si potrebovala?

jana_ba
23. mar 2012

Ahojte, kedže nemám momentálne čo ponúknuť na výmenu tak kúpim vypracované otázky TEÓRIA Sociálnej prace od prof. Oláha - 1 ročník Mgr, letný semester
(za vašu cenu , alebo 20 eur, prevodom na účet ) - Ďakujem

jana_ba
23. mar 2012

@jana_ba na mail jana_ba@azet.sk

janka46
24. mar 2012

Ahojte, včer som uspešne absolvovala štátnicové skušky, takže musim priznať, že to nebolo "len tak" naozaj to dalo zabrať, celých 5 rokov studia na tejto skole a o staniciach ani nehovorím, myslím že presiel fakt len ten co niečo vedel...v nasej skupine 3 nespravili....

osabela
24. mar 2012

@janka46 Velikánska GRATULÁCIA.

jojka828
24. mar 2012

Janka gratulujem. Mňa to čaká za mesiac. Prosím ťa ako prebiehali, vyžadovali veľa, lebo ja sa to učím a všetko sa mi pletie. Ja chodím do Piešťan a nemáme žiadne informácie z Bratislavy. ďakujem za info.

janka46
24. mar 2012

@jojka828 ak to porovnam z BC. štatnicami, tak ano vyzadovali viac a neviem , možno je to aj komisiou...ja som schytala Matela 😅 nechcu žaiadne omacky, chce fakty a k veci, snažia sa aj naviesť, ak sa chytaš je to v pohodke...no prejsť nedali ak videli že fakt nič k veci nehovoríš 😕
držím palce, je to dosť o štastí..na komisiu, otázky...atd...

jojka828
24. mar 2012

@janka46 Janka ďakujem dúfam, že spravím na prvý krát, ale ako si spomínala je to šťastí. Vôbec sa mi to nechce učiť, ani mi to nejde do hlavy.

rebeca0911
24. mar 2012

ahojte,prosím vás nepracuje niekto v zdravotníctve??potrebovala by som kolko sa platila zdravotná ako FO od r. 1998 až dodnes,ako sa to postupne zvyšovalo a tak.dakujem velmi pekne

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka46
24. mar 2012

@lenca10 nespravili každý jeden predmet, takže opakovať budu už len ten...a ťažko povedať, komisiu sme mali prísnu, tréma, okno stačí ked ti nesadne otázka...den pred nami u Matela nespravili 6-ti 😖

jazminn
24. mar 2012

@janka46 gratulujem, mňa to čaká o rok, naozaj veľa závisí aj od komisie...

dandy263
24. mar 2012

@osabela Ani neviem moja, či som Ti už poďakovala: ešte raz vrelé ďakujem . Dnes sme mali skúšku s prof. Mrázovou, už len čakať na výsledky🙂

zlamal.i
25. mar 2012

ahojte mam pedagogiku s Lacom mal niekto snim skusku?nemate niekto nahodov nieake knihy ktore budem potrebovat vacsinou uvody do pedagogiky Hlasna,Juva,Kovacikova,Maniova<Prucha,Zelina.dakujem za kazdu pomoc.a nestuduje niekto verejne zdravotnictvo?

zlamal.i
25. mar 2012

studuje niekto v presove na alzbete?

jazminn
25. mar 2012

@zlamal.i na pedagogiku stačí ak sa naučíš to čo dal...my sme mali v 2 roč. ústnu u neho...ja som v BJ.

zlamal.i
25. mar 2012

@jazminn ved prave ze nam napisal asi 7knih ktore odporuca tak neviem,sme sa pytali ci nestaci to co prednasa aby nam dal tak povedal ze to je malo aby sme vedeli to co on nam prednasa cez projektor 😒 tak neviem preto som sa pytala,ale dakujem.aj my budeme mat ustnu.