VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

jazminn
10. nov 2011

@eullienna89 tak poznám len Haluškovu, bola mi na štátniciach, ináč dobrá sekera...ale spravodlivá!!! a Bugri, ten je super! my v BJ máme celkom iních...len Tkáča máme...môžem poslať materiál.

ose
10. nov 2011

Pozerám, že samá SP niekto z OSE? Vyučovala niekoho doc.Zamboriová? Vďaka

seljmani
10. nov 2011

@jazminn čo si mala s Bugrim? ja s ním mám teraz personalistiku, to si nemala???? alebo nejaká iná kočka nemáte niečo?

seljmani
10. nov 2011

@tinulka26 skús si to stiahnuť na www.ulozto.sk

seljmani
10. nov 2011

kočky máte nejaká okruh otázok čo dáva Oláh - sociálna práca s komunitou a potom ak ste niektorá mali s Bugrim personalistiku napíšte mi please na seljmani@azet.sk a ak aj vy niečo potrebujete tak šup sem na ten mail ma kontaktujte 😝 😀 😅 🙂

jazminn
10. nov 2011

@seljmani s Bugrim sme mali v prvom ekonomiku. Teraz som si dala PV paliatívnu SP s Hanobíkom 😉 . Vy máte Olaha? ☹my SP s komunitou Ing. Šatný 🙂 Nemáš SP s rodinou-materiál?

janka46
11. nov 2011

@nika_g ahoj včera som mala s ním skúšku....ak chceš info ozvi sa...ak si náhou nemáš aj ty po nej 😉

zuzanka97
11. nov 2011

Prosim vas, nemate niekto nasledovne knihy v elektronickej podobe?

- OLÁH, SCHAVEL, ONDRUsOVÁ, NAVRÁTIL: Sociálna práca – vybrané kapitoly z dejín, teórie a metód sociálnej práce, 2009.
- Sprievodca sociálneho pracovníka I. Rodina a deti - Kasanová.
- Sociálna práca s rodinou - Levická
- Peter Pothe- Dite v ohrozeni ...
................................................dost by sa mi zisli a budem vdacna, ked mi aspon nejaku niekto zasle...dakujeeeeeeem🙂

zuzanka97
11. nov 2011

...a ešte som zabudla- Levicka- Na ceste za klientom (na ulozto je len druha a tretia kapitola)... vopred dakujem...

andrea198722
11. nov 2011

@jazminn Ahoj..chcem sa spýtať či nemáte nejake testy z predmetu (socialna práca so žiadatelmi o azyl) mame Juraška a vraj to má byť touto formou... dakujem Andrea

seljmani
11. nov 2011

@jazminn my máme Oláha a vy? SP s rodinou mám s Mattom, ak chceš to ti môžem poslať čo nám on dal ale úplná pohoda skúška s ním

jazminn
11. nov 2011

@seljmani pošli mi, čo máš...Dík

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
seljmani
12. nov 2011

@jazminn ok mali ste niekto SP v zdravotníctve s Vrankovou?? ten test na azyl mám z pred dvoch rokov

seljmani
12. nov 2011

@andrea198722 ja mám test čo sa dával pred dvoma rokmi - možno dáva stále ten isťý 🙄

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jazminn
12. nov 2011

@seljmani SP v zdravotníctve máme mať s MUDr.Belovičovou.

vikina777
13. nov 2011

Kočky buďte kľudné, my v MI - I. ročník Mgr. sme ešte ani zápis nemali...

jazminn
13. nov 2011

@vikina777 my v BJ máme mať prvú prednášku 30.11. a napr. Aplikovanú SP s JUDr. Tkáčom v januári 2012.
Kedy my budeme robiť skúšky? veď skúška má byť najskôr mesiac po prednáške...

karin412
13. nov 2011

ahojte nepoznáte niekto prof Minarovičovu a Sovčíkovu. Aké boli na skúškach. Minarovičova na Terénna Sp a Sovičkova na Psychológia zdravia ? Ďakujem za info.

sisi01
13. nov 2011

Ahojte babule, prosim Vas mali ste niektore uz prednasku s prof. Kratochvilom: Metodologia vyskumu??? Ak hej mate nejake materialy k tomu a nasla by sa tu osobka, ktora by mi ich aj poslala??? Velmi pekne dakujem...

sikihora
14. nov 2011

@zuzanka97 Zuzka, prosím Vás podarilo sa Vam zohnat knihu SP s rodinou od Levickej? Ja ju uz zhanam vecnost , nie je ani v kniznici ani na nete, ak by ste nejaku knihu potrebovali aj ja mam nejake kusky k dispozícii dakujem Silvia

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka97
14. nov 2011

@sikihora Žiaľ, nezohnala som ju. :( Je ako zakliata tá knižka:(

vikina777
14. nov 2011

@jazminn Tak my našťastie budeme mať zmáknuté všetky prednášky ešte pred Vianocami, poslednú budeme mať 16. 12. a to bude akurát tá Aplikovaná soc. politika s prof. Tkáčom

jazminn
14. nov 2011

od Levickej mám Metóda SP...

sisi01
14. nov 2011

@lenca10 sisa.kostkova@gmail.com. Dakujeeeeem 😉

adinka3
14. nov 2011

@lenca10 z tej stránky uloz to, to je zadarmo sťahovanie?

seljmani
14. nov 2011

@lenca10 júúj dakujem ti pekne moja adresa je seljmani@azet.sk a ak chceš ja mám zasa nejaké knihy ti môžem preposlať

seljmani
14. nov 2011

@adinka3 áno a sťahujte čím skôr lebo vraj sa majú podľa nového zákona EU rušiť všetky takéto stránky na sťahovanie, aj ked neviem odkedy ale že si na to idú posvietiť, ako by nemali iné problémy tak aj toto nám chcú vziať 😠