VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

sisi01
25. mar 2012

Prosiiiim, kto mate predmet rodovu rovnost s Brezinskym??? Mate napisat pracu??? Ak hej nemate nejaky vzor prace? PROSIM moc by ste mi pomohli... Dakujem vopred...

adrika755
26. mar 2012

Prosiiim nevie mi niekto poradit ake dava otazky dr Stempelova na vývinovej psychologii,som v 1 rocniku mame s nou skusku o dva tyzdne,za kazdu odpoved velmi pekne dakujem.

janka46
26. mar 2012

@adrika755 velmi milá, zatá, myslím, že si počas skúšky čítala časopis, občas sa poprechádzala... 😉

jazminn
26. mar 2012

@adrika755 u nás to bolo tiež tak...povedala: "Prosím Vás neopisujte, lebo nie každý vie opisovať, a potom je to nespravodlivé voči tým , ktorí nevedia opisovať"...

adrika755
26. mar 2012

Dakujem baby za odpoved,ano pocula som,ze je fajn,ale prosim vas aspon okruhy otazok si nepamätate ake dava?Mam sice knihu,ale je toho tolko,ze ani neviem naco sa mam zamerat a co naucit.

osabela
26. mar 2012

Ahojte nerobili ste niekto projekt pre profesora Oláha??ŽIADOSŤ O NENÁVRATNÝ FINANČNÝ PRÍSPEVOK

Názov projektu: Vodovod a kanalizácia v rómskej osade . PROSÍM o pomoc!!!!!!

moncicici
27. mar 2012

@paka uz nic, aj ja uz som mala,skuska dopadla na C, ale dakujem 🙂

moncicici
27. mar 2012

Ahojte,mali ste niekto skusku s profesorom Polakom predmet soc.sluzby???ake dava otazky na skuske???

a este jedna otazka nevie mi niekto poradit kde by som nasla postoj soc. pracovnika ku klientovi alkoholikovi???

dakujem 🙂

zuzkaab
27. mar 2012

Ahojte, mali ste niekto skusku s Doc. Hlochom Metodologia vyskumu? Ake daval otazky?

zuzkaab
27. mar 2012

Počula som, že na skúške s Hlochom boli testy, ak by ich niekto mal, tak Vás prosím zašlite mi ich na zuzkaa21@centrum.sk. Už som z toho zúfala, to sa nedá naučiť, teda aspoň mne to vôbec nejde ☹ . Obrovská vďaka

zuzanka97
28. mar 2012

moncicici Mali sme pred tyzdnom skusku s Pollakom.. otazky dava 4, historiu nie, iba zo zakona.. otazky typu co je soc.sluzba, nepriazniva soc.situacia, domov na pol ceste, tlmocnicka sluzba, formy/typy soc.sluzieb. ...s opravovanim sa moc neponahla, vysledky mali byt minuly tyzden, doteraz ich nemame... Arpovu nahodou nemate na Regionalistike?

1ivanka1
28. mar 2012

@janka46 ahoj gratulujem k Mgr..mňa to čaká o budúci rok..zároveň by som ťa chcela poprosiť či by si mi neposlala vaše vypracované otázky Teória Sp...lebo teraz ich budeme potrebovať na skúšku.. 😒

evelina55
28. mar 2012

@1ivanka1 , @janka46, mohli by ste tie vypracovane otazky poslat aj mne? moon1h@gmail.com dakujem

zuzanka97
28. mar 2012

Ahojte, dievcata. co mate cerstve skusenosti so systemou... chcela by som tam uz vlozit moju bakalarku, ale nejako sa toho bojim a v mojom okoli este nik nevkladal... Co to vsetko bude pytat, aky je postup? Budem velmi rada, ak sa so mnou niekto podeli o tuto info..🙂 Ď

jazminn
28. mar 2012

@zuzanka97 a už máš od administratora "finále v ezp"?

janka46
28. mar 2012

@zuzanka97 ahoj, už si asi obdržala prihlasovacie udaje do systému, takže ak sa prihlásiš a dostaneš sa priamo zistiš čo a ako,klikneš si na kolonku "moje práce" a pojdeš krok za krokom, myslím, že su tam aj podrobné informácie a najcastesie otázky... 😉

nika_g
28. mar 2012

Prosím Vas mohol by niekto poskytnut vypracované Bc. otázky na tento rok. Vopred dakujem.

osabela
28. mar 2012

@evelina55 Ahojček môžem poprosiť aj ja o zaslanie tých vypracovaných otázok Teória SP. Ďakujem veľmi pekne: erusinka@gmail.com

eny26
28. mar 2012

Prosím Vás máte niekto skúsenosti s pánom Šebekom na skúšku SP vo verejnej správe? Ako skúša, písomne či ústne? Aké dáva otázky? Ďakujem za každé info. 😉

moncicici
29. mar 2012

Baby súrne nemáte niekto knihu v pdf o sociálnom pracovníkovi alebo sociálnej práce???nemohli by ste mi poslať na mail monika.mlynarikova@gmail.com, bo všetko majú v knižnici požičané ☹

sisi01
29. mar 2012

Ahojte, prosim prosim je tu niekto zo 4 rocnika, kto ma aplikovanu statistiku s profesorom Kratochvilom????

christiana04
29. mar 2012

Ahojte. Prosím Vás, piatakov, čo máte po štátniciach. Poslali by ste mi Vaše vypracované otázky? My máme štátnice v júni a ešte nemáme ani štátnicové otázky. Sme zúfalí ....

neklamka
30. mar 2012

Ahojte,
prosim, ma niekto skusenost s p. Tomkom? Skusa superviziu ..neviete mi pomoct, ake otazky dava na skuske ? Viem len, ze 5otvorenych ...dakujem velmi pekne za pomoc

rian
30. mar 2012

Prosím Vás, nemáte niekto naskenovanú knihu Mátel - etika v soc. práci ?
Ďakujem !

00zuza00
31. mar 2012

ahojte, nemá niekto vypracované otázky z Teórie SP od Oláha z knihy Rozprava o vede o sociálnej práci od Goppnera? Alebo nejaké info o jeho skúške. Som študentka 5. ročníka na VŠZaSP v BA. Ďakujem 🙂

ivakk
31. mar 2012

Ahojte, mám otázku na janku46..
Štátnicujem o dva týždne a mňa by skôr zaujímalo, ako prebiehali štátnice organizačne - prezentácia a potom ste naraz ťahali všetky tri okruhy otázok, alebo vždy len jeden, kým ste sa nevystriedali všetci? Za akékoľvek info ďakujem!
Inak my by sme určite nemali mať v komisii Mátela, tak aspoň to nás teší 😉

janka46
31. mar 2012

@ivakk ahoj, ano najskor sme všetci odprezentovali diplomovky a potom nám povedali, že sme ich všetci obhájili a isli sme zase v poradí na otázky, naraz taháš všetky 3, pripraviš sa a potom v akom chceš poradí odpovedáš 😉
Držím palce...ja som veru štastie na Matela mala 😅

ivakk
31. mar 2012

Ďakujem za rýchlu odpoveď! To ma potešilo, že všetky tri naraz...No my máme ešte špecializáciu - to je plus jeden okruh otázok z poradenstva navyše...Tak si to neviem dosť dobre predstaviť, že nás nechajú ťahať štyri okruhy, pravdepodobne to poradenstvo pôjde extra 😖

janka46
31. mar 2012

@ivakk myslím, že aj od nás čo mali špecializáciu na manažment ťahali 4 otázky naraz...
znie to nepredstaviteľne, ale dá sa to zvládnuť 🙂

tinulka26
31. mar 2012

Prosííííím, môže mi niekto poskytnúť vypracované Bc. štátnicové otázky sociálnej práce na tento rok? Veľmi by mi to pomohlo. Ďakujem. E-mail: tinulka26@azet.sk . Ak by niekto niečo potreboval, kľudne sa ozvite, rada poskytnem materiál ku skúškam.