VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

daphne8
20. dec 2011

Ahojte, je tu niekto kto mal v piatok SP s rodinou so Sebovou, viete mi prosim napisat ake dala otazky?? DAKUJEEEEM!!

vikina777
20. dec 2011

@daphne8 Ahoj. My máme Krízovú intervenciu s prof. Bielovou. Myslela som, že aj vy ste s ňou mali. Tak som sa tešila, že dáva tie isté otázky... Rodinu máme s PhDr. Haluškovou, PhD. Pekný zvyšok dňa 🙂

monicka07
20. dec 2011

Prosím vás zháňam k bakalárke tieto knihy:
HOSKOVCOVÁ, S. Psychosociální intervence. Praha : KAROLINUM, 2009. 184s. ISBN 978-80-246-1626-1
VARGOVÁ, B. et. al., Partnerské násilí. Praha : LINDE, 2008. 159s. ISBN 978-80-86131-76-4

Strašne by ste mi pomohli. Veľmi pekne ďakujem

chantal81
21. dec 2011

Ahojte baby som tu prvý krát študujem na sv. Alžbete soc.prácu v PN 3 ročník a chcela by som sa Vás spýtať či dakto nemáte materiáli na SP so závislými ?
zatiaľ dakujem

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia121212
23. dec 2011

Chantal81 a s kým si mala prednášku SP so závislými???

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jazminn
24. dec 2011

Prajem všetkým Veselé v požehnané Vianočné sviatky. Oddýchnite si a potom hrr sa do učenia.

vikina777
24. dec 2011

Všetkým Vám želám krásne a pokojné Vianoce 🙂

seljmani
27. dec 2011

@lenca10 joj ako ti dobre že ich už máš za sebou! ako si na tom s písaním diplomovky???

seljmani
27. dec 2011

@jazminn niečo mám prepošlem ti

valentina9
27. dec 2011

ahojte. nahodou nemá niekto z vás publikáciu Vybrané kapitoly z metod sociálnej práce od Mátel, Oláh, Schavel v pdf? velmi by ste mi pomohli. dakujem..

jajalinka
27. dec 2011

@lenca10 jasné, že závislých máme s Phdr. T. Romanom a máme sa naučiť kapitolu zo sociálnej patológie "závislosti"....a to sme s ním mali aj prevenciu a s bratom verejnú správu a sp s rómami ....našťastie VS a prevenciu mám za sebou 🙂 🙂

jajalinka
27. dec 2011

@chantal81 však nám dal z knihy sociálna patológia kapitolu závislosti sa naučiť na skúšku

jajalinka
27. dec 2011

@lucia121212 mali sme ju s Phdr. T. Romanom a bola veľmi zaujímavá a dr. bol veľmi príjemný na prednáške 😉

monicka07
28. dec 2011

Prosím vás, nemá náhodou niekto napísanú prácu z metod sociálnej práce? Potrebujem napísať systematický postup nejakej prípadovej štúdie, ale neviem ako na to....
Veľmi budem rada za akúkoľvek radu.... 😉

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuznak
28. dec 2011

Ahojte ja uz mam vsetky skusky na Sv. Alzbete v BA hotove, ak by ste niekto nieco potrebovali dajte vediet. Uz pisem iba diplomovku a chystam sa na statnice

angela200
29. dec 2011

@zuznak ahoj, prosím ťa nemáš ešte vypracované št.otázky, ja mám asi dve verzie z minulého roka, ale nám ich zmenili, tak sa preto pýtam.

jajalinka
29. dec 2011

@lenca10 politiku sme mali v 2.ročníku s Botekom tak viem o čom hovoríš a teraz máme politiku zamestnanosti s Ružičkom ten je celkom v pohode vyžaduje presné, jasné, vystižné veci a nie omáčky, skúška u neho 5 min.písomne a kto chcel mohol sa dať vyskúšať aj ústne.....

marcelkamm
29. dec 2011

Ahojte nemal niekto z vás Prednášku s Jánom Beňušom - Sociálna práca vo verejnej správe? Ak ano neviete zopár otázok ktoré mal v teste na skuške? Ďakujem 🙂

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuznak
29. dec 2011

Ahoj sklamem ta, ale ja mam zameranie na manazment a my sme tento predmet nemali, ale moji spoluziaci so vseobecnej SP mali iba nejaku pracu vypracovat, takze ani tak ti asi nepomozem

seljmani
1. jan 2012

@monicka07 zo sociálnej práce potrebuješ? ak áno napíš mi na seljmani@azet.sk a rada ti prepošlem 😉

daphne8
2. jan 2012

@vikina777 Dakujem krasne Vikinka za odpoved..uz mam za tym..si zlata!! vela uspechov prajem do roku 2012 😉

monciatko87
3. jan 2012

@katarinka2209
Ja som pisala uz viac kazuistickych seminarov pre tuto skolu takze ak niekto by potreboval pomoct s nejakou seminarkou na tejto skole tak nie je problem za rozumnu cenu.
Dve kamosky tu skolu vystudovali s mojou pomocou uspesne :D

christiana04
3. jan 2012

Ahojte kočky ... prosím vás, skôr tie, čo píšu diplomovku podľa novej smernice, mali ste nejaký seminár? Máte nejaké materiály?