VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

christiana04
31. mar 2012

@janka46 Závidím .. my máme štátnice začiatkom júna a ešte nevieme ani aké štátnicové otázky ideme mať ....

majjat
31. mar 2012

ahojte, ak ma niekto vypracovane bc bakalarske otazky socialna praca 2011/2012 a nerobi mu problem sa s nimi podelit budem vdacna, moj mail martuskatt@gmail.com

moncicici
1. apr 2012

Ahojte baby,mali ste niektorá skúšku s Arpovou Regionalistiku,neviete aké dáva otázky?dakujem 🙂

livinka97
1. apr 2012

@moncicici to by aj mňa zaujímalo...

patka05
3. apr 2012

Ahojte. Nemá niekto vypracované otázky z predmetu Teória SP k doc. Oláhovi. Veľmi by mi tým pomohol. Môj e-mail je patkahusovska@gmail.com ďakujem

slniecko4
3. apr 2012

ahojte, aj ja zháňam vypracované bakalárske otázky sociálna práca 2011/2012,veľmi by ste mi pomohli. anjelik0612@azet.sk

majda1981
4. apr 2012

ahojte, chcem sa spytat nemate nahodou vypracovanu otazku z bc štátnicových otázok č. 19 zo sociálnej práce a sociálneho zabezpečenia, alebo neviete mi poradit čo tam patri? za kazdu radu budem vdačna. môj e-mail majdamackova@gmail.com dakujem

moncicici
8. apr 2012

Ahojte baby nemali ste niektora skusku s profesorkou Igliarovou? predmet SP vo verejnej správe?že ako prebiehala a na čo sa pýtala,bo máme mať skúšku v písomnej forme, Ďakujem

chuaneta
8. apr 2012

Ahojte, prosím niekoho kto by bol ochotný poskytnúť za finančnú odmenu vypracované bakalárske otázky sociálna práca 2011/2012, som v časovej tiesni, ďakujem vopred za ochotu, dohoda je možná cez mail: magnetka111@gmail.com

chuaneta
8. apr 2012

ahojte, ruším dopyt na bakalárske otázky, ďakujem

erzulik
8. apr 2012

Ahojte pisala som bakalarku ktoru som uz vlozila do EZP zverejnila som v nej fotografie ludi ktori s tym suhlasili. Vekova hranica 80-90 rokov. Spoluziak mi hovoril ze potrebujem ich podpisy ze suhlasia aby boli fotky uverejnene, neviete mi niekto poradit?

jajalinka
8. apr 2012

@erzulik ahoj aj nám hovorila študijná referentka, že na zverejnenie fotiek potrebujeme písomný súhlas bud osôb na fotke al. zamestnávateľa odkiaľ fotky používaš

moncicici
9. apr 2012

ahojte baby nevedeli by ste mi niektorá preložiť abstrakt??? veľmi pekne prosím

gabriela100
9. apr 2012

ahojte, aj ja zháňam vypracované štátnicové bc otázky sociálna práca 2011/2012. Vopred ďakujem.

moncicici
9. apr 2012

aj mne by ste mohli poslat vypracovane statnicove otazky,vopred ďakujem môj mail monika.mlynarikova@gmail.com

grettka
9. apr 2012

moncici, abstrakt hod do google translatora 😉

a co sa tyka otazok, co si ich takto podelit medzi spoluziakmi?osobne by som sa nespolahla, ze roky putujuce otazky budu aj dobre vypracovane, moze stat, ze sa vyskytne chybicka, a ta sa "podedi"
My sme si svoju stovku statnicovych tem podleili, vychadza to 8 otazok na osobu Tento system vypracovavania mame od prveho rocnika, a uz vieme, kto ma aku system a nadavat v pripade chyb, mozeme leda tak sami sebe 😀

osabela
10. apr 2012

*Prosím Vás kto mal skúšku s ASP aké dávali otázky? na čo sa treba zamerať??? ďakujem

yogino
10. apr 2012

Upozorňujem spolužiačky,že minuloročné otázky neboli dobre vypracované, upozornili nás na to dokonca aj vyučujúci

bajlinka
11. apr 2012

ahojte, mám na vás dotaz ako oponenta bakalárky mám dr. Jozefa Mikloška a preto zistujem že aký je. Velké dík

ivana29
11. apr 2012

Ahojte kocky. Prosim Vas je tu niekto, kto pisal alebo pise bakalarku alebo diplomovku o kvalite zivota.. ci uz seniorov, postihnutych obcanov, socialnych pracovnikov.. a pod. Ak hej, prosim vas napiste mi postu, budem velmi velmi vdacnaa

bakalarka
11. apr 2012

Dobry vecer zdravim vsetkych.Chcela by som sa opytat niekoho,kto studuje na svätej Alzbete ci nema nahodou vypracovane otazky Socialno-vychovna praca s detmi a mladezou v kontexte prevencie.Je to zo SES-saleziansko edukacny system.Bola by som velmi vdacna.Moj e-mail gabika69@azet.sk Su to statnicove otazky.

zuzanka97
11. apr 2012

Zdravim, uz sme sa dozvedeli clenov komisii, poznate niekoho z tychto: Bujdova, Henza, Suvada, Bartovic, Stencl, Topolska, Smolenova?? bajlinka - ako to,ze uz vies, kto je tvoj oponent?

jazminn
12. apr 2012

@zuzanka97 Bujdová a Topoľská sú super baby, veľmi pomáhajú, tie určite neuškodia...

jazminn
12. apr 2012

@bajlinka ten je tiež veľmi správny, veľký fešák...

svetlanka111
12. apr 2012

ahojte kočky, je tu niektorá z vás taká čo si dala napísať diplomovú prácu????

janka46
12. apr 2012

@svetlanka111 😕 no tak takúto odvahu som veru nemala 😲

11011961
12. apr 2012

@svetlanka111
poznám, skončilo to tak, že dala za bakalárku 200 € a nakoniec jej dal školiteľ B a oponent D
Môj názor je, keď si prácu vypracuješ sama - uvidíš je to vždy lepšie aj pri obhajobe.
Viem o čom píšem - už mám bakalársku prácu za sebou - písala som ju tri roky a dostala som A.
A to poteší....

inkinka
12. apr 2012

@svetlanka111 a prečo ťa to zaujíma? 😕 To už niekto nie je schopný sám zlátať ani také bláboly, aké produkujú školy typu soc.prc. ? 😝

svetlanka111
13. apr 2012

@inkinka tu nejde o schopnosť dať to dokopy ale o čas!!
a vieš netreba hneď odsudzovať školu ke´d si tam nechodila...

svetlanka111
13. apr 2012

@11011961 vieš mne na známke vôbec nezáleží!