VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

elize
21. nov 2012

@josue ahoj na Politike zamestnanosti sme mali Smihulu, nie Tkaca. Tkaca som mala len na Socialnom zabezpeceni. Ale material som ti poslala, mozno pomoze 😉

jazminn
22. nov 2012

Ahojte, nemali ste už niekto Terénnu SP s Ing. Besenyeim...aký je, a aké dáva otázky?

vierus5
22. nov 2012

Ahojte, prosím nemali ste niekto v 1. ročníku Mgr. vyučujúceho Fera, neviem ako chce ten projekt k Metódam výkumu...prosííím pomóoc Viera

leapo
22. nov 2012

Ahoj šikovné babenky ... Tie čo máte za sebou 3 ročník na spomínanej škole bola by som vám veľmi povdačná keby ste mi pomohli s materiálom alebo aké boli cca okruhy otázok pri Pribišovej - sociálne zabezpečenie ... Mám toho veľa ... Každý týždeň skúška v jednom aj dve ... a bakalárku musím e odovzdať 15.02 a ja nemam ani ciarku ... Pred pár dňami ma skolila chrípka no senzačná kombinácia ... Vopred ďakujem s pozdravom...

indiankaindi
22. nov 2012

Ahojte, chcem vás poprosiť o vyplnenie jedného dotazníka, ktorý by veľmi pomohol jednej študentke.
Link pre maminy zo Slovenska: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fo...

Link pre maminy z Čiech: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fo...

Ďakujem a ak by sa dalo, prepošlite to prosím aj každej mamine, ktorú poznáte

gumimaci
23. nov 2012

Ahojte, SP externisti- aka je na skuske prof. Grey? Ako u nej prebieha ustna skuska?

adrika755
23. nov 2012

@gumimaci Prof. Grey som mala minuly rok letny semester etiku v soc.praci,mali sme s nou formou testu,dost prisne to hodnotila,ale ak vam poskytla material z coho sa mate ucit,tak len z toho vas vyskusa.No je dolezite naucit sa 🙂

lidaslim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jazminn
27. nov 2012

ahojte, nemá niekto dobrý materiál na Terénnu SP? jazminn@centrum.sk Ďakujem...

bakalarka
28. nov 2012

@elize ahojky,môzes mi napisat,ake otazky dal Kratochvila na skuske z metodologie vyskumu?

bakalarka
28. nov 2012

@josue Ahojky,mohla by si mi poskytnut otazky na skusku od Tkaca-politika zamestnanosti? U nas bude pozostavat vraj z dvoch otazok.Je toho vsak velmi vela a malo casu.Naco by som sa mala zamerat?

ma_b
28. nov 2012

ahojte... mal niekto misijnú a charitatívnu prácu s prof. juristy? aký je na teste? chce toho veľa? lebo nám povedal, že najskôr budeme písať a potom to bude pri nás opravovať a dá aj ústne otázku.... dakujem

filipko
29. nov 2012

@adrika755 , uz ste mali skusku s Dr. Rudolfovou SP so specialnymi potrebami? Ake davala otázky? Neviete aka je na skúške?? Dakujem pekne za rady..

adrika755
29. nov 2012

@filipko Dr.Rudolfova ma svoje papiere a na nich 5 otazok,kazdy mal ine otazky,ale dava len z tych,ktore boli na prednaske,treba sa naucit len z materialov ktore dala,nic ine.Ja som mala:DEFINACIA SOCIALNEJ PRACE,PRILOHA CISLO 5 k zakonu 447/2008,dalej popisat hlboku mentalnu retardaciu,posledne dve neviem,lebo som ich ani nevedela,dostala som C,ale opisovat pri nej sa neda,bolo vela FX,ako viem kady z nas mal popisat nejaku mentalnu retardaciu,alebo autizmus,toto je dolezite sa naucit,prilohy k zakonu 447/2008 je treba tiez vediet.

adrika755
29. nov 2012

@filipko Nahodou specialnu a liecebnu pedagogiku Dr.Bosnakovou ste nemali,mam s nou skusku,fuuuha,tazko sa to uci,neviem co ma caka ☹

filipko
29. nov 2012

Adrika, kedy to máte? Ja som zatiaľ s Bosnakovou nemala, ale niečo čo mi hovorili spoluziacky mám. Nápis mincou email...

Ďakujem za info

adrika755
29. nov 2012

@filipko O tyzden,poslala som ti adresu do IP posty.Dakujem 🙂

zuzanka97
29. nov 2012

Ahojte,

nemá niekto náhodou nejaký projekt na metodológiu s p. Mgr. Kratochvilom - na inšpiráciu, lebo mám pocit, že z prednášky viem menej, ako som o tom vedela... ? Nepajcnem, len mrknem ;)

...A nejaký materiálik by sa nenašiel na :
SP v zdravotníctve s Dr. Vrankovou,
Krízová intervencia s Poloňovou,
SP s rodinou s Mikloškom
SP v paliatívnej starostlivosti so Smoleňovou
Metódy SP so skupinou a komunitou - prof. Oláh? 🙂

Vopred ďakujem,
môj mail: BcLiliana@azet.sk
paa

osabela
29. nov 2012

@zuzanka97 Máš v pošte profesora Oláha a Doktorku Vránkovú. Snáď to použiješ

zuzanka97
30. nov 2012

@osabela ahoj, ďakujeeeem... 🙂 no ten oláh je prázdny dokument, nič tam nieje... môžeš mi to prosím pozrieť ešte raz? ;)

livinka97
30. nov 2012

Zdravím,
nemá náhodou pls niekto skriptá - SMOLEŇOVÁ,L. 2008.Vybrané kapitoly z paliatívnej starostlivosti? alebo niečo na skúšku z SP v paliatívnej starostlivosti s doc. Smoleňovou? Vopred ďakujem

osabela
30. nov 2012

@zuzanka97 Tak som to poslala ešte raz skús či to prešlo.

ivana29
2. dec 2012

@leapo ahoj a to mate uz tak skoro odovzdat bakalarku? :O

mirica4
3. dec 2012

ahojte je tu niekto kto chodí do Košíc na túto školu - externe?

monecqa
3. dec 2012

Ahojte prosim ak ma niekto vypracovane minulorocne magisterské otazky --socialna praca.moc prosim neposlali by ste mi ich na 6monecqa@azet.sk. velmi by mi to pomohlo, ak sa niekto nájde vopred dakujem

pegi16
3. dec 2012

Cawte neviete ako prebieha skuska pri ondrusovej...dajte vediet na en
email pegi16@azet.sk...dakujem 🙂

adinka3
3. dec 2012

ahojte..a aj ja by som bola vďačná za vzorový projekt k metodologii výskumu..ani netuším ako to má vyzerať..Ďakujem

filipko
4. dec 2012

@pegi16 pri ondrusovej, vezme si 10tich ludi do miestnosti a zada otazky, kto vie odpoveda, mozete sa aj prekrikovat, podla aktivity ohodnoti..

ankae
4. dec 2012

Zdravím, som študentkou prvého ročníka externého Bc.štúdia. Chcela by som vedieť či mal už niekto Minichovú na skúške a aká je na skúškach. ďakujem

evelina08
4. dec 2012

Ahojte,mali ste uz niekto skusku s prof.Schavelom zo supervizie? Ake dava otazky? Dakujem