VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

olga63
4. sep 2013

@cta začínam 1.ročník SP v Piešťanoch, bola som 3.9.2013 na zápis. Najbližšie máme mať vraj 21.9. v hoteli Satelit, Piešťany prednášku zo Všeobecnej psychológie. Mám záujem o materiály, ktoré ponúkaš. Kontaktuj ma prosím na email adrese: olga.kostal@centrum.sk, dohodneme sa. Ďakujem. Konečne som Ťa našla.

olga63
4. sep 2013

@atrami Ahoj, ja som si Ťa tuším na zápise v útorok v Piešťanoch aj všimla. Ja nastupujem tiež, tu je moja email adresa: olga.kostal@centrum.sk.

atrami
4. sep 2013

@olga63 zlatko pridám si ťa do priateľov.

denkolac
4. sep 2013

ahojte má niekto materiály s danými prednášajúcimi a poskytne mi ich z piateho ročníka? Na oplátku tiež môžem niečo 🙂
Penitenciárna a postpenitenciárna SP s PaedDr. M. Jurašekom, PhD.
a
Teória konfliktov a riešenie problémov - prof. MUDr. Š. Kovaľ, PhD.
Ďakujem krásne

zuzanka97
5. sep 2013

Ahojte,
prosím Vás, má niekto prezentáciu na predmet Teória konfliktov a riešenie problémov s prof. PhDr. Ján Gaburom, CSc.?
Má prosíííííím niekto nejaký materiál a info o skúškach na:
Politika zamestnanosti - RNDr. Miloslav Hetteš, CSc.
Penitenciárna a postpenitenciárna SP - doc. PhDr. Tibor Roman, PhD.
Misijná a charitatívna práca- Ing. Ján Juristy, PhD.
Sociálna práca so seniormi - PhDr. Katarína Bundzelová, PhD.
Manažment v sociálnej práci- PhDr. Jozef Žuffa, PhD.??

Veľmi pekne vopred ďakujem 🙂

maja5
6. sep 2013

ahojte nastupujem do 2 ročníka a potrebovala by som podklady na právo a to rodinne právo, ja ho mám s Vallovou, ak niekto vie poskytnúť bola by som vďačná. Vopred ďakujem 😉

aimee1
8. sep 2013

Ahojte,
prosím Vás, má niekto materiály na predmet - Manažment v sociálnej práci -doc. PhDr. Vaverčáková Marta, PhD., MPH? Ďakujem pekne. 🙂

amadeus1
9. sep 2013

Ahojte, ide niekto na zápis do Nových Zámkov na sociálnu prácu 16.9. ?

maja5
9. sep 2013

Ahojte ešte raz by som chcela poprosiť či by niekto nemal to rodinne právo alebo sociálnu kuratelu. začínam 2 ročník na SP a súrne by som potrebovala tieto podklady. dakujem 🙂

sofokleska
9. sep 2013

@amadeus1 ja idem 🙂

bakalarka
9. sep 2013

Dobrý večer všetkým.Chcela by som sa spýtať,či by vedel niekto poskytnúť alebo poradiť s literatúrou týkajúcou sa autizmu.Mgr. prácu budem písať na tému: úloha soc. pracovníka pri socializácii detí s autizmom.Budem vďačná,ďakujem.

amadeus1
11. sep 2013

@sofokleska
Do ktorého ročníka ideš?

missino
11. sep 2013

Ahoj prosím Vás vedel by mi niekto poskytnúť info alebo materiály k skúškam. Som v 3 ročníku na externom štúdiu sociálna práca v BA (prestupoval som z denného) takže zopár profesorov vôbec nepoznám a neviem čo on nich môžem čakať 🙂. Mám dr. Polonovú = terénna sociálna práca, prof. Schavela (sociálna prevencia), dr. Kovaľovú (projektovanie SP), prof. Tkáča (sociálne zabezpečenie), metódy SP s jednotlivcom s prof. oláhom. Ak máte niekto nejaké info ku skúške alebo nejaké dokumenty čo Vám pomohli prosím Vás mohli by ste mi to poslať na mail (missino@gmail.com) Ďakujem veľmi pekne

emilyu
12. sep 2013

ahojte žienky, kto začína študovať verejne zdravotníctvo 1. ročník v prešove. resp. kto už študuje, chcem info či sa to dá ,,zvládnuť,, ...????

emilyu
12. sep 2013

@myshell1 ahoj...dal sa 1 ročník zvládnuť? kolko skusky? atd...daj prosim nejake info 🙂 ja idem teraz na zápis 20.09 🙂

monikaseb
12. sep 2013

@zuzanka97
Ahoj, mám materiál na : Misijná a charitatívna práca- Ing. Ján Juristy, PhD. , dokonca je prekontrolovaná rehoľným bratom, tak by to malo byť dobré. pošli mi mail. Pre mňa je ťažký oriešok prof. Gabura - Teória konfliktov .... . Keby si zase ty mala toto bolo by to super... Monika
monika.seberini@gmail.com

lalinka81
12. sep 2013

@yogino ahoj ano ja už niekolko krat vždy mi vyhoveli

lalinka81
12. sep 2013

@missino
Ahoj, ja som na externom a mam presne tých istých profakov ako ty. som 4.skupina
ak tento odkaz bude čítať ešte niekto tun, pls na tu Poloňovu nemate dake info ku skuške ?? lebo ona je fakt daka čudna. neviete ako to u ej prebieha ? čo vyžaduje ? ak mate info pls dajte vedieť. Missino ty mi napis mail odpoviem ti.

lalinka81
12. sep 2013

@maja5 ahoj ma pošlem ? si na škole v BA ?

lalinka81
12. sep 2013

Ahojte 🙂 chcem a opytať či ma niekto z vas dake info o Poloňovej, ako to u nej funguje čo na skuške. mame mať test 10 až 15 otazok, mix. otvorene kružkovacie, doplnujuce... prosiiiim pomoooc.

11011961
12. sep 2013

@missino
Dr. Polonovú nepoznám, takže ju nemôžem hodnotiť.
Za to veľmi dobre poznám Prof. Schavela, doc. Oláha a JUDr. Tkáča - či už z prednášok, skúšok a mala som tú česť pri nich aj štátnicovať.
Prof. Schavel - je považovaný za kapacitu na škole, veľ toho vie (hlavne z soc. poradenstva a supervízie), sympatický na prednáške a aj na skúške - samozrejme, že musíš vedieť aspoň základy. Ale na štátniciach bol úplne iný , dosť vyžadoval, a kto nevedel mal smolu - musel ísť na opravné. (tam bol nemilostivý - nepomohol).
Doc. Oláh - jeho prednášky sú zaujímavé a dajú Vám dosť veľa, na skúške musíte u neho vedieť (hlavne pri ústnej), na štátniciach bol v pohode, dosť sa snažil pomôcť. Napr. nám sa dal naučiť obsah filmu "Cigáni" a pri skúške sme museli k tomuto filmu napísať recesiu.
JUDr. Tkáč - osobne - môj názor je to dosť nepríjemný, až arogantný človek, aj keď je kapacita vo svojom odbore (myslím tým soc. politiku), dosť vyžaduje a pri skúškach sa treba naučiť, pomôcka sa použiť pri ňom nedá.
Všetci títo traja páni ale vyučujú štátnicové predmety - takže odporúčam sa naučiť na skúšky - ono sa to potom na štátniciach zíde.
Veľ šťastia.

myshell1
12. sep 2013

@emilyu Ahoj , podla mňa to bolo ľahké teda treba sa poriadne učiť a ja som mala aj dobrý základ zo strednej. Školu som mala asi 6 dní dokopy sťvrtok až sobota v novembri a decembri potom nám dosť narýchlo do vianoc nasekali skúšky a isté nám urobili aj v lete takže som mala skúšky behom mesiaca spravené aj v zimnom aj v letnom. Ak by si niečo potrebovala tak vpoho napíš možno poradím . 🙂

emilyu
12. sep 2013

@myshell1 DAKUJEEEM 🙂
😉

emilyu
12. sep 2013

@myshell1 DAKUJEEEM 🙂

lalinka81
13. sep 2013

@sisi01 ahoj polonovu sme mali aj my. ma poznamky z prednašky. tiež som pisala či tu mal s nou dakto už skušku a že čo a ako to tam bolo....

lalinka81
13. sep 2013

@11011961 ahoj prosim ťa a nemaš dake bližšie info čo a ako u nich na skuške ? všetkých troch mame terat v tretiaku a dosť sa obavam, nikdy predým sme ich nemali :( ak by si mala materialy z ktorých si sa pripravovala budem rada ak mi pomožeš. vopred ďakujem

sisi01
13. sep 2013

@lalinka81 Ahojky, nooo s nou su skusky tazke a ja som mala este aj tolko stastia, ze som ju schytala na Mgr. statniciach 🙂

jazminn
13. sep 2013

@11011961 dobre, že to máme už za sebou...

zuri5663
14. sep 2013

Ahojte chodí niekto na sociálnu prácu denné štúdium Bc do BA?

timonka
14. sep 2013

Mozem sa spytat ucil vas Pavel Bryndzák ?? Dakujem za odpoved 🙂