VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

tinka3636
17. nov 2015

prosim vas nemali ste skusku penitenciarna s postp. socialna praca ( JURASEK)...neviete aky bol test..dakujem

pavucik79
20. nov 2015

Ahojte neviete mi niekto poskytnut naskenovanu knihu: MÁTEL, A., - HARDY, M., a kol. Vybrané kapitoly z metód sociálnej práce II. ...a neviete ako formou ma skusku Miklošková na SP s rodinou?

pegi45
28. nov 2015

Zdravim vas vospolok chcel by som sa informovat ohladom skusky socialna prevencia s prof.Schavelom neviete niekto ake otazky dava alebo nema niekto otazky?dajujem

brmbo
29. nov 2015

zdravím všetkých ktorý chodia na tuto školu. Mňa by len zaujímalo koľko z vás sa uplatilo v tomto obore? ja by som sociálna práca a sociálna pedagogika upne zrušila. 🙂 je omnoho veľa škol, kde sa dá študovať dobre odbory, a nie len preto aby ste mali titul. 🙂 v tejto dobe titul nič neznamená a obzvlášť tieto odbory a nevravím o kultúrne dedičstvo. Len som vyjadrila svoj názor. prajem úspešné ukončenie škôl. 🙂

alexx8
1. dec 2015
Používateľ alexx8 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alexx8.

Ahojte, mali ste niekto predmet Komparatívna sociálna práca? a nemáte nejaké skriptá alebo poznámky k učeniu? Ja nemôžem nič k tomu nájsť. Moc by ste mi pomohli. Ďakujem.

klara030
12. dec 2015

Ahojte, mal niekto ustnu skusku s doktorkou Barborou Kucharovou? Ak ano, aka bola pri ustnej skuske? Na prednaske je teda perfektna, klobuk dole. Asi najlepsie prednasky za cele studium, ake som zazila.

index007
12. dec 2015

@klara030 Ahoj, bola si vcera aj na poradenstve so Schavelom?Ak hej, co bude na skuske? dakujem

pegi45
13. dec 2015

Mal už niekto skúšku zo sociálneho zabespečenia s doc. Pribišovou?? ak ako aké zvykne dávať otázky??? 🙂

sunshine777
13. dec 2015

@pegi45 otazky dava take, na ktore odpovede sa ty nenaucis s tym slepacim mozgom, tak isto dava take aj prof.Schavel 😀 , co tu je za zvyk sa vypytovat ake otazky budu z predmetov, na co studujete tu niektori,vsetko sa treba naucit

123nikola
13. dec 2015

@janka46 ahoj..prosim ta a mala si ho aj na skuske?

123nikola
13. dec 2015

@zuzana63 pls a akou formou ste s nim mali skusku?

123nikola
13. dec 2015

@janka46 a skuska bola aka? 🙂

123nikola
13. dec 2015

@jajalinka ahoj..na skuske bol aky prosim?🙂

emmuska11
13. dec 2015

baby prosim vas nemate nahodou niekto semimarku alebo uvahu na temu eustres? dakujem

123nikola
13. dec 2015

Mal tu niekto prof.Ruzicku na skuske?

gumimaci
14. dec 2015

Ranko, prosim vas nejake info ohladne skusky s doc. Vrankovou SP v zdravotnictve? dakujem moc 🙂

aalinka
14. dec 2015

@gumimaci doc.Vrankova bola v pohode, mali sme s nou pisomnu

pegi45
14. dec 2015

@sunshine777 globuk dole..mas riadne nasrate v hlave... 😉

sunshine777
14. dec 2015

@pegi45 hah, sama ten pocit mať nas*até v hlave poznas najlepsie, najskor sa nauč poriadne písať , a potom sa vela uč, ak to dokážeš, aby si sa nemusela vypytovať na otázky, ktore budú na skúškach, that´s all, mier s tebou 😀

amadeus1
16. dec 2015

@123nikola Ružička skúša ústne. Všetko treba vedieť presne. Od A-Z. Inak je v pohode.

rozkarv
16. dec 2015

Ahojte má niekto prednášky z Aplikovanej etiky v sociálnej práci od ThLic. Petra Lacu - 1.ročník magisterské externé?

sisinger
27. dec 2015

ahojte aj ja študujem na VŠ diaľkovo. akurát sa trápim s pracou na metodológiu výskumu. má to byť v tom IMRaDe a ja vôbec netuším ako to má vyzerať. máte niekto skúsenosti prosíííííím. vie mi niekto pomôcť?????

ln16
28. dec 2015

Ahojte. Nemá niekto z Vás knihu Ekosociálne prístupy v SP od Levickej? :(

zuzanka1309
28. dec 2015

ahojte, nemá niekto z vás vypracované otázky na skúšku metódy sp so skupinou a komunitou - hunyadiová. Ďakujem.

jazminn
29. dec 2015

Baby, veď keď niekto chce niejake materiály, otázky, ťaháky a pod., veď hneď napíšte aj adresu, kde to chcete poslať...
Ja som dva roky po skončení Mgr., a niečo mám...keď to tú čítam tak mi je smiešne...väčšinu prof. poznám, sú na naozaj super ľudia napr. Schavel, on na skúške dáva naozaj len to najzákladnejšie a najlepšie je k nemu napísať sa ihneď do prvej skupiny, Hunyadiová bola moja oponentka super žena, Vránková, Pribišová Hanobík-oni chcú len to najzákladnejšie čo treba potom ku štátniciam. Keď sa to naučíš teraz o to to bude ľahšie na štátniciach...

lulka262
1. jan 2016

ahojte niemali ste nikto soc. politiku s Hanobikom ?? ak by ste nieco mali prosim poslite na mail : lulka262@azet.sk
Dakujem

aicul2x
1. jan 2016

@jazminn suhlasim! Milan, Slavka, Tibor, a este mnoho dalsich profakov! Top ludia na ktorých nikdy nezabudnem! 🙂 Tiez som uz par rokov po statniciach a verte, ze keby sa dalo, vratim sa tam, do skoly, do Krupej, kde sme mali poradensky vycvik a mediaciu. Inac, odporucam absolvovať ten vycvik. Az tam zistite co ste kto! 😃

gabinqa23
3. jan 2016

ahojte. nema niekto testy od mudr.šramku???

hoperpohroma
3. jan 2016

Ahojte, zaujímam sa o štúdium misijnej a charitatívnej práce denné štúdium. Je tu niekto kto by mi vedel dať nejaké info ohľadom štúdia a uplatnenia ?? 🙂

kjara11
8. jan 2016

@aicul2x Pisat o niekom, ze je top clovek je prisilne slovo, napr. prof Schavel moze byt sice vo svojej profesii dobry,ale v sukromnom zivote to tak nemusi byt,pokial viem je rozvedeny, a pri rozvode su vzdy obidvaja na vine, cize kazdy mame svoje chyby a rozne povahy,v praci sa spravame inak a doma zase inak,cize ziadny clovek nie je top!..len tolko 😉