VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

alli_1
4. jún 2013

@11011961
Pardon, zabudla som napisat....ide o Teoriu soc.prace. Pomooooc....

wwaanesska
5. jún 2013

Ked som skončila Bc. a chcem pokračovať dalej, zaplatím 50 eur za prijimaci pohovor. Variabilny symbol píšem číslo študenta, alebo rodné číslo? Dík

cta
5. jún 2013

@wwaanesska svoje študentské číslo 😉

adinka3
5. jún 2013

@alli_1
čo viem, tak sa skúška preložila na piatok..over si to

anusik2
6. jún 2013

ahojte, posle niekto statnicove otazky mgr. rok 2013 ?
mail: ankaolexikova@gmail.com.

karolinova
6. jún 2013

Ahojte,prosím Vás kto z Vás chodí na verejné zdravotníctvo na Sv.Alžbetu ?
Chcela by som sa niečo opýtať.
ďakujem
Karolina Nová

tinulka26
6. jún 2013

@yogino Prosím ťa a aké vám dal doc. Oláh otázky na skúške teoria sp? Ďakujem 🙂

alli_1
6. jún 2013

@adinka3
jeeeej, nestras....pozerala som na stranke skoly a stale su tam tri terminy v sobotu 8.6. Odkial mas tuto informaciu?

amadeus1
7. jún 2013

Rád by som sa dozvedel o externom štúdiu v NZ sociálna práca? 🙂
1. Je vyučovanie len v piatok a sobotu?
2.Je potrebné absolvovať aj prax?
3.Sú skúšky aj cez týždeň, alebo len víkendy?
4.Je to tam veľmi prísne?

denkolac
7. jún 2013

@amadeus1
toto sú čo za otázky?!
je to VŠ takže pýtať sa či je to prísne je dosť mimo. Podrobnejšie informácie ti dá každé štúdijné oddelenie.

amadeus1
7. jún 2013

Počul som kadejaké informácie a hlavne negatíva. Tak sa radšej pýtam. 😀

denkolac
8. jún 2013

@amadeus1
tak dochádzaj inam - ja tiež dochádzam a nie pretože by som nemala niečo bližšie ale pretože chcem aj keď to na našej škole vyzerá " že dovi dopo" 🙂

sofokleska
8. jún 2013

@amadeus1 ahoj vyučovanie a skušky su niekedy aj mimo piatka a soboty, ale stale vieš isť aj na opravak keby ti to nevyhovovalo. Prax je potrebne absolvať, kedže pišeš ku skuške aj pracu ohľadom praxe. Na druhej strane, ten kto ma znamosti si to vybavi aj bez praxe.

marculiena
9. jún 2013

ahojte, prosim poslete mi niekto vypracovane otazky na mgr.? mail je 001marselka@azet.sk, dakujem, ak je treba odmenim sa 🙂 😉

erin12
10. jún 2013

@amadeus1 niekedy to tak bolo, ze v piatok a vacsinou v sobotu, ale potom si uz tak zvykli, ze aj hocikedy cez tyzden daju skusky a v taky cas, ze si musis brat dovolenku, prednasky su nepovinne,poznam takych, co za celych 5 rokov neboli ani na jednej prednaske, skusky ale za A a aj statnice 🙂 roky dozadu to bola poriadna flakarina v Zamkoch, 200 studentov naraz na skuske v kinosale, kazda skuska odpisovanie, atd..teraz posledne sa to uz trosku sprisnilo a skusky davaju po 30 alebo 60 studentov pisomne a niektore su aj ustne, jedina profka, co tam robi trosku bu bu bu je Radkova, inak by tam bol stale bordel..a prax si vacsinou ludia vybavuju bez absolvovania, lebo inak by si mal absolv.40hodin praxe a na to si nikto nebude tyzden cerpat dovcu..asi tak.. da sa to zvladnut---dolezite, ze platis skolne(o to predsa ide) 😀 😀

amadeus1
10. jún 2013

tak to som chcel počuť, to si ma potešila. Vďaka za pozitívnu odpoveď. 😀

piskotkaaa
12. jún 2013

@monicka07 co by si k tomu potrebovala ja som pisala bakalarku o domacom nasilii ???

sofokleska
13. jún 2013

@piskotkaaa ahoj, aj ja chcem o tom pisať ak by si mala o tom nejake materialy. tak mi prosim ťa napiš. Už niečo mám, ale určite sa mi ešte niečo zide. ďakujem

denkolac
16. jún 2013

ahojte - môžete mi prosím niekto napísať literatúru ako zborník, ktorý sa uvádza v BP alebo DP celé znenie ako ho máte v týchto prácach uvedené. Pokiaľ by to bolo niečo k teme mediácie, vzťahov, sporov a pod tak by to bolo super. Ja som hľadala ale nič a ani v knižnici nemám. Ďakujme. Inak potrebujem to ešte dnes 🙂

11011961
16. jún 2013

Ja som mala inú tému na DP, ale ak som čerpala materiály zo zborníkov označila som v literatúre takto:
KAMENSKÁ, J. 2010. Význam rodinného prostredia a jeho sanácia. In V. Medzinárodná konferencia doktorandov odborov Psychológia a Sociálna práca. Zborník príspevkov. Nitra : Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva UKF, 2010, ISBN 978-80-8094-699-9, s. 411-412.
alebo
SCHAVEL, M. 2012. Nárast sociálno - ekonomických problémov rodín v súčasnej spoločnosti a perspektívy ich riešenia. In Aplikovaná sociálna politika. Zborník z medzinárodnej vedeckej konferencie. Bratislava : VŠZaSP sv. Alžbety, 2012, ISBN 978-80-8132-061-3. s. 280-292.

denkolac
17. jún 2013

@11011961
dakujem za pomoc - si zlatá

katika2708
18. jún 2013

prosím vás má niekto vypracované otazky na predmet Teoria sociálnej prave(oláh) mám skúšku v piatok a súrne potrebujem

cta
19. jún 2013

Ahojte znova ponúkam skriptá knihy a všetky materiály ku štúdiu sociálnej práce od 1 ročníka: BC a mgr. Ak by mal niekto záujem môžem doviesť do PN,TN príp. NMNV. Píšte mi poštu. DARUJEM 😉

monicka07
19. jún 2013

@katika2708 ja niečo mám, pošli emailovku 😉

paela
20. jún 2013

ahojte prosím o radu, ako sa počíta študijný priemer? ďakujem.

petra6484
26. jún 2013

Ahojte chcela by som poprosit kto koncil tento rok mgr vedel by mi poslat statnicove otazky ? Pripadne materialv z 5 teho rocnika bola by son vdacna a ja viem poskytnut material od 1 az po 4 rocnik moj email petra6484@gmail.com

petra6484
26. jún 2013

Ahojte pisal tu z vas niekto do
Iplomovku na temu alkohol u mladeze ? Potrebovala by som k nahldnutiu dakujem petra6484@gmail.com

zasha
26. jún 2013

ahojte, chcem sa vas opytat, zistila som ze som tehotna, 🙂 na prelome februara a marca by som mala rodit, vie mi niektora z vas poradit ako to funguje na nasej skole, budem v druhom rocniku, zimny spravim, do decembra, o to sa nebojim ale letny semester si posuniem, na neskor? alebo ho budem mat moznost stihnut pocas januara a februara ? skusky su individualne, alebo ako to funguje? neviem vobec. prosim o skusenost alebo info. dakujem 🙂

denkolac
26. jún 2013

@zasha
v prvom rade ti gratulujem
prednasky nie su povinne a pokial mas niekoho kto ti poskytne material tak nie je problem, skusky maju vacsinou viac terminov, a pokial ti nebude vyhovovat tak byvaju dalsie terminy - opravne kde ludia neurobili a vtedy mozes ist s nimi alebo oslovis priamo mailom skusajuceho a poziadas ho o nahradny termin, do skoly chodia aj na ine prednasky a skusky s inymi rocnikmi takze sa mozes informovat na studijnom kedy tam bbude najblizsie.
vela stastia

zasha
27. jún 2013

@denkolac dakujem pekne 🙂 aj za informacie, viem ze prednasky nemusim ale skusky som nevedela, ci sa daju aj nejako vopred spravit alebo ako a nechcem prerusovat studium, lebo viem ze by sa mi tazko vracalo spat...