VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

adrika755
4. dec 2012

@ankae minulý rok som s nou mala sociologiu,dava dve otvorene otazky,opisovat sa nesmie,chodi po triede,sleduje akonahle uvidi tahak vyhodi,kabelky,bundy vsetko prec,skontroluje aj indexy podla fotiek.Vela ludi na prvy krat neurobilo.Pri nej sa musis naucit,ale to co sa naucis na sociologii,ti pomoze v buducnosti aj pri inych predmetoch,takze vie preco to mame vediet.Ale velmi radi na nu spominame,bola jedna z najlepsich prednasajucich a ferova osobka.

livinka97
4. dec 2012

ahojte, bol by niekto prosím ochotný posunúť Mgr štátnicové otázky? tohto,alebo minuloročné... ďakujem...

elize
4. dec 2012

@bakalarka ahoj, zial otazky si nepamatam, bolo to pred viac ako rokom. V podstate tam boli tie metody z prednasky a ku kazdej priklad. Nebolo to tazke, da sa to zvladnut. Drzim palce

elize
4. dec 2012

@zuzanka97 ahoj, info mas v emaily aj s materialmi 😉

salome291
5. dec 2012

ahojte.nemate niekto nejake materialy na aplikovanu socialnu politiku?dakujem pekne

chuaneta
5. dec 2012

@salome291 pošlem Ti niečo, prosím Tvoj mail 🙂

chuaneta
5. dec 2012

ja pekne prosím nejaký vzor projektu z výskumu na metodológiu, dík - mail: magnetka111@gmail.com

ma_b
5. dec 2012

ahojte, nevie mi niekto poradiť, kde by som našla štatistiku sociálnych pracovníkov od roku 2005?

bakalarka
6. dec 2012

Ahojte,zdravím vsetkych.Chcela by som sa opytzat ci niekomu neprednasal Dr. Kollar metodologia vyskumu.Ak ano co ste mali na skuske? A ak niekomu prednasal V. Tkac aplikovanu soc. politiku,ake otazky dal na skuske. Zatial vdaka.

katkabetka
7. dec 2012

ahojte,pomoze mi niekto s infoskou ako vyzera skuska s doc.olahom Metody sp s jednotlivcom? aj mame D.U. vypracovat 3 otazky, s ktorych som trosku mimo.
1. Ktoré metódy sociálnej práce sú zakotvené v slovenskej legislatíve a môže ich vykonávať len
sociálny pracovník?
2. Existujú metódy sociálnej práce, ktoré prevzali a používajú iné profesie? Ak áno, ktoré?
3. Existujú metódy sociálnej práce ktoré priniesli „objavili“ soc. pracovníci? Ktoré?

ma_b
7. dec 2012

@katkabetka daj mail, pošlem ti to

123ctv
8. dec 2012

Ahojte, prosim Vas, mate nejaky material na Tkaca- Aplikovana soc.politika -4.roc.
dik moc

tinka2111
10. dec 2012

@vikina777 ahoj prosím ťa nemohla by si mi poslať tiež tie vypracované otázky metódy SP s jednotlivcom? ...vopred veľmi pekne ďakuejm

educenta
10. dec 2012

Ahojte,

má niekto skúsenosť so skúškou u doc. Mačkinovej (krízová intervencia)? Vopred ďakujem.

nanika
10. dec 2012

Prosim vas, nepamatate si niekto Spravu z praxe z prveho rocnika socialnej prace, kolko toho ma byt napisane v popise cinnosti studenta pocas praxe? Staci odsek, ci na strany?! Dakujem

osabela
11. dec 2012

mal niekto misijnú a charitatívnu prácu s prof. juristy? neviete ako prebieha u neho skúška?

iva19
11. dec 2012

Ahoj,nemá niekto nejake podklady k semin.praci na temu: Domáce násilie páchane na deťoch.Ďakujem

novinga
11. dec 2012

@nanika Študentka prejavovala počas praxe v zariadení empatický prístup, v kolektíve bola obľúbená. Celkovo jej prístup k práci hodnotím veľmi dobre.
Dúfam že ti to pomôže...

monikaseb
12. dec 2012

Ahojte, som tu nová a chcela by som Vás požiadať o nejaké info... čítala som si vaše príspevky a nedalo mi sa vás neopýtať. V piatok máme skúšku( 1.ročník na Mgr.)s p. Mačkinovou krízovú intervenciu, nemali ste s nou niekto tento predmet? Ja by som chcela vedieť aké otázky tam boli. Samozrejme, že keď budem vedieť pomôžem aj ja s inými vecami.
Ďakujem Monika

monikaseb
12. dec 2012

@educenta Ahoj, teraz pozerám, že máš ten istý problém ako ja, mne zatiaľ nikto neodpovedal, ale čo som sa dozvedela od iných spolužiakov tak tam bolo: čo je to kríza, krízová intervencia, definovať Vodáčkovú a rozpísať nejaký príklad intervencie soc. pracovníka...len takúto info mám.... ak máš niečo viac daj mi prosím vedieť...ďakujem Monika

novinga
12. dec 2012

my sme ju mali ale na azylantoch, je celkom fain dáva dosť pozor, ale nebazíruje na poučkách stačí vlastnými slovami

moncicici
12. dec 2012

Ahojte baby,
Prosím vás nemáte niektorá výskum z predmetu metodologia výskumu s kratochvilom?som z toho jelen,môj mail monika.mlynarikova@gmail.com,strašne by som bola vďačná 🙂

elize
13. dec 2012

@osabela ahoj mala som skusku s Juristym. Najprv sme mali pisomnu cast skusky, odpovedali sme na otazky, ktore niekto zo spoluziakov vytiahol (ma ich ako karticky). Potom bola ustna skuska, vytahujes otazky a odpovedas, on zatial pozera co si napisala. Niekomu da tahat viackrat, hlavne vtedy ak sa mu nezda odpoved alebo tvoja pisomka. Bolo to casovo dost narocne a aj nas nechal vydusit, ale spravil kazdy. Staci ak sa naucis tie otazky, co posielal. Ak ich nemas vypracovane, mozet ti ich poslat. Staci ak mi posles email. Maj sa

elize
13. dec 2012

@moncicici ahoj, poslala som ti to do mailu

moncicici
13. dec 2012

@elize a nemas nejaky nápad o com by som mohla mat ten vyskum,bo som stratena :(

moncicici
13. dec 2012

@elize a velmi pekne ti dakujem 🙂

osabela
14. dec 2012

@elize Ďakujem môj email. erusinka@gmail.com

kustynka
14. dec 2012

zdravim nemate niekto Metodická priručka k empirickej časti diplomovej práce Tarjanyi ? ak ano zaslite mi prosim na nataliakustykova@gmail.com dakujem

yogino
14. dec 2012

@elize nech sa na mňa nehnevá ale skúšku dá večer a ja tam mám potom 4 hodiny tvrdnuť aby on si overil či som nepodvádzal? A čo keď zrovna napíšem dobre ale ústne nebudem vedieť odpovedať? Ma pošle do riti? Takýchto chytrákov fakt zbožňujem! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

elize
14. dec 2012

@yogino mozno nemal svoj den. Druha polovica nasej skupiny hovorila, ze ich tak nedusil. Ale vsetci museli odpovedat aj ustne. Bola som tam skoro 2 hodiny 😒 Drzim palce 😉