VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

osabela
22. mar 2013

@wwaanesska Ahoj treba kontaktovať tvojho školiteľa aby ju označil za schválenú.

5emily1
23. mar 2013

Ahojte, mali ste niekto ako skolitela Ladislava Romana? Aky je? Aka je s nim komunikacia, mail, telefon, osobne stretnutia??? Dakujem velmi pekne za odpovede 🙂

ajuska78
23. mar 2013

Ahojte prosím Vás nemá niekto vypracované otázky sociálna patológia s doc. Mátelom, Ďakujem

sunshine777
23. mar 2013

ja by som zase chcela vediet aky je Schavel ako skolitel, viem, ze na skuskach je v pohode,ale ci pri konzultaciach poradi, pomoze, alebo necha vsetko na studenta,ako s nim prebieha komunikacia? mate niekto skusenost?? dakujem

novinga
23. mar 2013

@wwaanesska mas ju za finalnu a mas ju aj oznacenu ako schvalenu? Mne prisiel protokol za 8dni po schvaleni skolitelom. Asi budes musiet kontaktovat skolitela , ale najskor pozri ci ju mas schvalenu ak ano tak skus studijne.

wwaanesska
23. mar 2013

novinga, mám veľký problém. Všetko mám odovzdané už na študijnom. Bakalárka prebiehala so školiteľom super. Veľmi milý človek. V systéme so ju označila za finálnu. Keďže sa nič nedialo, tak som kontaktovala školiteľa. Aj mailom, telefonom a aj osobne. MôJ školiteľ je už dôchodca Mudr. a je vedený na škole. Keďže nevie vôbec pracovať so systémom tak dal na škole výpoveď až teraz. Stále mi hovorí, že tomu nerozumie a nevie to a preto odstúpil. Keď to bolo po starom, tak robil školiteľa aj ako dôchodca. Inak dobrý , múdry, milý človek. Ale vek je vek a týto starší ľudia sa často už nové veci nevedia naučiť. A ja teraz čo? Som nešťastná z toho.

novinga
23. mar 2013

@wwaanesska tak v tom pripade chod na studijne nech ti schvalia oni. Neviem kam chodis, ale mi mame nastudijnom celkom normalnu babu,kt. Povedala ze ak bude problem mame prist. No a toto teda problem je a samaho za ich pomoci nevyriesis.

viktoria4
24. mar 2013

ahoj, prosim Vas, viek mi niekto z vas pomoct, potrebovala by som vypracovane otazky na predmet Teoria Sp, som vo stvrtom rocniku, prosim mate niekto vypracovane tie otazky?

katarina789
24. mar 2013

Ahojte 🙂 chcem si poslat prihlasku na externe štúdium do KE je tu nejaka osobka z KE ,kt.už tam študuje alebo sa chystá??

veronice
24. mar 2013

ahojte, vsimla som si tuto temu a nakolko si teraz vyberam bakalarku, neviete mi prosim niekto povedat nieco o PhDr. Jussikovej? Ci je ako skolitel OK, pripadne aka je a tak, ci si budeme rozumiet :P🙂 Vdaka 🙂

aimee1
25. mar 2013

ahojte,prosim vas, nema niekto vzor vypracovania odbornej praxe -práca s klientom pod supervíziou. Bola by som moc vdacna...diky

viktoria4
25. mar 2013

ahojte, neviete mi niekto poradit kto uz mal skusku z predmetu Mediacia v SPO s PhDr.Hunyadiová. Neviete ake dava testy? alebo naco sa mam sustredit? dakujem

tariah
25. mar 2013

@viktoria4 teoriu sp mam z minulych rokov, posli mi mail

renetkads
25. mar 2013

@ajuska78 ahoj,konkrétne aké otázky máš na mysli?na skúšku?ja som vo 4. vlani sme mali s Mátelom tento predmet,mám spracovaný "ťahák" čo stačil na skúšku...rada pošlem,ak máš toto na mysli

renetkads
25. mar 2013

@viki85 ahoj, neviem či sa ti už podarilo zohnať čo si chcela,ja som mala vlani vypracovanú túto otázku (teraz som vo 4),ak máš záujem,rada pošlem.

rom2006
25. mar 2013

Ahojte. Chtěl bych studovat na této škole doktorské studium - sociální práci. Máte někdo zkušenosti s přijímacíma zkouškama? Jak jsou moc náročné. Děkuji za info.

avinka
26. mar 2013

@sances
Prepacte, ze Vas obtazujem, ale uz dlho zhanam i ja tieto dve vypracovane otazky, prosim, poslali by ste ich aj mne? Vopred velmi pekne dakujem za ochotu a drzim palce na statniciach. Ja ich mam 3. maja.
mail: Nicolete zavinac azet.sk

ajuska78
26. mar 2013

@renetkads ahoj budem rada keď mi pošleš ten "ťahák" lebo otázky sa asi príliš nemenili /Multidisciplinárny prístup k sociálnej patológii, Ktoré javy možno identifikovať ako sociálno-patologické a prečo?, Akékritéria sú použiteľné na identikovanie soc.-pat.javov/, môj mail je komixacik@gmail.com, Ďakujem

moncicici
26. mar 2013

Ahojte baby,
mali ste niektorá z vás štatistiku s Kratochvíľom? nemáte spravenú tu prácu čo chcel,čo sa robí nejaký dotazník a ptm veci v exceli? Za každú pomoc budem vďačná, môj mail monika.mlynarikova@gmail.com

emmuska11
26. mar 2013

ahojte prosim Vas nemate nahodou niekto vzor kazuistiky co sa tyka nahradnej starostlivosti? vopred dakujem za ochotu 🙂

sances
27. mar 2013

@avinka Odoslané. Ale neviem či to je práve toto. 🙂

denkolac
27. mar 2013

@emmuska11
ahoj nahradnu starostlivost nemam ale ak ti pomoze mam urobenu tabulku ku kazuistike ako aj dane to do wordovej podoby

maca120691
27. mar 2013

@sisi01 Neviem či to bude ešte aktuálne ale potrebujem zohnať knihu Sociálna prevencia od Schavela rok 2010, pokiaľ by ste mi ju mohli poslať na mail bola by som veľmi vďačná (maca120691@azet.sk) ďakujem

emmuska11
27. mar 2013

@denkolac dakujem za ochotu, ak by si mi to mohla poskytnut bola by som ti vdacna 🙂 Pekny vecer

emmuska11
27. mar 2013

@denkolac toto je moj email. Kopecka1d@centrum.sk 😉

lanivka
27. mar 2013

caw, chodím na túto školu do PO tretím rokom....

tariah
27. mar 2013

Ahojte,mam prosbu-nemate prosim niekto vypracovane tohtorocne statnicove mgr otazky z teorie a metod?ja mam cast z minuleho roka,rada pomozem ak by ste mali zaujem.

t0mmy
27. mar 2013

@tariah ahoj vies mi to pls poslat na mail tommy34@post.sk dakuejm pekne

5emily1
28. mar 2013

Prosim Vas mali ste na skuske SP v zdravotnictve 4. rocnik PhDr. Emiliu Vrankovu? Mame 38 stranovy material a neviem na co sa zamerat. Ake dava otazky? Dakujem