VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

yogino
17. máj 2012

Ahojte prosím Vás robím štatistiku pre Mgr. Kratochvíla a neviem s tím ďalej pohnúť: v tej štatistike median a všetky tie všetky veci čo treba nastaviť ako sa to volá v tých štatistických vzorcoch?priradiť im názov. Ďakujem moc by mi to pomohlo

monicka07
17. máj 2012

@danamah - žiaľ nikto mi nič neposlal..... 😒

1ivanka1
17. máj 2012

@omnia23 a môžem vedieť či ty si tam chodila??

omnia23
17. máj 2012

@1ivanka1 chodim tam na odbor Verejne zdravotnictvo a viem co sa ucia studenti na socialnej praci,poznam ludi,co studuju socialnu pracu na nasej(mojej uz len chvilku) skole,takze preto je moj nazor taky,aky je

1ivanka1
17. máj 2012

@omnia23 ahaa, no neberiem nikomu názor, je fakt, že niektoré skúšky sú ľahšie, niektoré ťažšie..mám za sebou štátnice a veru učiť som sa musela, a dosť...takže si dovolím povedať že môj titul je zaslúžený a vydretý..

ale na druhej strane, poznám aj hlboko podpriemerných ľudí, a školu spravili tak či tak... 😢

takže niečo na tom bude....

omnia23
17. máj 2012

@1ivanka1 ja si hlboko vazim MUDr.Krcmeryho,robi uzasnu pracu,ma uzasnu ideu,na skole ucia uzasni a erudovani ludia vo svojich odboroch.Avsak nepaci sa mi,podla akych kriterii su prijimani studenti na nasu skolu a vdaka tomu ma aj nasa skola take meno ake ma.Bohuzial.A prave pre tento dovod prestupujem 😉

1ivanka1
17. máj 2012

@omnia23 jj tie misie, ktoré robia sú úžasné!

omnia23
17. máj 2012

@1ivanka1 ano,ja sa chcem prihlasit teraz 🙂 TY si nebola na ziadnej?

1ivanka1
17. máj 2012

@omnia23 nie nebola som. áno chceš sa prihlásiť? 🙂

omnia23
17. máj 2012

@1ivanka1 hej chcem sa prihlasit tak uvidim,ci by ma vzal rektor 🙂

1ivanka1
17. máj 2012

@omnia23 a máš aj nejakú konkrétnu predstavu či ani nie?

omnia23
17. máj 2012

@1ivanka1 jasne ze mam,Kambodza 🙂 Je to jeden z mojich snov,takze dufam,ze sa tam dostanem.Avsak z nasho odboru velmi studentov nebravaju,skor od vas zo socialnej prace a misijnej prace pokial mam spravne info.

1ivanka1
17. máj 2012

@omnia23 tak držím palce aby ti to vyšlo 🙂 🙂
a ty prestupuješ na inú školu?

omnia23
17. máj 2012

@1ivanka1 davam si ziadost takze dufam,ze ma vezmu 😉 Na ten isty odbor samozrejme 😉 Len na Slovensku zdravotnicku univerzitu.

A dakujem 😉 A ty uz mas teda po statniciach?Joj zavidim.....

1ivanka1
17. máj 2012

@omnia23 a teraz si v kolkom ročníku?
no mám, zatiaľ len po bakalárskych..

omnia23
17. máj 2012

@1ivanka1 koncim prvy.Nevzali ma na SZU nakolko som vtedy este nesplnala podmienky pre prax v zdravotnictve dva roky avsak teraz mi uz dva roky presli takze uz by to malo byt OK 😉

Aj Bc by som brala 😀

1ivanka1
17. máj 2012

@omnia23 ahaa, tam treba prax? som nevedela..a strednú máš tiež v tomto odbore?

omnia23
17. máj 2012

@1ivanka1 treba ja som aj tu musela dokladat prax potvrdenu ale tu stacil rok 😉

Nie,ja mam strednu gympel.

lelask
18. máj 2012

neviete aki su na statniciach??? Dakujem moc
Prof. PhDr. Peter Ondrejkovič, DrSc.
PhDr. Petronela Šebestová, PhD.
JUDr. Štefan Neszméry
JUDr. Juraj Horváth

angela200
18. máj 2012

@omnia23 Nie je od teba pekné a ani férové, keď si si sama neskúsila daný odbor študovať, hodnotiť to a takto to dehonestovať, ešte si nič nedokázala, ale hodnotiť druhého je najľahšie a aj ponižovať druhého je to najľahšie čo človek dokáže. Ja by som si nedovolila takto písať verejne o žiadnej škole, keby som si to sama nevyskúšala, ale možno si moc mladá a ešte hlupučká, aby si také veci dokázala pochopiť. Ja som ten odbor vyštudovala a viem, čo ma to stálo úsilia a odriekania sa. Boli aj ľahšie skúšky, ale aj ťažšie, ale to je na každej škole. Prajem ti pekný deň.

jajalinka
18. máj 2012

ahojky! prosím Vás čo momentálne štátnicujete ako to prebieha? Koľko ľudí priemerne za deň vyhodia :( mňa to čaká 30.5 a ešte neviem ani polovicu otázok.....prosím tých čo to majú za sebou na čo sa mám zamerať pri šprtaní, lebo takýmto tempom neprejdem tie otázky ani do opravných štátnic 🙂))))

jajalinka
18. máj 2012

@lelask kde štátnicuješ? týchto ľudí žiaľ nepoznám ☹

lelask
18. máj 2012

@jajalinka ja som v sladkovicove 😒

omnia23
18. máj 2012

@angela200 neda mi nezasmiat sa 😉 Vidim,ako a co studuju ludia,ktori studuju socialnu pracu a vidim,co sa musim ucit ja.Preto mam nazor taky aky mam 🙂

inkinka
19. máj 2012

@angela200 povedať niekomu, že je možno moc mladý a hlúpučký nie je argument , k tomuto sa zvyčajne uchyľujú niektorí ľudia, ak žiadny nevedia nájsť 😉 a je to ozaj úsmevné. Vyčítaš jej, že hodnotí a dehonestuje, ale sama to robíš: ešte si nič nedokázala. Ako vieš, že ešte nič nedokázala? Poznáš ju?

omnia23
19. máj 2012

@inkinka ja som si uz zvykla,ze tu na konikovi mi hned povedia zeny ak nevedia co maju povedat:Si mlada a hlupa.Takze je to v poriadku 😉

omnia23
19. máj 2012

@angela200 este by ma zaujimalo,ukaz mi,kde som co dehonestovala?Ja som len napisala,ze vidim,co sa musite ucit vy a ze je toho podstatne menej ako napriklad na odbore socialna praca v Trnave alebo na UK.A to je fakt,ktory nemozes popriet.

Ja kludne poviem aj na moj odbor,ze som si vedoma toho,ze je sice tazky,ale stale sa nemusim ucit take kvanta uciva,ako napriklad v Martine alebo v Trnave.Boli dokonca skusky,ktore som urobila bez ucenia a preto si myslim,ze podmienky a kriteria by sa mali sprisnit na tejto skole.

valilienka2
19. máj 2012

prosím vás nemáte niekto nejaký materiál k Metodologické problémy a východiská SP? Máme jednu takú štátnicovú otázku a nejak sa mi nepáči ako je vypracovaná a neviem sa s tým pohnúť, ďakujem 🙂

henuska7
19. máj 2012

Dievčatá, nemáte vypracovanú BC otázku č.19. Ekonomické aspekty sociálnej práce? Ďakujem 😉

medulienka31
20. máj 2012

ahoj máte niekto skúsenosti s PhDr. Tkáčikovou? Sociálna práca so závislými
ďakujem