VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

gerberad
20. sep 2014

Ahojte, prosím Vas nemá niekto stiahnutú alebo naskenovanú knihu Schavel, Sociálna prevencia - rok 2012? taky zeleny obal to má......a poprosím aj o info, aky je na skuske? dakujem 🙂 velmi pekne.....
ak ju niekto má môžem poprosit na kvetinka66@gmail.com?

laura123456
25. sep 2014

@gerberad Skuska so Schavelom je taka oddychovka, pisomna,kde odpises aj to , co nechces 😀 a este aj ked ta vidi,ze odpisujes nic nepovie aspon ja mam skusenost🙂) ma na salame ako tu uz niekto pisal,netreba ti ani knihu oskenovanu🙂
@snehulienka16 ty si chcela nieco o Mackinovej, ta je sekera, na skuskach sliedi, vyhadzuje a na statniciach tiez nie je 2krat prijemna, dalej Demcak, to je nieco ako Schavel, absolutna pohodicka 😵 , Vasilecsu je tiez fajn, mala som ju na statniciach a bola velmi mila,priatelska, ostatni neviem, co su zac 😀

snehulienka16
25. sep 2014

@laura123456 Ďakujem 🙂

sandra235
25. sep 2014

Ahojte je tu niekto kto nastupuju do prveho rocnika a vedel by mi poradit ze kde najdem rozvfh hodin na akej stranke vopred dakujem 🙂

sandra235
25. sep 2014

Ahojte je tu niekto kto teraz nastupuje do 1 rocnika mam len par otazok

sandra235
25. sep 2014
gerberad
26. sep 2014

@snehulienka16
Ahoj velmi pekne dakujem za ochotu, ale ja som chcela od neho Socialnu prevenciu......ale rok 2010 som zohnala na nete 🙂
este raz vdaka...

gerberad
26. sep 2014

@laura123456
dakujem za info, budeme mat dajake testy a aj otvorene otazky, tak uvidme.....

gerberad
27. sep 2014

ahojte, prosim vas, kto pisal na projektovanie v sociálnej práci - rámcový zámer, návrh - prof. Kovaľová - vytypovanie problému v oblasti starostlivosti o človeka. Ak niekto nieco ma, mozem poprosit na mail kvetinka66@gmail.com
Veľmi budem povďačná neviem si s tym rady ☹

patrishqa
27. sep 2014

Ahojte 🙂 Chcem sa opýtať, či niekto z vás nemá nejaké materiály z predmetov soc.prevencia Schavel, Metódy SP s jednotl. - Koval, Soc.zabezpečenie Tkáč, SP so závislými Chovanec, SP s obeťami násilia Karkošková, SP so žiadateľmi o azyl a seminár k B.P. Barkasi? A akí sú Koval, Chovanec, Jurašek a Karkošková na skúškach? Materiály mi posielajte na e-mail: patrishqa16@azet.sk. Vopred ďakujem 🙂

snehulienka16
29. sep 2014

@laura123456 A Mackinova hned opravy test alebo az neskor?

ivka225
29. sep 2014

@snehulienka16 Ak si bude Mackinová všímať aj gramatiku, tak sa máš na čo tešiť ...

ankae
29. sep 2014

Ahojte, prosím Vás o pomoc. Som študentkou tretieho ročníka SP. Mám terénnu sociálnu prácu a máme mať projekt (prípadovú štúdiu s praxou) vedeli by ste mi niekto s týmto pomôcť? alebo nepísali ste niekto niečo podobné? Bola by som Vám vďačná.
Ďakujem

aduska15101991
29. sep 2014

@lienkalenka7
Ahoj prosím ťa budeš taká zlatá a pošleš aj mne na adriana.zahorska@gmail.com tie vypracované otázky od Tkáča (aplikovanú sociálnu politiku) ?

aduska15101991
29. sep 2014

Poslal by mi niekto vypracované otázky na aplikovanú sociálnu politiku na štátnice od profesora Tkáča, ak máte? moj mail je adriana.zahorska@gmail.com. Dakujem velmi pekne 🙂))

lienkalenka7
30. sep 2014

@aduska15101991 ahoj. Prepáč ale nemám ich. Starý PC mi zničil všetky školské súbory.

miroslava2590
1. okt 2014

AHojte.
Chcem sa Vás opýtať, písali ste niekto bakalársku alebo diplomovú prácu na tému: Násilie v rodine? Potrebovala by som info ohľadom kníh a atd. ĎAKUJEM

kriistiinkaa
1. okt 2014

Ahojte. Prosím Vás písal niekto Bc prácu na tèmu Seniori v ZPS ?ďakujem

aduska15101991
1. okt 2014

Má niekto diplomovú prácu na tému Komunitné centrá v marginalizovaných róskych komunitách alebo podobne? Potrebovala by som pomoc 🙂

sofokleska
2. okt 2014

@miroslava2590 ja som mala temu domace nasilie

marcela99
6. okt 2014

Ahojte,som v prvon rocniku a dostali sme napisat nasu prvu seminarnu pracu z filozofie..uz len vybrat si temu🙂..len ich je vela ☹

wingsseven
6. okt 2014

Ahojte, ak by iekto potreboval predám nasledovné knihy:
1. Repková- Sociálne programovanie a projektovanie (nielen) v sociálnej práci- 2008,
2. Základy celostného manažmentu sociálnej práce- Šebestová- 2010
3. Oláh, Schavel, Ondrušková, Navrátil- Sociálna práca- 2009
4. Zákon o pomoci v hmotnej núdzi, Zákon o soc. službách- 2014
5. Nemčeková a kol. Práva pacientov. Medicínske, ošetrovateľské a filozoficko-etické súvislosti- 2004
6. Zákony 2014- Rozpočtové pravodlá, verejný záujem, zákon o štátnej službe, , školský zákon,
financovanie škôl, zákon o obecnom zriadení, samosprávne kraje
7. Oravcová- Kapitoly zo sociálnej pszchológie- 2007

sarah17
7. okt 2014

ahojte niekto poznamky alebo niečo na sociálna filozofia a etika??? dakujem

gumimaci
10. okt 2014

Prosim vas, mal niekto skusku s Nociarom, Latkove zavislosti? Vdaka za akekolvek info 🙂

mimka275
11. okt 2014

ahojte chcem sa opytat ci nemá niekto nejake podklady k seminarnej teme soc.pedagóg a soc. spravanie a druha téma pracovné uplatnenie osôb s telesným postihnutím vopred dakujem

gerberad
14. okt 2014

ahojte, chcem sa opytať, čí má niekto vypracované okruhy od Mátela na Metódy sociálnej práce s jednotlivcom 🙂 dakujem prvy okruh mam len ostatne mi chýbaju ku skuške 3. ročník
vdaka vopred, ak náhodou má niekto porposím na mail kvetinka66@gmail.com
🙂

marcela99
14. okt 2014

Ahojte,v ktorej knihe najdem,podrobnejsie klasicku grecku filozofiu?

janusa111
15. okt 2014

Ahojte dievcata, potrebovala by som vypracovane otazky na predmet socialne zabezpecenie prof. Tkaca, studujem na Alzbete a budem vam velmi vdacna. Dakujem 🙂

lulita
16. okt 2014

ahoj nemate niekto nahodou elekt. pohobe - OLÁH, SCHAVEL, ONDRUsOVÁ, NAVRÁTIL: Sociálna práca – vybrané kapitoly z dejín, teórie a metód sociálnej práce, 2009.