VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

janajo
11. nov 2010

@anavi222 uz som ti aj odpisala 🙂 Drzim palce na SP dnes.

andreao
11. nov 2010

@renatkas ktoreho Romana myslis? Tibora alebo Laca? Oni su bratia, Laco sa da, Tibor otraaaas....

renatkas
11. nov 2010

@andreao Tibora ☹ prave dnes s nim mam skusku zo socialnej prevencie

andreao
11. nov 2010

@renatkas tak siiiilno drzim palce, nebudem tu nic pisat, az po skuske... Vraj mu dali podmienku, ze musi zmenit spravanie... Tak drz sa a daj vediet ako bolo...

monika_123
11. nov 2010

baby, prepacte ze som Vam sem vpadla. Ale mam na vas otazku a velmi by ste mi pomohli. mám za ulohu vyhladat v kronike obce najstarsiu soc. instituciu alebo aktivitu v obci. Ale nemali sme tu ziadne spitale,sirotince ani nic take. Je aj skola socialna institucia? podla mna ano len som si neni ista. budem rada ak mi poviete nato svoj nazor. dakujem

renatkas
11. nov 2010

@andreao tak mam to za sebou, na moje prekvapenie bol celkom v pohode, ako bude hodnotit netusim ale snad na E som urobila. A dal aj otazku ze co si o nom myslime. Samozrejme neodpustil si ze sme neni vsetci vhodne obleceni a ze na dalsej skuske sa mame ohaknut lebo sa to tak patri na studentov VS ale inak bol fajn.

livinka97
11. nov 2010

Ahojte, mal niekto na skuske zo socialnej pedagogiky doc Bosnakovu? (2.rocnik) nepamatate si nahodou aspon niektore otazky? aby som vedela na co sa pri uceni zamerat..pekny vecerik

aduskatt
11. nov 2010

@renatkas nie si nahodou 5.skupina? 🙂

andreao
12. nov 2010

@renatkas supeeeer, tak asi ozaj prehodnotil spravanie, u nas bol neskutocny hulvat, deptal nas jak svina psychicky, hlavne pred skuskou, otras. Bolo podanych vela staznosti na neho... Som rada, ze u Vas to bolo lepsie. Drzim palce, nech to dobre dopadne... 🙂

livinka97
12. nov 2010

ahojte, akurat nam aktualizovali rozvrh, ma niekto skusenosti s: Mgr Kovac(SPV -asertivita), dr Andreansky(Psychologia osobnosti a socialna psychologia), doc Mojzesova(Pediatria pre SP)? vobec ich nepoznam, dajte prosim vediet vase dojmy, pocity, skusenosti..vopred dakujem🙂

misurka01
12. nov 2010

@mimka7381
Ahoj,
ak si este nezohnala tak ja mam rozhodnutie o odkázanosti na socialnu sluzbu, ak chces v pondelok ti mozem poslat.... ozvi sa mi na mail misurka01@gmail.com
PA

renatkas
12. nov 2010

@aduskatt ano som, aj ty?

aduskatt
12. nov 2010

@renatkas ja som mala doma popisanu tu skusku presne ako si pisala.🙂 tak reku, ze sa spytam. Moj zakonity sedel vraj za tebou . Len skoda,ze vysledky budu az o dva tyzdne☹

rafinka
14. nov 2010

@janajo .ahoj, ja som tiez prvacka v Ba, s bosnakovou mam skusku 15.decembra. Velmi mi pomozes, ak si si zapamatala aspon nejake otazky. Popripade ti poslem mail, kde mi ich mozes poslat. som 4.skupina. a na Ekonomike mate koho? my Bugriho.. 1.12 mam s nim moju prvu skusu. nevies aky je?

rafinka
14. nov 2010

@anavi222 ahoj ja som zo 4. skupiny.. ake skusky ste uz mali tento semester? nemas na psychologii Mackovu nahodou?

jazminn
14. nov 2010

@rafinka Ing.Bugri je super.

andreao
14. nov 2010

@rafinka ja som mala Ing. Bugriho na statniciach a mozem potvrdit, bol super 😉

anavi222
15. nov 2010

rafinka Ahoj, ja mam tiez Bosnakovu a skusku s nou mam 1.12.
Uz som mala skusku zo SP s Polonovou a teraz v piatok ma caka skuska z ekonomiky a tu mame zo Sisovou.
Mackovu tu my nemame.

rafinka
15. nov 2010

@anavi222
@anavi222 ahojki ,no bosnakova je ze vraj prisna.. neviem, ale nedas mi prosim vediet aspon nejake otazky,co si zapamatas z pedagogiky? moj mail rafaela2222@yahoo.com , ja ti mozem tiez potom s niecim pomoct ak budes potrebovat. dakujem

rafinka
15. nov 2010

@jazminn
@andreao Dakujem Vam za odpoved. tiez sa mi Bugri zdal prijemny, uvidime ako to bude s ostatnymi. len s nim mam moju prvu skusku vobec, tak snad ma to neodradi. :o)

anavi222
15. nov 2010

rafinka OK, dam potom vediet 🙂

renatkas
15. nov 2010

@aduskatt tak tvoj muz je z nasej skupiny a ty nie, dobre som to pochopila? A meno mozes poslat do IP? Ja si nepamatam kto za mnou sedel 😖

aduskatt
15. nov 2010

@renatkas ja nestudujem🙂)len mu pomaham so skolou, meno poslem🙂)

renatkas
15. nov 2010

@majafi @elize @adejka baby nemate nejaky skrateny material z patologie na skusku u Romana? Ked hej mozete mi prosim poslat na renattka@centrum.sk? A ako skusky uz porobene? Ake ste mali otazky?

zuzana63
15. nov 2010

Prosím Vás, nemá niekto vypracované odpovede k praktickým otázkam typu vydajte fiktívne rozhodnutie... zo sociálneho zabezpečenia s prof. Zemanom ?

jojka828
16. nov 2010

@zuzana63 Zuzka ja som tu nová, ale študujem SP v Piešťanoch 4. ročník a Zemana sme mali minulý rok na Sociálnom zabezpečení a nám dal vypracovať praktické príklady tie si myslela? Ak áno tak mi napíš na jojka828@gmail.com prepošlem ti ich.

11011961
16. nov 2010

je tu niekto zo SP Michalovce ?
Potrebujem poradiť.

zuzanka97
16. nov 2010

Zdravim.
Ma tu (alebo mal) niekto docentku Bosnakovu na socialnej pedagogike, doktora Blahu na socialnej politike, doktorku Matejovu na rodinnom prave , docentku Smidovu na specialnej a liecebnej pedagogike ,doktora Andreanskeho na psychologii osobnosti a doktorku Mojzesovu na pediatrii?
Zisli by sa nejake materialiky a informacie o skuskach... Pisal uz niekto priebezny test s Dr Matejovou, test s Blahom a test s Bosnakovou?
Prosiim, ozvite sa, pekny vecer prajem

zuzu.ve
17. nov 2010

@anavi222 ahoj a nemôžeš prezradiť tvoje pocity pri Bosnakovej? mňa ešte len čakajú prednášky s ňou, a niekto tu písal že je prísna. fakt? a skúška bola ťažká? ďakujem

franina
17. nov 2010

ahojte dievcata!!! prosim prosim poradte mi.... nemam temu bakalarskej prace 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 mala som temu sikanovanie aj sa mi paci aj sa da len potrebujem tam zakomponovat socialnu pracu.... prosim prosim poradte mi nazov temy na sikanovanie zakomponované v tom socialnu pracu prosiiiim 😢 sikanovanie deti