VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

rosebud
2. sep 2009

Tak urcite daju vcas vediet,ked este nemaju upresnene miesto a cas 🙂

barborena
2. sep 2009

malaberuska prepac ja som si zle precitala :( a rosebud uz som ti pisala na pokec🙂 !!!!! a tak teda palackeho je daleho od prezidenskeho palaca? teda od nasej skoly? lebo ja to nechapem a toto kde bude zapis je co???

rosebud
2. sep 2009

No ta skola ma vyucbovu zakladnu na palackeho a aj na nam. 1.maja. My mame zapis na toho palackeho,takze tam sa mame dostavit a tato ulica je blizsie,ked pojdes priamo na jesenskeho zastavku alebo na safarikovo alebo sturovo nam. Od prezidentskeho palaca je blizsie to nam. 1. maja. Ako som uz spominala,fakt doporucujem kupit mapu,ja som nikdy do BA nechodila,ale za tieto prazdniny som sa tam naucila celkom dobre orientovat a mapa mi dost pomohla,lepsie si viem predstavit,kde sa ulice a budovy nachazdaju 🙂

barborena
2. sep 2009

No tak ja som chodievala do BA ale tak iba z otcom a na aute ! takze nikdy som si nic nevsimala a nemala som za potrebne sa ucit ulice ci orientovat sa tam ! na poslednu chvilu som si dala prihlasku na VS a aj ma zobrali a hotovo! za cele prazky som bola doma teoreticky a snad sa nieco naucim pokial pojdem do skoly 🙂 !!! a toho palackeho je daleko od prezidenskeho palaca??? a kde si kupila mapu? na stanici??? ved to je mala priucka vsak?

barborena
2. sep 2009

a baby fakt toho palackeho je daleko od namestia kde je palac? lebo ja osm si myslela , ze je to tam hned .....a tak zapis teda nemame oproti palacu v tej zltej budove???

grettka
2. sep 2009

barborena, si denna alebo externa? mas to na stranke skoly, denni maju zapis zajtra na Palackeho a externi a dvs zapis 28.-30.9. s poznamkou, ze miesto a cas sa upresni. Neda sa mi sem hodit link.

barborena
2. sep 2009

jasne to viem grettka viem ze zajtra ! ale palackeho je dalej ako skola 1 maja?

barborena
2. sep 2009

lebo ja nechapem toto !! vies??? ja som si myslela , ze oproti prez. palacu je skola a tam budem chodit stale !!!

grettka
2. sep 2009

baborena, napisala som ti IP

barborena
2. sep 2009

ja viem dakujem !!!!!!! 😅

rupe
2. sep 2009

Ahojte, ja som tiež prijatá na soc. prácu ale do PN, ak je tu tiež niekto kto tam ide nech sa mi ozve, ďakujem !!! Na zápis idem 21.9. Ak vie niekto ako to funguje v PN, tak napíšte budem rada....

lulkinka
2. sep 2009

grettka prosim ta mohla by si aj mne napisat IP,lebo ja važne teraz neveim ako sa tam dostat jedine asi cez to šafko ked idem z mlynskych,dakujem,

rosebud
2. sep 2009

Babule,ked pojdete na safarikovo alebo na sturovo nam.,tak to mate hned pri palackeho...ja pojdem okolo 8:15 z autobuska a co som si pozerala,ide spoj 13 rovno na jesenskeho ulicu,ktora je napojena na palackeho. Takze za 15 minut som tam. 🙂

rosebud
2. sep 2009

http://www.imhd.zoznam.sk/ba/index.php?w=382524...
Tuto mate spoje z autobuska priamo na jesenskeho

grettka
2. sep 2009

lulkinka, ides z autobuska? tak jedine busom č. 50 na Safarikovo namestie a odtial je to na Palackeho uz len kusok peso

anushka
3. sep 2009

ahojte babenky ..rada sa pridam do vasej debaty, nakolko som tiez prijata do 1.rocnika na socialnu pracu, externe studium v BA..Stale pozeram kedy nam uz upresnia miesto a cas zapisu , kedze stale je tam zverejneny len datum..a stale nic ☹ tak sa snad coskoro dockame 🙂

livinka97
3. sep 2009

ahojte dievcata, ktore idete na socialnu pracu v Bratislave, denna vikendova forma studia? 🙂 🙂

malaberuska
4. sep 2009

ahoj Livinka97, ja idem na tuto formu studia 🙂

renatkas
4. sep 2009

Ahojte, ja teraz zacinam 2.rocnik, pri par skuskach som mala pocit ze sa na to vykaslem a vzdam to. Ked budete potrebovat nejake info, o profesoroch alebo nejaky material, napiste IP 😉

anushka
4. sep 2009

ahoj renatkas 🙂 chcela by som sa spytat, ci mi vies objasnit, akou formou ste boli v prvom rocniku zadeleni do skupin..ide mi o to, ze ked som pozerala rozvrhy externej formy studia, nasla som prednasky porozdelovane rozne, niektori mali len piatky soboty, ina skupina cely tyzden v kuse.. da sa ta forma prednasok vybrat? alebo nas zadelia oni? dakujem krasne za odpoved

henuska7
4. sep 2009

Rupe, ides na denne vikendove studium?

henuska7
4. sep 2009

iva2309, myslis ze budeme musiet chodit kazdy tyzden (piatok alebo v sobotu)?? To mi ani nehovor!!!

lubca11
4. sep 2009

Ahojte babule, ja som tiež prijatá na externé štúdium, ale neviem na akú formu, či víkendovú alebo ten týždeň vkuse. Tie víkendy by som naozaj nechcela, pretože som na MD a mala by som problém s varovaním mojho polročného synčeka.Dá sa to aj dohodnúť? Komu mám zavolať na študijnom?Som na váškach, či vôbec na tú školu mám ísť, lebo ak by bola veľmi ťažká, tak by si to odniesol malý, že by som sa mu nemohla tak venovať, ako by som chcela a to nechcem.Mohli by ste mi niekto pomôcť v rozhodovaní?Ďakujem

rupe
4. sep 2009

Henuska7, ahoj nie idem na externé v Piešťanoch a ty????

alexandraloba
4. sep 2009

chcem sa spytat ako je to s ISIC cipovou kartou, ked ich tato skola nevydava..kde ju zozeniem???

renatkas
4. sep 2009

Zadelovanie do skupin si vyberate sami pri zapise. Je to ale trosku obmedzene, pretoze zapisy prebiehaju pre prvakov tuzim tyzden v kuse a ked idete na zapis medzi poslednymi napr. vo stvrtok alebo piatok, tak uz nemusia mat volne miesta v tych skupinach ktore sa vam pacia. Ja som povodne chcela ist cez vikend, ale uz nebolo volne tak som si dala tyzdnovu formu - t.z. jeden tyzden za semester a neviem si to vynachvalit. Nevlecie sa potom to studium a skusky mozete mat porobene skor ako ti co chodia cez vikendy.
Odporucam zapisat sa na co najskorsie terminy prednasok, cim skor mate prednasku, tym skor mozete mat skusku za sebou a profaci su na zaciaku skusania viac v pohode ako pri konci napr. o par mesiacov neskor...

renatkas
4. sep 2009

lubca neboj skolu zvladnes pri malom... da sa uplne v pohode, ja sa na skusky ucim max. 2-3 dni dopredu. Vo februari cakam babatko takze letny semester uz ani len na prednasky chodit nebudem a pojdem len na skusky 😉 ale vobec sa toho nebojim.

katrenka111
4. sep 2009

caute baby,chodite niektora z Vás na odbor Fyzioterapia??? Ja mám ukončený 1.ročník externe ale na UCM na IFBLR v Piestanoch a chcela by som prejst do BA,lebo je to katastrofa s tým cestovaním aj z celým systemom....
Musíme zhanat po celých Piestanoch profakov aby nám pozapisovali znamky do indexov a tak....no hroooza.
Neviete ako to je s prestupom?????

rosebud
4. sep 2009

Alexandraloba,mna to tiez nahnevalo,ze skola nevydava ISIC,lebo som s tym ratala. Da sa asi vybavit jedine tak,ze zajdes priamo do tej firmy a tam ti ju vystavia.Alebo sa da aj postou,vsetky podrobnosti najdes na www.isic.sk
V kolkej skupine si bola vo stvrtok na zapise? 🙂

alexandraloba
4. sep 2009

rosebud..bola som tam hned medzi prvymi .. takze asi prva skupina co bola vnutri..tí co sa do triedy zmestili..no a bola som sa pytat aj v cestovke kde tie karty robia..lenze vsetko su necipove karty ktore neplatia na cestovanie..aj na tom isic.sk som pozerala no ale kde sa da vybavit som nejak nevyzistila..takze budem este patrat kde sa to da