VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

stano_m
26. apr 2014

@sarah17 Myslíš základy výskumu v sociálnych vedách?

sarah17
26. apr 2014

@stano_m ano presne toto myslim... aj teba uci alebo učil? a máš niečo?

ren76
26. apr 2014

Ahojte. Prosím Vás,máte niekto skúsenosti s Phdr. Danielou Bakovou ako školiteľkou bakalárskych alebo magisterských prác?

meme79
26. apr 2014

Kočky mal niekto skúšku s Olahom Teória soc. práce?

lulita
28. apr 2014

Ahojte nemate nahodou niekto knihu projektovanie v soc.praci - jaroslava kmecova?

ren76
28. apr 2014

Ahojte. Máte niekto skrátené materiály na predmet sociálna práca s rodinou - 4. ročník. Ďakujem.

lubika86
29. apr 2014

ahojte..je tu nejaká druháčka,kt.chodí externe do 2.roč.do Mi??

lulita
29. apr 2014

@lubika86 ahoj ja chodim externe ale nie do mi ale po

lulita
29. apr 2014

ahooj ozaj nikto nema knihu projektovanie v soc. praci od kmecovej?

zuzanka1309
29. apr 2014

@miroslava2590 ahoj ja som mala skúšku 🙂

miroslava2590
30. apr 2014

@zuzanka1309 ahooj...už aj ja 🙂 včera

denkolac
30. apr 2014

@lubika86
ahoj ja chodim do Mi ale druhy mgr

boltthrower
1. máj 2014

Zdravim ... viete nieco o nasom riaditelovi ? - z Ustavu bl. P. P. Gojdica v Presove

Vraj je hospitalizovany ...

Nikto nic nedebatuje?

A pre piatakov SP - kedy a kto bude zapisovat Olahove znamky

boltthrower
1. máj 2014

Pre 3. roc. SP Presov

Ako to vyzera so Zemanom?

Ten arogantny a vysoko sebavedomy pan asi ma doma nejake problemy ze sa tak sprava k studentom

Vie niekto kedy tu bude vyvijat dalsi svoj subor ukazok z jeho nadnormalnej fantazie?

boltthrower
1. máj 2014

Co sa tyka 4takov externych z Socialne prace v Presove..je nieco nove k predmetu Seminar k dp a k imrad-systemu?

Lebo pani docentka sa asi rada pocuva.

sarah17
2. máj 2014

dajake info na ZEMANA?????, PREŠOV, MAME MAŤ S NIM SKUSKU..

bapi1
3. máj 2014

spolužiaci, kolegovia - ak viete pomôcť, pomôžte. Má niekto spracovanú otázku 6. z teórie (mgr - sociálna práca) 6.Metodológia. Definovanie. Metodológia SP. Metodologické postupy využívané vo výskume SP. Nejak zrozumiteľne aby som tomu pochopila? poprosím, pošlite mi na bapi1@azet.sk

zuzka117
3. máj 2014

@t0mmy poslal ti niekto vypracované otázky? ak áno, môžeš mi ich poslať na zuzka117@centrum.sk ..... dakujem

atrami
3. máj 2014

Nemate na predaj Mátel- Etika v socialnej práci. Alebo oskenovanú

stano_m
3. máj 2014

Ahoj, ja mám zakúpenú: MÁTEL a kol. Etika sociálnej práce. 2012, ale tú asi budem ešte potrebovať (ak spravím bakalárky), oskenovanú mám z roku 2010, má to 132 Mb, takže ak to chceš rozkúskujem to po 25 Mb a môžem Ti to poslať. Musíš mi však dať tvoj E-mail.
Stano

meme79
3. máj 2014

@boltthrower sarah17 mi sme mali Zemana v 3r. Sociálne zabezpečenie. Dal nám neskutočné množstvo otázok + jeho problémové úlohy, kt. sme nevedeli ani vyriešiť - nakoniec nám s nimi pomáhal celý úrad - UPSVaR. U neho treba vedieť, on je zaujatý človek a stále splieta právo. Na skúške ústna (s písomnou predprípravou), boli sme asi 10-ti v triede, 5-tí počúvali a 5-tí sa pripravovali(dalo sa nám medzi sebou trošku komunikovať a jeden odpovedal - na toho je úplne zaujatý, čo je výhoda pre pripravujúcich.Vyžaduje toho dosť.

miroslava2590
4. máj 2014

Ahojteeee 🙂 kto z Vás mal už skúšku s Oláhom? Predmet : Sociálno právna ochrana detí a sociálna kuratela. Aký je na skúške? Mohli by ste mi dať nejaké info ? 🙂 ĎAKUJEM

miroslava2590
4. máj 2014

@ meme79, @boltthrower ...ja som mala so ZEMANOM skúšku v 2.ročníku rodinné právo. Poviem Vám, fuuu...žiada toho dosť...a aj svoje prípadové štúdie.... postup pri skúške bol ten istý ako uvádza meme79.... dúfam v jedno, že viac s ním skúšku už mať nikdy nebudem.....

gerberad
4. máj 2014

@miroslava2590 ahoj, ja som mala, je prisny, ma prirodzeny respekt, tahaky ziadne, oci ma vsade, prechadza sa po triede, a ked vidi, ze niekto nepise, alebo nevie, tak sa ho opyta, ci nechce prist nabuduce, bolo par ludi co dostali aj FX ale inak urobis ak sa ucis, vyzaduje naozaj vela, vytrhne otázky napr. vychovne opatrenie podla zakona 305, výzivne zo zahranica, status dietata napr.......a tak ....dufam, ze pomoze, ak nieco pytaj sa 🙂

michaela200
4. máj 2014

tiež si myslím že je to aj o štastí nie len o vedomostiach ja som dostala od školiteľky A a od oponenta D takže to budem mať dosť ťažké si to obhájiť 😉

miroslava2590
5. máj 2014

@gerberad ouuu...až tak??...a nedal Vám okruh tém na skúšku??.. v piatok mám skúšku a neviem či sa do toho púšťať či ako... čítala som zákon aj jeho knihu....ale :/

xstudentkax
5. máj 2014

pán docent ZEMAN je v pohodééé, hehe, ja som s nim mala rodinné a trestné právo, ani na jeden predmet som nemala čas sa učit a z obidvoch skúšok Ačka🙂), jednoducho pri príprave som šikovne všetko odpísala a potom mu to prečítala🙂)a ešte ma aj pochválil, že vidieť, že sa vyznám🙂)niektorí ale také štastie nemali a vyhadzoval,asi som mu bola aj sympatická+treba využiť aj "ženské" zbrane(mne sa napr. pozeral do výstrihu) 😉 a tiež mu medzi rečou polichotiť,v tom zmysle aký je on výborný odborník na právo, v globále sú muži radi polichotení,stúpa im ich ego, tak prečo to nevyužiť aj v tomto prípade,hehe,držím palce všetkým u neho na skúške 😀

gerberad
5. máj 2014

@miroslava2590 cauko ano dal nam okruhy, ucila som sa z knihy, zo zakonov, daj pozor aby si si nepomylila zakon 36 o rodine zo zakonom 305 ....ale najcastiesie dava dohovor, deklaraciu nenarodeneho dietat, vychovne opatrenia, ak nieco napis mi na kvetinka66@gmail.com

sarah17
5. máj 2014

cawte PO............ma niekto oponentku pri BC.praci HALUŠKOVU????, 🙂

deniska256
5. máj 2014

Ahojte, za tyzden ma cakaju bakalarske statnice zo socialnej prace v Piestanoch... mam stresovat, prilis trapi komisia pri odpovedi ci da sa to zvladnut vpohode? Dakujem za info 🙂