VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

karin01
3. jan 2012

ahoj
je tu niekto kto by mi vedel poradit ??? 😕 vidim, ze je tu kopec komunikacie k sv. alzbete a ja mam zajtra skusku z rodinneho prava s dr. vlcekom a uz nemam sil sa do toho pozerat - vie niekto ako prebieha skuska? dakujeeeem

adinka3
3. jan 2012

@karin01 skúšku bude robiť jeho asistent alebo asistenka. je formou testu. ak si to aspoň trochu videla, pôjde to neboj. držím palce🙂

lucia121212
4. jan 2012

Ahojte kočky ...poprosím vás nemate náhodou niekto bakalársku prácu na Rodinu alebo hodnoty rodiny??

chuaneta
5. jan 2012

Ahojte, prosím neviete niekto ako prebieha skúška u Tkáča - sociálne zabezpečenie v 3.ročníku Bc? Prípadne nejaké otázky alebo materiál. Môj mail: magnetka111@gmail.com. Ďakujem

dadkja
5. jan 2012

@jahodka35

aj ja by som poprosila aplikovanú s tkáčom....tých 28 otázok, je toho tak vela a času málo ...na revanš 🙂

alzbetkan
5. jan 2012

Ahojte babule, nemá niekto este vypracovane otazky na Matela, socialna patologia?

alzbetkan
5. jan 2012

@chuaneta nahodou nemas vypracovane okruhy na matela? socialne zabezpecienie?
skuska u Tkáča je v pohode, staci vediet take hlavne veci ;)

alzbetkan
5. jan 2012

@karin01 skuska je najprv pisomna cca 5 otazok, a potom ustna.... u nas to prebiehalo za pomocou jeho asistenky p. Sykorovej ak ju budete amt aj vy, tak chod k nej je velmi mila a horsie ako D nedava ;) a co sa tyka Vlčeka, tak polozi ti jednu otzazku formou vies nevies.... ale nechava prejst .... GL!

evka199
5. jan 2012

ahojte,
neviete mi niekto povedať aké otázky dáva Dr. Tkáč na Politike zamestnanosti???

lelask
5. jan 2012

baby ahojte, nemate niektora knihu od boženy buchtovej - nezamestnanosť?? potrebujem strasne surne na bakalarku, kupim alebo si ju len poziciam /prenajmem/. Dakujem

chuaneta
5. jan 2012

@alzbetkan
ahoj, patológiu mám niečo so Schavelom???

seljmani
5. jan 2012

@christiana04 uže nie je aktuálna ISO 690? je stále vyvesena na stránke internetovej

christiana04
5. jan 2012

@seljmani Je nová smernica s platnosťou od 7 novembra 2011 ....

alzbetkan
6. jan 2012

@chuaneta nie nie Mátel

evelina55
6. jan 2012

Ahojte prosim vas neviete niekto otazky aje dava Ladislav Roman na aplikovanej socialnej politike?
Ustna skuska... Dik za odpovede

jajalinka
6. jan 2012

Ahojte!!!
Máte niekto mail na PhDr. Vrankovú ak áno prosím pošlite mi na 29janka1@azet.sk

jarusa22
6. jan 2012

Ahojte nemá niekto skúsenosti s doc.Lacom - sociálna pedagogika? Aké dáva otázky?

angela200
7. jan 2012

Prosím Vás mali ste niekto skúšku s doc. Šovčíkovou Psychologia zdravia? potrebujem nejaké infošky.....Ďakujem

adrika755
7. jan 2012

Je tu niekto kto mal skusku s Dr.Minichovou sociologia?Ake otazky priblizne dava na skuskach?Som v 1 rocniku zimny semester a o tyzden s nou mam skusku,za kazdu odpoved vrela vdaka 🙂 :

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majda1981
8. jan 2012

ahojte mal uz niekto skusku metody socialnej prace s jednotlivcom s matelom? ake dava otazky? dakujem za odpovede

sisi01
8. jan 2012

Ahojte, mali ste niekto na predmet SP s rodinou profesorku Mikloškovú? Dala Vam na skusku robit plan rozvoja rodiny? Viete mi poradit ako to ma vyzerat? 🙂 Dakujeeeeem...

monciatko87
8. jan 2012

Ja som pisala pracu na temu Rodina a spolocnost a na temu Rodina a drogy 🙂 ale pisala som to za financu odmenu takze prace bohuzial nemozem posuvat dalej...

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
perla_11
9. jan 2012

Ahojte, prosím Vas nemá niekto vypracované otázky z aplikovanej sociálne politiky s Tkáčom? ak áno,mohli by Ste mi ich poslať na mail jfjanulienka@gmail.com...veľmi pekne ďakujem 😉

lucia121212
9. jan 2012

Ahojte kočky nerobili ste náhodou niektorá niejaký výskum na základy výskumu v SP?????? Veľmi by mi to pomohlo.

jajalinka
10. jan 2012

@majda1981 ahoj my sme mali PhDr. Slováka bola to ústna skúška a otázky dával aké ho napadli ja som mala supervíziu, to som mu povedala poučku, rozdelenie a ešte sa ma opýtal aká je recipročná supervízia to som mu povedala a mám A ......dával metódy SP, diagnostika, poradenstvo, definícia pojmov, mediáciu, ....dal nám dobré materiály /jeho knihy/ super sa to učilo a na štátnice ako by som to našla.....neurobil len ten, čo nevedel ani zaťať... 🙂

sisi01
10. jan 2012

Vazne tu nie je nikto kto mal napisat na SP s rodinou plan rozvoja rodiny? :( Uz som zufala, mame malo informacii ako to ma vyzerat a neviem s tym pohnut :(

spyrodragon
11. jan 2012

@monicka07 prosím, prosím, poradil ti niekto na tu prípadovu štúdiu, mám tu len 2 tabuľky a neviem čo mám urobiť

zuzanka97
11. jan 2012

Dobrý deň, nemá prosím niekto naskenovanú knihu: Macková - Všeobecná psychológia pre pomáhajúce profesie...ďakujeeem🙂