VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

motylik0001
1. dec 2013

@lenicka187
@lenicka187 napíš mi mail

denkolac
1. dec 2013

@savanah128
maš to mať

aimee1
1. dec 2013

Ahojte, nema tu niekto prosim Vas nascenovanu knihu od Schavela - Supervizia, rok vyd. 2013? Dakujem velmi pekne. 🙂

denkolac
1. dec 2013

@aimee1
ahoj - Schavel nevyzaduje 2013 bo tam nic nove nie je - mam 2010 ak by si chcela

iwa36
2. dec 2013

Ahojte a pekny den. Ja som teraz druhacka na SP v Piestanoch a mame skusku s p. Kozonom. Prosim Vas, akym sposobom prebieha jeho skuska? Mame take chaoticke info, som z toho blazon. Nepotrebujem uplne presne otazky, len tak orientacne, ze co a ako. Lebo najhorsie je ist na skusku ked o nej neviem nic. Dakujem za vsetky rady a prajem krasny slnieckovy den. 😉

maria2009
2. dec 2013

@iwa36 doc. Kozoň je úplne super, nemusíš sa báť. Skúška prebieha tak, že napíšeš úvahu na zvolenú tému - to čo si o probléme myslíš ty. Boli celkom dobré známky a ak sa nemýlim, nikto neopakoval.

iwa36
2. dec 2013

Dakujem, zlata si. Clovek sa potom tak lahsie vyrovnava s tym stresom, ked viem do coho idem 🙂 .

popin
2. dec 2013

@cta Ahoj, prosim ta nemohla by si mi psolat stanicove otazky? ja ich mam tento rok, a vidim, ze otazky mame rovnake....

popin
2. dec 2013

Ahojte nemá niekto projekt na humanitarnu pracu? alebo aspon nejake podklady k predmetu? velmi by mi to pomohlo. ďakujem

emmuska11
2. dec 2013

@iwa36 presne nemusis sa nicoho bat. Prof. Kozon je spravny zada temu a na to budes z jeho knihy opisovat uvahu🙂

aimee1
2. dec 2013

@denkolac diky, tu mam,tak sa budem ucit z 2010.Dakujem 🙂 🙂 🙂

vierus5
3. dec 2013

Chcem Vás všetkým piatakov pekne poprosiť, či nemáte niečo k povinne voliteľnému predmetu Metodológia kvalitatívneho výskumu s Adamcovou. Zadanie máme, ale bohužiaľ knihy neotvoríme:1. Tí, ktorí plánujú odovzdať diplomovú prácu, ktorej výskum bude zameraný kvalitatívne MUSIA vypracovať projekt - návrh výskumu k vášmu kvalitatívnemu výskumu, ktorý sa chystáte spracovať vo vašej diplomovej práci. Formulár nájdete nižšie.
2. Tí, ktorí plánujú odovzdať diplomovú prácu, ktorej výskum bude zameraný kvantitatívne MUSIA vypracovať seminárnu /obsah jednej kapitoly z kníh, ktoré vám zašlem s tým, že tam tematicky musia zaradiť aj rozširujúce údaje o spracovanej téme z ďalšej minimálne jednej knihy o kvalitatívnom výskume) Posielam Vám dve knihy (Hendl, Šeďová) cez systém "Uschovna.cz"
Ďakujem za Žilinu

alchimistka
3. dec 2013

@emmuska11 a to považuješ za super? Ja za hrôzu... :-

emmuska11
3. dec 2013

@alchimistka preco za hrozu? Ja som bola spokojna aj v 1 aj v 2 ročníku s jeho skúškou a hodnotením 🙂

emmuska11
3. dec 2013

@alchimistka pardon to nepatrilo tebe tato odpoved. Ale co ja povazujem za super nechapem o com pises 🙂

lucia37
3. dec 2013

Babulky, mate niektora za sebou skusku z PPL s prof. Šulcovou?

lina711
3. dec 2013

Mohli by ste mi poslať metódy sp so skupinou a komunitou? Máme s Hunyadiovou. Veľmi by ste mi pomohli. Ďakujem veľmi pekne!

monicka07
3. dec 2013

Prosím vás, má niekto materiál k domácemu násiliu? Veľmi by ste mi pomohli, píšem diplomovku na túto tému....Dakujem 😉

katka577
4. dec 2013

@anitka Čo potrebuješ vedieť konkrétne? Ja som tam nejaký čas prednášala... 🙂

surminka
4. dec 2013

@lienocka333
Ahoj, prepáč že ruším, ale máme v pondelok skúšku z Mátejovou z pracovného práva, trošku si ma ukľudnila že je dobrá, ale náhodou nevieš aké sú tie otvorené otázky ktoré dáva?

lienocka333
4. dec 2013

@surminka Ahoj, ak máte od nej prezentáciu tak zadá iba názov témy, napr. manželstvo a píšeš čo vieš. Jej hodnotenie je zaujímavé, najlepšie odpísať od a po z z ťaháku, určite nie vlastnými slovami. Tí čo písali vlastnými slovami a učili sa mali väčšinou fx. Ona je hrozne divná a také má aj hodnotenie.

surminka
5. dec 2013

@lienocka333 Ďakujem za info. 🙂

venusa1
5. dec 2013

surminka, u JUDr. Matejovej u nás na skúške sme mali viac ako polovica triedy D a E. Naozaj má zvláštne
hodnotenie, odpisovať sa veľmi nedá, lebo nedáva otázky z materiálov. Mala som napísané ku každej otázke
(podľa mňa dobre), testové otázky dobre a výsledok E. Držím palce.

lienocka333
6. dec 2013

@surminka No ja som odpísala prvé dve otázky na komplet z jej prezentácie, tretiu som nestihla,to už iba čo som si pamätala a už potom začala chodiť po triede a mám C. Fakt divné hodnotenie. No nám dávala iba otázky z jej prezentácie, lepšie povedané tie nadpisy, nič viac nič menej. Držím palce a veľa šťastíčka 🙂

miroslava2590
6. dec 2013

Zdravím Vás 🙂..chcem sa opýtať..mali ste už niekto skúšku s prof.Hučíkom sociálnu pedagogiku? Máme sa učiť z knihy :( neznášam to...kniha sa volá: Základy soc.pedagogiky od Slavomíra Laca...nejaké podklady z tej knihy alebo niečo o tom nemáte? ĎAKUJEM 🙂

surminka
6. dec 2013

@bejbina188 Ahoj, ako ste dopadli s Lecovou, mi máme skúšku zajtra

lina711
6. dec 2013

*SÚRNE* Nemá niekto náhodou knihu: Vybrané kapitoly z metod SP II - Mátel, Hardy? Kúpim ju!!! Ďakujem!!!

bourdka
7. dec 2013

@elize Ahoj, mohla by som ta pekne poprosit adamkovicova@gmail.com , poslala by si vypracovane otazky z misie aj mne ? Skusku mam za par dni, otazky sice vypracovane mam, ale niektore chybaju a niektore sa mi nezdaju 🙂 Dakujem Ti velmi pekne, Lujza

dieselko
7. dec 2013

Ahojte, mal z vas niekto skusku zo SP v zdravotnictve a zo SP s rodinou s doc. Vrankovou? Ak ano, napiste mi prosim ake dava na skuske otazky? Dik

klofnik
7. dec 2013

@lienocka333
Ahoj máš nejaký test k právu s Matejovou?