VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

elize
17. jún 2011

@mitilushka vraj je tato komisia najlepsia. Pauerova bola moja oponentka, vraj je velmi mila, Radi nas mal na rocnikovej praci, on je velmi ferovy. Sustrovu sme mali na pediatrii, je velmi mila a v pohode, ale u nej sme museli vediet.
Ako vies, ze prave tuto komisiu budes mat? Ja idem v utorok a som v miestnosti F - idem ako posledna ☹

maculkac
18. jún 2011

Ahojte baby, môžem poprosiť, ak ste mali niektorá v štátnicovej komisii Romana Tibora, napíšte, aký je... Nevyrypuje moc?
Vďaka

elize
18. jún 2011

@maculkac, vraj buduci tyzden nie je v komisii Tibor Roman. Viem to od mojej spoluziacky, jeho znamej.

zuzana63
18. jún 2011

@maculkac
Ahoj, mala som Romana v komisii pri štátniciach. Je to prísny pán, netreba mu odporovať, rád poúča a rozpráva, treba ho nechať. Ja nemôžem na neho povedať nič zlé, čo sa týka mojich otázok pri štátniciach bol zhovievavý, lebo mi moc otázky nesadli, najmä jedna v ktorej bol on doma, tak som ho nechala rozprávať. Mám to za sebou.

maculkac
18. jún 2011

@elize
Ahoj, ale ja idem k štátniciam 25.6. v PN a už o 13.30 si dal opravné skúšky u prvákov a štvrtákov v PN, tak predpokladám, že doobeda bude v komisii a poobede skúšať, čo ma desí, nakoľko nejdú o ňom moc dobré chýry.

maculkac
18. jún 2011

@zuzana63
Ďakujem, potešila si ma, dúfam, že aj u nás bude O.K.

elize
18. jún 2011

@maculkac my sme s nim mali socialnu prevenciu, v com je doma ... ja by som ho charakterizovala ako cloveka, ktory ma rad ak vzbudzuje strach a respekt ... inak je to obycajny clovek z masa a kosti ... ako bolo povedane rad sa pocuva a rozprava ... v ziadnom pripade mu neodporuj - to neznasa 😉 ... radsej si kusni do jazyka 🙂 ... myslim, ze nie je zly, len ma pocit, ze je nieco viac

maculkac
18. jún 2011

@elize
Vďaka, budem sa držať Tvojich rád... 🙂. Dúfam, že sa dobre vyspí...

zuzana63
18. jún 2011

@maculkac
My sme ho mali aj na etike aj na prevencii, takže pri štátnicuach nám nebol neznámy, vedeli sme už aký je a čo sa dá od neho čakať. Ale ako písala Elize, je to len človek, štátnice sú o šťastí a od nálady, prajem úspech!!! Aby ho niekto pred Tebou nevytočil, ako u mňa, keď spolužiačka pri obhajobe bakalárky začala slovami.. dovolím so s Vami nesúhlasiť ... A Romanovi až podskočili okuliare na nose a začal monológ a pokým ona nesúhlasila s jeho názorom, tak neskončil. A riadne ju zotrel! Fakt ich treba nechat, lebo oni sú tam v danom momente páni situácie, s tým nič nenarobíme!

maculkac
18. jún 2011

@zuzana63
Ďakujem aj Tebe Zuzka, za povzbudenie, určite mu nebudem protirečiť, len pritakávať. A šťastie budem veru potrebovať vo veľmi veľkej dávke... 🙂.

sisi01
18. jún 2011

Ahojte babulky, ktore este cakaju statnice... Neviete nahodou niektora ake komisie budu tento tyzden? 🙂 Mna to caka v piatok, sme posledna statnicova skupina v BA a mam pocit, ze z toho nic neviem napriek uz asi mesacnemu uceniu... Este mi chyba 7 otazok z metod a pak len opakovanie len dufam, ze to nebude novoucenie... :(

elize
18. jún 2011

@sisi01 tak to si dobra, ze ti chyba este 7 otazok a mas statnice az o 6 dni 🙂 ... ja mam v utorok a chybami 20 z metod a 10 zo zabezpecenia ☹ ... ale otazky som si vypracovavala sama, spolieham sa na to, ze uz vela veci viem.
Hlavne sa nestresuj, ked si zacnes opakovat budes mat pocit, ze nic nevies, ale to je normalne 😉
Potom ti napisem ake komisie sme mali v utorok 😉

petrovec
18. jún 2011

Som pri štatnicách ako študent ex formi, a čo tak olách v komisii? bol u nas raz tak sme zle pochodili. viete o štatnicách všeobecne- su prísni profesoria

aduskatt
18. jún 2011

@zuzana63 Roman je hrdy na to, ze ma medzi studentami velmi zle meno a sam povedal, ze o tom vie a nemieni na tom nic menit🙂

renatkas
18. jún 2011

@mitilushka tak ked budes mat tychto ludi v komisii, tak si si lepsie ani nemohla priat. Pauerova je mlada kocka, prisna na skuskach - teda prisna v tom zmysle ze sa nedalo opisovat a dost striehla, inak mila velmi, Radi pohoda, Sustrovu som mala na specialnej pedagogike - tiez pohodacka, neboj to zvladnes. A co sa tyka toho ze ten prvy ma menej casu na pripravu, neboj to tak nie je, u nas to bolo tak ze prveho co bude odpovedat si zavolaju este ked obhajuju posledny piati (teda tak to hovoril na zaciatku Schavel, ci to tak bolo neviem lebo mna uprednostnili ako tehulku) a aj sa ta opytaju ci uz mozes ist odpovedat alebo ti este daju cas, nemaj strach. Ja som odpovedala prva a predomnou obhajovali asi traja a potom som isla ja odpovedat, tazke neboj casu na pripravu bude dost.
@edicia gratulujem, vidis zvladla si to 🙂

sisi01
19. jún 2011

@elize Uf,tak to mas este dost pred sebou,ale urcite to zvladnes 😉 Tym vypracovanim si urcite tiez dost pochytila. Ja chcem tie 4 dni co mi zostavaju vyuzit na opakovanie a obhajobu. Tak v utorok drzim palce a posielam pozitivnu energiu,neboj zmaknes to 🙂 A za tie komisie budem vdacna. 😉 😉

edicia
19. jún 2011

dakujem veeelmi pekne za gratulacie, nastastie to uz je uspesne za mnou 🙂))

elize
20. jún 2011

@sisi01 dnesne komisie:
D -Olah, Smidova, Roman ...
E - Luzica, Mrazova, ...
F - Schavel, Tomka, ...
Komisie su stvorcelnne, tie sa nemenia /len v pripade, ze niekto neplanovane vypadne/ ... a triedy sa losuju kazdy den. No idem ja este rychlo nieco precitat a zajtra sa uvidi 🙂

sisi01
20. jún 2011

@elize Joj dakujem... Len ja som B komisia a tu asi nevies ze? :(

maculkac
20. jún 2011

@elize
Tak držím Ti palce aj päste na zajtra a prajem veľa štastia na dobú otázku. Potom daj vedieť, keď budeš mať po... Dúfam, že sa nebudú moc vypytovať 🙂 veď už musia byť unavení z toľkých študentov, to už by nám mali dávať medailu za výdrž.... 🙂).

edicia
20. jún 2011

triedy sa nelosuju kazdy den!!! len pondeok sa losuju a to plati cely tyzden, a v komisi sa moze vymenit aj clen aj predseda ked dany clen alebo predseda nemoze prist.... ale ako vidim tak su komisie rovnako ako boli minuly tyzden 🙂

monicka07
20. jún 2011

Ahojte dievčatá, som tu nová a chcela by som vám všetkým najprv pogratulovať k úspešnému ukončeniu štúdia. Chcela by som vás poprosiť či náhodou niektorá z vás nemá nejakú literatúru k téme obete domáceho násilia. Alebo poradiť kde mám hľadať. 🙂 Ďakujem. 🙂

elize
20. jún 2011

@sisi01 zajtra zistim a napisem 😉

edicia
20. jún 2011

@monicka07 skus kuk: BARTOVÁ, H. 2006. Domáce násilie IV. , GRÓFOVÁ, H. 2009. Vybrané sociálno-patologické javy v spoločnosti. , KALISKÁ, L., KALISKÝ, J., POLIAKOVÁ, E., ŠRAMOVÁ, B. 2003. Násilie v rodine a v škole, ŠRAMOVÁ, B. 2004. Domáce násilie páchané na deťoch a mládeži.

tiez si skus hodit nieco do googla alebo sa priamo pytaj v kniznici, vela stastia 🙂

edicia
20. jún 2011

@sisi01 min. tyzden tam bol matel, polonova...

sisi01
20. jún 2011

@elize Dakujem,si zlata. Zajtra drzim palceky ;) Zmaknes to🙂 Potom napis aj ako si dopadla 😉

sisi01
20. jún 2011

@edicia Hej citala som a zrejme aj dnes boli. A mam z nich dost strach :(

1ivanka1
21. jún 2011

ahojte baby..prosim Vás...mám otázku ohľadom promócií..dostali sme info,že max 3 ľudia na osobu. neviem či je to celkovo alebo na státie..ako to bolo minulé roky? dalo sa tam akože niekde aj keď bokom postaviť? mali ste niekto viac ľudí než len troch??(mám totiž problém, je nás viac)
ďakujem a všetkým čo ukončili úspešne GRATULUJEM!

lula15
21. jún 2011

@1ivanka1 my sme v BA mali mať max 5 ludi, ale ked mal niekto viac, vobec to nevadilo, vsetci sa pomestili da sa vzadu stat. Bolo to na nasej dohode, medzi spoluziakmi, aby mal kazdy zhruba rovnaky pocet miest na sedenie a ostatni stali, ale nikto nemusel vonku ostat.

rian
21. jún 2011

Ahojte !
Kto študuje alebo sa chystá študovať soc. prácu v Žiline ?