VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

zoja
8. okt 2009

lulkinka musiš sa dostať na jesenskeho je to oproti CK Satur, chodia tam električky aspon myslim, kedze MHD som nešla už ani nepamatam, je to v budove zakladnej školy

valentinka3
8. okt 2009

lulkinka z obchodnej je to elek.13 jedná zástavka na Jesenského 😉

anushka
13. okt 2009

aojte babenky, je tu niektora z vas, ktora bola na zapise 30.9., soc.praca, denna vikendova forma ,mala by byt zaradena v skupine C alebo D a stale caka na rozvrh?? a rozvrh nechodi a nechodi 🙂

moncicici
13. okt 2009

ahojte baby 😉 ja chodim do 1roc. denna vikendova forma na soc.pracu tu v Ba,je tu niektora 2,ktora zazila prof. Feketeovu na ekonomike,pokial hej prosim napis IP 😉

renatkas
19. okt 2009

ekonomika je volitelny predmet, nemusis sa bat, prejdes ked nieco napises 😉

jahodka35
19. okt 2009

caute dievcata, ja som v tretom rocniku, odbor socialna praca v Bratislave. ak nieco budete ohladom skoly, profakov atd. potrebovat, kludne sa pytajte... skola sa da v pohode zvladat, niektori profaci maju svoje rozmary, ale väcsina je v pohodicke...

petrahy
21. okt 2009

ahojte chcela by som sa spytat ci niektore nepredavate knizky alebo nepoziciate mi, som prvacka na ext. studiu v odbore osetrovatelstvo v Skalici , prosim poslite mi IP
uz mam jednu skusku za sebou a zhanam si materialy na ostatne skusky

jahodka35
21. okt 2009

petrahy my mame na to uplne iny system. v nasej skupine je jeden lider, ktory ma na starosti kontak s profakmi, ale aj zhananie materialov od profakov a prislusnej literatury ku skuskam. nasledne nam to zavesi na stranku www.spoluziaci.sk, kde mame vytvorenu svoju konkretnu stranku, kde si piseme rozne odkazy, je tam rozvrh, skusky a vsetky tieto spominane materialy, resp. knihy. skus to navrhnut, aby ste to riesili tymto sposobom a nemusite si kazdy jeden z vas zhanat materialy. usetri vam to kopec casu a navyse budete v obraze, ako prebiehaju skusky a podobne....

myska183
21. okt 2009

ahoj, tak ja som minuly rok skoncila 3. ročnik externeho studia v cadci, ak by ste niektore potrebovali tak vam v pripade zaujmu mozem poslat materialy na niektore predmety, my sme si nezhanali knihy, ale profesori nam davali skripta.

sonnya
21. okt 2009

ahojte...
chcela by som sa opytat tie co studujete soc.pracu na sv. Alzbete nemate nahodou knihu od Oláh M., Roháč J. - Sociálnoprávna ochrana detí a sociálna kuratela zoskenovanu v PC
alebo popripade este nejaku literaturu k teme nahradnej rodinnej starostlivosti? Dakujem
Ak by niekto potreboval mam nejakych par stran knihy od Levickej a Zemana - Sociálnoprávna ochrana detí a mládeže v PC - napiste IP s emailom a mozem poslat 🙂 😉

petrahy
22. okt 2009

ahojte dakujem za info my sme asi tretina slovakov a ostatny su češi a moc sme sa nezhodli mame svoju stranku ale bohuzial mame tam len to co uz mam a knihy odporucanu literaturu si zhana kazdy zvlast pre seba ja nie som z tych co sa vyzna a vie ako sa co robi tak som sa skusala takto opytat Vas ktory ste uz vo vyssich rocnikov. U nas totiz nefunguje este poriadne kniznica. Nasa pobocka je otvorena len druhym rokom. A co sa tyka skusok nikdo nic na tu stranku nenapisa l,, vsak sa mas ucit a nie opisovat ,, takze asi tak nejak sme dopadli aspon podla toho ako som bola na prvej skuske a videla som ze kazdy bojuje sam za seba

pink2000
22. okt 2009

caute baby. nevite náhodou či zajtra sa zacina vyucovanie na hejdukovej ulici alebo ne.. Skupina D - denna vikendova .... ked nieco viete prosim odpiste..... dikyyyyy

mia910
26. okt 2009

ahojte dievčatá,
som tu prvýkrát a vidím, že niektorétu študujete soc. prácu...(v piestanoch)Tiež by som chcela - no nerozumiem celkom prijímaniu študentov.....Vysvetlím: mám 28 rokov, som cca 1 a pol roka na materskej, SŠ stavebnú -nijakú prax v sociálnej oblasti.....mám šancu sa tam vobec dostať? Robia sa tam prímačky? chcela by som študovaťexterne....veľmi by som Vámbola za radu vďačná...

zuzu.ve
26. okt 2009

Ahojte dievčatá,
ak je tu niekto, kto chodí na Sv. Alžbetu, odbor soc. práca denný - a máte na sociológii Minichovú, chcela by som Vás poprosiť, či by ste mi nedali neaké materiály, čo Vám poslala, lebo nám povedala že všetko dala Vám a že máme si to od Vás zháňať. Skúšku máme 19. decembra a nikto netuší, čo sa vlastne máme učiť, lebo nič nemáme - žiadny okruh tém skrátka nič. Ozvite sa ďakujem

rosebud
26. okt 2009

Ahoj Zuzu, ja som v tej skupine, napis mi mail,poslem ti vsetko,co nam ona poslala... 🙂

petrahy
29. okt 2009

ahojte mam mat skusku z ošetrovatelskeho procesu a podmienkou urobit skusku je priniest vypracovany osetrovatelsky proces - sesterska diagnoza. Ja som momentalne na materskej a u nas v praci sme to nerobievali neviete mi niekdo poradit ako to mam vypracovat popripade kde nieco take najdem? Dakujem za kazdu radu skusku mam uz 10teho

partygirl
29. okt 2009

baby,prosim vas, ako je to so skupinou C ,1.rocnik, SP, DVS... kedy sa zacina, viete o tom niekto nieco? please...thanks 🙂

toko2
31. okt 2009

Ahojte, chodí tu niekto na soc. prácu Sladkovičovo, detaš Vrutky? CHcela by som vediet ako to tam funguje, ak niekto je, aj vo vyšších ročníkoch, prosím o nejaké info. Dík

matuska11
1. nov 2009

Ahojky...je tu niekto kto studuje SP 1-ročník externe na alzbete????

matuska11
1. nov 2009

Ahojte..je tu niekto kto študuje na VS. sv. alzbety sociálnu prácu 1. ročník externe???

susbum
2. nov 2009

Ahoj matuska11, na zapise sa mi usla uz len 4skupina, SP ext. 1.dec.tyzden, zatial nemame ani cislo studenta, ani rozvrh , nic. Asi nam nic nezostava - len cakat
☹ Sus

papty
2. nov 2009

toko2, skus ist do temy : Mamicky, ktore este studujete, ja chodim do Sladkovicova, ale je tam jedna mamina,ktora chodi do Vrutok

lulkinka
3. nov 2009

čaute baby.prosim vás ak mi možete poradit kde najdem informačne listy z pedagogoiky a somtologie pre 1, ročnik bakalrsky stupen.nikde to nemožem najst.tak ak niekotra viete tak prosim napište diky

adinka3
4. nov 2009

matuska11 ja, som v šiestej skupine a rozvrh ešte nemáme...čo potrebuješ?

valentinka3
22. nov 2009

Ahojte kočky mala ste niektora skúšku u doc. Repčíka Špeciálna pedagogika? ☹

malaberuska
26. nov 2009

ahojte kocky, chcem sa spytat ohladne praxe ci mi viete niekto poradit ako to funguje v 1.rocniku SP. Daju nam oni institucie kde mame byt? Alebo nejake info ak niekto mate/viete. Dakujem.

koszi22
30. nov 2009

Ahojte.vie niekto z vás že či na Fakultu zdravotníctva a sociálnej práce sv. Ladislava, Nové Zámky odbor sociálna práca berú študentov aj na dennú alebo len externe.

elize
30. nov 2009

malaberuska, my sme si mohli vybrat sami. Jednu instituciu zo sukromneho sektora (ja som mala materske centrum) a druhu z verejneho (bola som v detskom domove). Zisitli sme si kontakt na jeden detsky domov, zavolali a mailom poslali jednej soc. pracovnicke ake info od nej budeme potrebovat a dohodli sme sa na termine kedy tam prideme. Ona nam vytlacila odpovede na nase otazky+ sme sa pytali na chod DD, opeciatkovala potvrdenie a bolo to. 🙂

barborena
1. dec 2009

Ahojte ja studujem na skole 1 roc. dennne v BA. a je tu niekto kto chodi tiez do BA alebo ho uci pravo Valova?? Aj ked externistou nevadi? maly ste uz test a ako dopadol? Bol tazky ak niekto vie nieco pomohol by velmi 🙂 dakujem B

sse
1. dec 2009

koszi22 tento rok do NZ zobrali aj prvý krát na denné štúdium