VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

wwaanesska
11. jan 2013

Aké boli otázky v Piešťanoch z politika zamestnanosti bolo to 8.1.2013 😉

mimina76
11. jan 2013

Ahojte, prosim vas, mali ste niekto ustnu skusku s PhDr. Ladislavom Romanom? Aky bol? Dakujem

yogino
11. jan 2013

@mimina76 ahoj ja som s nim mal skúšku a ono záleží akú má v ten deň náladu. Ja keď som bol u neho na ústnej dostal som také okno, že som nič nevedel a dal mi E.

yogino
11. jan 2013

Baby prosím Vás nemá niekto vypracované štátnicové otázky Metódy aplikovanej sociálnej politiky?Ja mám Teóriu aj Politiku ale tieto mi chýbajú pretože všetci majú iné otázky. Dikes

novinga
11. jan 2013

Nemáte náhodouniekto vypracované bakalárske otázky z minulého roku odbor: Sociálna práca?

novinga
11. jan 2013

@wwaanesska Dovolenka,Prestávky na dojčenie,Nočná práca a Cudzinci nemusia mať povolenie:

zuzanka97
12. jan 2013

Ahojte, znova sa skúsim opýtať: prosím vás, aké otázky dáva prof. Oláh na skúške z Metód SP so skupinou a komunitou? (najlepšie, kto ho mal už tento rok) ;) A ešte by som poprosila info o skúške s p.Mikloškom/p.Mikloškovou (má byť nejaký test, nie referát)... Ďakujem, majte sa

123ctv
12. jan 2013

@novinga -ahoj, posli mejl,preposlem Ti, co mam

majjat
13. jan 2013

nema niekto knihu Centková, M., Balogová, B. Filozofia sociálnej starostlivosti o terminálne chorých. 2007. v elektronickej podobe?

jazminn
13. jan 2013

@yogino ja mám všetko...alebo ak chceš prepošli mi čo máš a obratom dám svoje....jazminn@centrum.sk

sisi01
13. jan 2013

Ahojte piataci, mal niekto z vas uz skusku s Olahom - supervizia v SP? Ake dava cca otazky? Dakujem...

osabela
14. jan 2013

@sisi01 to by aj mňa zaujímalo.

kamenarka77
14. jan 2013

@zuzanka97 Ahoj dával 3 otázky otvorené mala som teraz v piatok skúšku, všetci spolu, odpisovať sa veľmi nedalo ani na ťaháky sa nespoliehaj, opakovala sa otázka etapy SP, potom práca s nezamestnanými ľuďmi do 25 rokov, potom tretia prípadová SP a k tomu história, metódy, súčastnoť.

Toď vše

yogino
14. jan 2013

@jazminn ahoj mne chýbaju len tieto otázky:
7. Ľudské práva a sociálna spravodlivosť ako zásadné princípy sociálnej práce.
20. Krátka terapia orientovaná na riešenie. Predstavitelia. Základné princípy. Zázračná
otázka. Vybrané techniky.
Dikes

monula111
14. jan 2013

ahojte,nemali ste nahodou niekto teraz skusku s Bujdovou-TEORIA SOCIALNEJ PRACE? Dakujem 🙂

novinga
14. jan 2013

Nemá náhodou niekto vypracovanú otázku : Sociálna politika a sociálne zabezpečenie ťažkého zdravotného postihnutia a invalidity.
Verejná sociálna správa. Systém a kompetencie orgánov verejnej správy v sociálnej oblasti. Transformácia verejnej sociálnej správy po roku 1989
Vopred díky

neri111
15. jan 2013

ahojte , ja som na tuto skolu chodila davnejsie este sa robili prijmacky (tiez som ich robila) a teda ziadna ulievaren to nebola pocas celeho mojho 5r studia. vsetko sme si museli pekne zasluzit. Neviem ako to tam je dnes ale zadarmo sme nic nedostali. Ucit sa treba vsade, na statniciach nikto nepomaha takze bud vies alebo mas smolu a ides na opravak. Takze vsetky kocky co tam studujete drzim palce a neberte to na lahku vahu, vsetky vedomosti sa vam isto zidu v dalsom zivote. Vela stastia 🙂)))

jazminn
15. jan 2013

@yogino a akú máš adresu?

anusik2
15. jan 2013

ahojte, mal niekto skusku,, paliativna starostlivost,, s magurovou?

norika1990
15. jan 2013

@wwaanesska mala som v pn skusku 10.1 bolo to rychle na 5minut... otazky dovolenka,nocna praca,kojenie ake su prestavky v praci,

norika1990
15. jan 2013

@adrika755 vlcek je pohodak nosi si zosebou dvoch pankov 🙂)

tacika
15. jan 2013

ahojky dievčatá, neviete mi niektorá poradiť kto máva sociálnu antropológiu ako PVP v PN. Máme sa rozhodnúť medzi
antrop...a demografiou a nevieme čo je menšie zlo. Kto to učí a aký je pri skúškach. Vopred vďaka za info..

nicolette55
15. jan 2013

Ahojte..nemá niekto náhodou prezentáciu od Derevjaníkovej alebo otazky na skúšku? Ďakujem 🙂

atrami
15. jan 2013

Kočky, študuje niektorá v PN?

kabeluska
15. jan 2013

@bakalarka Ahoj prosím mohla by si poslať ten plán s rodinou ( Mikloško) veľmi pekne ďakujem

yogino
15. jan 2013

@atrami ja študujem v PN

atrami
15. jan 2013

@yogino napíšem IP

bepa1
15. jan 2013

@emka21 ahooj prosiim aka bola bošnakova na skuske? diik

bepa1
15. jan 2013

ahojte, vie mi niekto povedat aka je vyucujuca Varkondová Lívia? mame su na sociálnych službach, diiky vopred za info

vierus5
16. jan 2013

Babenky, veľmi pekne prosím, ako skúša prof. Bielová máme s ňou Krízovú intervenciu a neviem čo čakať.....moc ďakujem Viera...Žilina