VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

alexandraloba
4. sep 2009

rosebud..bola som v druhej skupine od L-ka :D

rosebud
4. sep 2009

No tak to sme neboli spolu v jednej skupine,lebo ja som isla dovnutra hned o 9. 🙂
A na tej stranke je napisane,ako sa da ISIC vybavit a aj adresa tam je,pozerala som to...

rupe
5. sep 2009

ahojte, ja už mám trocha chaos ohladne toho víkendového denného alebo týždňového štúdia... Mne prišlo že ma prijali na externé štúdium a tak som si myslela, že budem chodiť len v sobotu prípadne niekedy v piatok, ale o tom týždňovom som ozaj ešte nepočula. Vie mi niekto povedať či to je aj v Piešťanoch tak alebo sa jedná len o Bratislavu. A ak niekto vie niečo bližšie o tom týždňovom, tak píšte.... dakujem

rupe
5. sep 2009

henuska7 ahoj pýtala si sa ma či idem na denné víkendové, ja vlastne ešte neviem preto som ti napísala že na externé ale stále neviem formu štúdia či víkendové alebo nejaké týždňové a o tom som sa dozvedela až tu..... ty ideš tiež do Piešťan ???

iva2309
6. sep 2009

rupe a henuska7 - mne telefonicky oznámili, že ma nemôžu dať na externé štúdium, lebo nepracujem v ŠS v soc. oblasti, ale ma prehadzujú na denné a keď mi prišiel dekrét, tak len oznámenie, že ma prijali na SP do Piešťan 😨 😨 som z toho magor-tak mi odpovedali na moju prihlášku-čiže externé štúdium, alebo už mysleli to prehodenie na denné( keď to som nechcela moc, lebo mi to vôôôôôôbec nevyhovuje)???????? 😲 😲 😲 😲

alexandraloba
6. sep 2009

rosebud..ibaze to je necipova karta ktora neplati na cestovanie..ja som bola v cestovke sa na to pytat a ze robia len necipove karty ktore neplatia na cestovanie a toto je to iste...plati ti to iba na zlavy na akciach..a tak..ale nie na cestovanie.

alexandraloba
6. sep 2009

pomoc pomoc mohol by sa niekto ozvat kto vlastni ICIS CIPOVU KARTU???? nutne by som ju potrebovala vybavit.

rosebud
6. sep 2009

ALexandraloba,no teda to som ani nevedela... ja by som tiez asi potrebovala tu cipovu...

rosebud
6. sep 2009

Alex, a co tuto? http://www.emtest-sk.sk/index.php?option=com_co...
skusim tam zajtra napisat,ci vydavaju aj ISIC s cipom,ktory sa da pouzit aj viacucelovo (na to MHD alebo SAD, co by som ja najviac potrebovala...)

rupe
6. sep 2009

iva2309, ahoj takže tiež ideš do Piešťan a kedy ideš na zápis? Mne prišlo že ma prijali na externé ale tiež mám v tom chaos lebo baby tu pišu aj o nejakej týždňovej forme. No asi presné info zistím až na zápise. Ja tiež nepracujem v ŠS v soc. oblasti...

alexandraloba
6. sep 2009

rosebud ... ta bezcipova ti je na nic..potrebujes s cipom na cestovanie..iba ta na to plati takze tu potrebuju asi vsetci co cestuju

iva2309
7. sep 2009

rupe - mám pocit, že 21.9.
napíš mi do IP odkiaľ si - môžme sa potom stretnúť 😉 , lebo ja tam nikoho nepoznám

rosebud
7. sep 2009

No skusim teda napisat henetj firme,ci robia tie cipove...a kde sa to vlastne robi...

rosebud
7. sep 2009

Alex,no uz mi odpisali,takze prikladam odpoved:

Dobrý deň,

Vydávanie čipových kariet akceptovaných súčasne v doprave, knižniciach, Fax Copy a Ticket portál je možné len na pôde vysokej školy, ktorú navštevujete. Samotnú výrobu a aktiváciu preukazu študenta zabezpečuje naša spoločnosť, ale vysoká škola nám musí potvrdiť a poslať databázu študentov, ktorí majú nárok na poskytovanie zliav v spomínaných aplikáciách na základe vyhlášky MŠ SR. Následne preukaz vyrobíme a pošleme na školu. To, že preukaz má vizuál ISIC je bonus, ktorý preukaz študenta má na základe spolupráce našej spoločnosti a spoločnosti CKM.
Na stránke www.isic.sk si môžete objednať kartu ISIC ( ide o bezčipovú kartu) slúžiacu na komerčné zľavy.

Vysoká škola v minulom roku preukazy študentov s vizuálom ISIC vydávala. Zatiaľ nemám oficiálnu informáciu, či v tomto akademickom roku budú alebo nebudú preukazy vydávať.

S pozdravom

Ing. Ivica Škarbová

Takze skusim asi este pockat,pripadne sa spytat na studijnom,ako treba postupovat...lebo vybavovat si bezcipovu kartu naozaj nema vyznam...

alexandraloba
7. sep 2009

rosebud..bola som dnes na zel.stanici ze si vybavim aspon nejaku preukazku na cestovanie...a sa ma pytala na isic kartu..lebo ked som jej povedala z akej som vysky tak mi ona povedala ze dostali zoznam skol ktore cipovky poskytuju a nasa v zozname je...tak povedala nech skusim este ale mesiac pockat ci tie karty budu alebo ne..takze treba cakat..skola sama este nevie ci budu

nastenka
7. sep 2009

Ahojte, nečítala som celú tému, ale ten začiatok mi stačil, že to je totálna uleváreň, neviem, možno je to ľahšia škola, ako nejaká elektrotechnika, ale zas až také ľahké to nie je. Sú tam aj ľahšie skúšky, aj ťažšie, ten, kto sa neučí celé štúdium, možno /hoci neviem ako/ prejde, ale na štátnice sa to naučiť musí.
Sú tam aj takí skúšajúci, čo sú totálne prísni a v prvom termíne skúšky, vyletelo aj 50 % ľudí. Ja som sa napr. na tú skúšku učila mesiac, a to tak dve - tri hod. denne, viac som nemala čas.
Ale verím, že sú tam aj takí ľudia, čo také veci rozširujú o tejto škole, ale nech si to každý vyskúša na vlastnej koži, škola, deti, rodina, práca ...... a potom posúdi, aké to je. Je najľahšie vysloviť, to je totálna uleváreň, tá a tá mi hovorila, ale vyskúšajte si to.

rosebud
8. sep 2009

Alex,mas pravdu,ja tiez rozmyslam ze pockam este,aj ked uz som si tiez chcela nejake preukazky vybavit...

malaberuska
9. sep 2009

ahojte kočky, je tu niekto kto ide 15.9.2009 o 13:00 hod do BA na zápis???? 🙂

susbum
9. sep 2009

ahojte dievcata,ide z Vas niektora 30.9. na zapis v BA, externa SP o 13.00

anushka
9. sep 2009

ahoj susbum, ano ja idem 🙂 pekne nakoniec sme zostali, ze?

malaberuska
10. sep 2009

baby prosim vas to osobne cislo studenta ako variabilny symbol je datum narodenia??? dakujem

rosebud
10. sep 2009

Malaberuska,ano,datum narodenia 🙂 (v tvare DDMMRR)
Inak ludia,neviete nahodou,kedy uz konecne daju na stranku tie rozvrhy a udaje,do ktorych skupin nas rozdelili? Tyka sa to studentov dennej formy soc. prace... Prva skupina ma zacat uz teraz v pondelok a zatial este nikto nic nevie...to tam mienia vsetky informacie vylepit v nedelu vecer?!?! Coraz viac ma tato skola prekvapuje,ale zatial len negativne... 😠

lulkinka
13. sep 2009

baby prosím vás nevie niektorá čo znamená samoštudium plus odborna prax v jeden den.to plati pre nás dennych soc práca.ved sa nedá mat jeden den aj samoštudium aj prax.tak to nechápem že čo to je.ak niektorá viete.tak mi to objasnite prosím

malaberuska
14. sep 2009

ahoj Rosebud, chcem sa ta spytat ohladne ISIC-u.. vybavila si nieco? dakujem

rosebud
14. sep 2009

Ahojcek,no zatial este stale cakam...ci sa teda skola vyjadri,ze ich bude vydavat alebo nie...a ak povedia,ze nie,tak ta bezcipova sa mi neoplati vybavovat...do kelu aj s takou skolou... 😠

nattereri
14. sep 2009

to susbum & to anushka:
ahojte, tridsiateho idem i ja 😀

rosebud
14. sep 2009

Babule,nejste tu niektore,co uz chodite do skoly?nepytali ste sa na tie ISIC-i?

zuzu.ve
14. sep 2009

ahojte dievčatá, som veľmi rada že som Vás tu našla, chcem sa spýtať či tu nie je náhodou niekto kto ide teraz vo štvrtok na zápis od jednej? ozvite sa mi...

zoja
14. sep 2009

je tu niekto kto ide vo štvrtok, ale o 8.OOh?