VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

petrahy
2. jún 2009

mne dnes prislo ze ma prijali hlasim sa ale na detasovane pracovisko Skalica odbor osetrovatelstvo
Informacie o case a mieste konania zapisu do 1. rocnika studia v akademickom roku 2009/2010 budu zverejnene na nasej stranke inak som na pismenko H

malaberuska
2. jún 2009

mne papier nepriesil :( ale zevraj to posielaju priebezne... takze ti vobec nenapisali kedy ma byt zapis? hmm...

petrahy
2. jún 2009

tak ako som to tu napisala bude to na ich stranke a este napisali co treba priniest na zapis.
ja som tam volala pred dvoma tyzdnamize co a ako a oni mi povedali ze v priebehu juna poslu vyjadrenie a poslali

malaberuska
2. jún 2009

a ked si tam volali ti nepovedali ci si prijata?

petrahy
2. jún 2009

nie povedali ze mam cakat na postu ze to zacinaju rozposielat neboj urcite ta prijmu 😉 odkial si a co chces studovat,

malaberuska
2. jún 2009

noo ja som z BA a odpisali mi len to ze prijimaju bez ucasti studentov... hlasila som sa na SP. Ale tak uz by som tiez mala radsej papier v rukach 🙂

petrahy
2. jún 2009

urcite ti ho poslu 🙂 😉 🙂

emyly
2. jún 2009

ahojte babenky ani mne ešte nič neprišlo.... a to som mooc zvedavá ako to nakoniec so mnou dopadne....či budem alebo nebudem tento rok patriť medzi alžbeťáčky... 😒 začínam byť netrpezlivá hihi....

adinka3
3. jún 2009

ja som tam dnes volala a zápis asi bude koncom augusta alebo začiatkom septembra. Chcela by som chodiť piatky a soboty externe. Tak sa tam blaváčky stretneme.
malaberuška ty ideš na denné? alebo soboty nedele, nejako to nechápem.. 😕 To čo si písala včera 10:27 si písala že denné a soboty nedele...

malaberuska
4. jún 2009

ahojte.. no ja som sa hlasila na externe ale kedze nepracujem v SP tak mi pisali mail, ze ma mozu prihlasit iba na denne, ktore sa ale bude konat piatky a soboty a je potrebna 70% ucast.... a ty sa kam hlasis? a uz ti doslo ze si prijata? mne nic :(

inger
4. jún 2009

ahojte, ja som sa tiež hlásila na SP do Piešťan no doteraz mi nič neprišlo. čosi som si tu prečítala aj o iných podobných" nešťastníkov " a neviem... som dosť nervózna, ale nechcem hysterčiť. Pozdravujem maruschku a všetkým nám držím palce.

malaberuska
4. jún 2009

Inger mne odpisali na e-mail ze to posielaju priebezne...

maruschka
4. jún 2009

ahoooj inger 😵 😵 neboj sa, skús si tam zavolať..Dám ti kontakt na Luciu-je to zlatá študijná referentka, len si tam musíš častejšie zavolať, pretože má kopec práce a ešte končí Bc..
Študijná referentka DP Piešťany
Lucia Janechová
Tel.č.: 0914/208 598
Email: studijnepn@centrum.sk
do PN prijmú väčšinou všetkých-teda nepočula som o takom prípade, že by tam neprijali..Skôr si vyberajú v BA.. 😎 😉 😉

nebojte sa, komu to neprišlo, príde a ak nie, treba si zavolať, lebo ako som písala, sem-tam nepošlú, ale prijali, tak si to treba overiť a potom v pohode ísť na zápis..Ten bude- pre Piešťany v NURCHu-na nábreží Ivana Kraska-reumatologický ústav..Kto nevie, ako sa tam dostať na aute, pýtajte sa, peši je to takto: prídete na Sklenený most-pri lámačovi barlí sa dáte chodníkom okolo Váho doľava a stáááále idete..Je tam divadlo, nejaký ústav a potom je veľká hnedá budova- NURCHu..hneď ako vojdete je aula a tam býva zápis..Len sa tlačte dopredu, lebo budete stáť-dve hodiny..Treba si vždy chytiť fleka na sedenie.. 😉 😉 Doniesť OP,doklad o zaplatení zápisného, prijímací list...

lulkinka
8. jún 2009

ahoj malaberuška pozerám že aj ty asi pojdeš na denné ale tiež tomu nechápem ja sa tiež hlásim na denné študium socialna práca ale to je nejaké čudné že piatky a soboty ved tak chodia externisti a nie denní ja som sa hlásila čisto len na denné nie sp tak teraz neviem ako to bude ale tiež mi ešte nič neposlali

barborena
9. jún 2009

ahojte ako aj ja som sa prihlasila na tuto skolu SP ale tak do BA a ta denna forma je v piatok a sobotu a nie ako od pondelku do piatku??? to je nejaka hlupost nie ved iba externa forma sa vola aj tzv. denna ktora je cez vikend a tak sa to nazyva aj pre detazovane pracoviska nie? ktore su teda cez vikend!!

barborena
9. jún 2009

aj mi prosim niekto odpovie?

maruschka
9. jún 2009

máš to v IP 😉

malaberuska
9. jún 2009

caute kocky 🙂 ja som sa hlasila na externe ale kedze nepracujem v oblasti SP tak ma nemohli na externe zobrat tak mi napisali ze jedine na denne co je piatky, soboty kde je 70% ucast...

barborena
9. jún 2009

ja viem ja som si to potom nasla maruschka si zlata 🙂 ja som tiez taka vyplasena z toho 😅 ale snazim sa byt kludna !!!

papty
11. jún 2009

Ahojte baby, tak si tu citam co pisete a riesim vaznu dilemu. Poradte please ☹
Tiez velmi chcem studovat socialnu pracu, som na MD. Uvazujem nad skolou v Sladkovicove, ale je to dost drahe. Tam by som sa mohla prihlasit este teraz do konca jula. Radsej by som vsak isla na Sv. Alzbety, ale to by som musela este rok pockat. Len naozaj sa troska bojim tej praxe. Co s tym?
Pracovala som v sukromnom sektore. Poradte mam ist do toho Sladkovicova alebo pockat? Jaaaj neviem ☹

iva2309
12. jún 2009

To som nepochopila ani ja-veď to je externá forma -štúdium piatky a soboty , nie? Denná náhodou neznamená štúdium cez bežný týždeň?????

emyly
12. jún 2009

ahojte aby som to trošku objasnila... 🙂 externá forma znamená že sa študuje externe, bolo mi povedané že každé detašované pracovisko si určuje samo, na zaklade dohody so študentmi,ako sa budú robiť prednášky...u nás to bolo tuším tak, že sa chodilo celý týždeň na prednášky, a potom sa len učilo na skúšky...denná forma neznamená každý deň, to len oni tak nazvali... 😀 ide o dennú víkendovú, t.j. 10 týždňov po sebe, ale len piatky a soboty, celý deň...a tu je účasť nutná na 70%...tak mi to bolo vysvetlené p. Toltovou z Bratislavy, ja sama čakám na to na akú formu ma vlastne zaradia...do prihlášky som uviedla externú, ale vraj ked som ešte na MD, táto forma bude u mňa nemožná...tak čakám.... 😎

inger
6. júl 2009

ahojte, ak je medzi vami niektorá, ktorú prijali na sp do piešťan 2009/2010 a je z PE, TO alebo blízkeho okolia, ozvite sa mi. Pokecáme ... 😀 😉

lulkinka
9. júl 2009

čaute baby no čo už vám prišla odpoved ja som velmi rada zobrali ma na denné študium do ba na socialnu prácu a to tam ako vlastne budeme chodit celý tyžden alebo ako externisti lebo to vobec nenapisali tak sa ozvite niektoré ktorá tam tiež pojdete díky

maruschka
9. júl 2009

lulkinka, dajú vám rozvrh na internet..Zápis si už mala? Upresnia tam všetko, na čo sa spýtate. 😉 😉

adinka3
9. júl 2009

lulinka ja idem na externé...

dasaz
9. júl 2009

ahojte.poradte mi, prosim.Este stale som nedostala odpoved o prijati alebo neprijati / SP Piestany/.Mam stale cakat alebo by som tam mala zatelefonovat? Mozete mi niekto poskytnut nejake informacie? Velmi pekne dakujem.

malaberuska
10. júl 2009

ahojte ja som tiez prijata do BA na SP 😉 len ja som sa hlasila ako "externista" takze dufam, ze to tak aj bude 🙂 kto je tam este prijaty alebo kto sa hlasil??? 🙂

malaberuska
10. júl 2009

dasaz skus si napisat alebo zavolat. mne tiez dosla odpoved cez mail a do dvoch tyzdnoch mi maju poslat dekret o prijati 🙂

lulkinka
10. júl 2009

ahoj maruschka nie ešte sme nemali zápis my denní v bratislave. že vraj to všetko bude zverejnené na internete ale ešte tam nič nieje čo si mám priniest na zápis to viem. a povieš mi prosím ta aký je rozdiel medzi denným študiom a denné soboty nedele lebo ja som sa hlasila čisto len na denné tak teraz dúfam že nebudem chodit piatok a sobotu lebo minuly rok mali denný prednašky tuším do stredy a potom samoštudium no nechapem tomu dufam že mi to vysvetlíš dakujem