VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

majafi
26. mar 2010

luci dakujem za mail prof.sustrovej, potvrdili mi ho aj na studijnom. Baby ja mam s Mikloskom projektovanie teraz v utorok - 30.3., po skuske dam vediet co a ako.

curly1983
29. mar 2010

Ahojte baby, tiez chcem poslat prihlasku na tuto skolu, odbor socialna praca, detašované pracovisko Michalovce .. dnes som volala na studijne, pretoze mi nebolo jasne ako to je s tym potvrdením o zamestnaní .. kedze som momentálne na materskej. Inak velmi nechotné "tety" na tom studijnom 🙄 Tak na moje prekvapenie nemôzem ist externe studovat ☹ lebo som na materskej. I ked materská mi končí v máji ☹ Absolutne to nechápem pretoze mam kamosky - mamicky, ktoré chodia na VS externe ale na iné skoly a nemali s tym problem ... Iba tento na tu formu Denne-víkendové studium - viete mi to niekto vysvetlit o čo vlastne ide ? Taktiez neviem najst na stránke ich skoly - či sa tam robia nejake prijímačky alebo sa prijíma bez prjímaciek. Budem velmi rada ak mi niekto odpovie - čas tlačí - neskoro som sa spamatala a uz je v stredu koniec mesiaca tak aby som to stihla .. lebo teraz naozaj neviem sa z toho vysomarit 😝

maruschka
29. mar 2010

curly..denné víkendové štúdium znamená cez soboty - skúšky a prednášky..Občas sa stane, že sú aj cez týždeň...Prijmačky - vypisujú ich každý rok a nikdy nie sú..Ale v info o prijímačkách byť musia napísané..Takže napíšeš prihlášku, odošleš, príde ti papier, že ťa zobrali, zaplatíš semester,na konci augusta ideš na zápis do ročníka aj so šekom ( pri prijmači do prváku sa chodí tuším niekedy na začiatku leta na zápis do ročníka a pre indexy a vtedy treba mať zaplatené už všetky poplatky-ale to ti príde všetko napísané v tom ozname o prijatí na štúdium ) 😉 😉 😉 😉

jazminn
29. mar 2010

Ja chodím na externé štúdium do druhého ročníka. Prednášky máme cez týždeň napr. vo februári teraz sme mali letný semester každý týždeň štvrtok, piatok. Skúšky máme piatok, sobota. Som na MD a nedávala som škole žiadne potvrdenie od zamestnávateľa. Asi je to v každom meste ináč. Ale v BJ je to asi najlepšie, pretože so mnou do ročníka chodia ľudia z Košíc, Michalovie, Sobraniec , a škola je aj v Košiciach, aj v Prešove aj Michalovciach. Chodia partie na aute.

lenrie
30. mar 2010

baby a ako je to s tym detasovanym pracoviskom v Presove?mam to najblizsie a pozerma,ze prijimaju prihlasky az do konca maja,neviete o tom nieco?chcem externe studium

lenrie
30. mar 2010

tu je to napisane
http://www.fzsp.sk/jml2/index.php
nechodite nikto do PO?

lenrie
30. mar 2010

prosim portadte

lenrie
30. mar 2010

a na detasovanom pracovisku bardejov a vraj podvaju prihlasky do 30.4.2010, ktore chodite do BJ?

jazminn
30. mar 2010

Ja chodím v Bj. Moja jedna kamoška chodí do PO. Keď sme to porovnávali, tak v BJ je to oveľa lepšie. Skús nájsť niekoho z blízkeho okolia, aby Ti poradil. Ale v BJ prihlášky len do 30.4., alebo skús zavolať na štúdijné: 0544742398, 0911255251., alebo na stránku www.vssvalzbetybj.sk.

lenrie
30. mar 2010

jazminn dik,takze mam cas teda do 30.4,ano?ked sa teda rozhodnem pre Brardejov a do Presova a Bardejova asi naraz dve prihlasky poslat nemozem::((((ja som zo sabinova,tazke Presov je pre mna blizise a nikoho nepoznma,co by tam chodil,bud do Bj alebo Po

jazminn
30. mar 2010

Prečo nemôžeš dve? veď v PO je Gojdičová a BJ Alžbetina. Najlepšie je keď zo vzdialenejšieho mesta chodia viacerí. Skús dať info, či sa ti niekto neprihlási.

mimka7381
30. mar 2010

Ahojte študentky mamičky. Dnes náhodou som našla túto diskusiu,tak prečo sa nepridať.Som študentkou 2.ročníka Sociálnej prace v externej forme v Prešove,študujem popri materskej dovolenke.Možnože niektoré ste aj moje spolužiačky len otom nevieme.Ja na prednášky nechodim kedže mám malého.V prvom ročníku som stihla aj porodiť a dokonca ukončiť aj všetky skúšky načas.Môžem povedať, že je to dobrá škola,zaleži len na študentovi ako pristupuje on či sa pripravy alebo nie.

lenrie
30. mar 2010

mimka,ja akurat uvazujem,ze si tam dam prihlasku,si spokojna?
jazminn,ja len,ze ked to patri pod jednu skolu:::(((ale dik za onbjasnenie,tak skusim obe,dokonca som kdesi v novinach citala,ze otvaraju aj pobocku v giraltovciach,tam sa nehlasi nikjto?mne by ale najviac vyhovoval ten Presov,len ci ma vezmu,ako je to tam s prijimacimi skuskami??

lenrie
30. mar 2010

a oficialne v Bj prijimaju prihlasky do 30,4, a v Po do 31.5.

jazminn
30. mar 2010

Neviem o tom aby sa v Bj robili prijímačky.
Mimka a ským máte v letnom semestri Socialnoprávnu ochranu?

monikka22
30. mar 2010

ahojte je to niekto aj na MGR. studiu?? je velmi narocne?? ako ste mali prijmacky??

mimka7381
31. mar 2010

Ano som spokojná tak ako som písala zaleži ako sa budeš pripravovať.Z vlastnej skusenosti môžem povedať že aj profaci sa snažia vyhovieť .Ja som mala rizikove tehotenstvo, bola som dost dlho v nemocnici a aj napriek tomu som skušky spravila načas,spravila som ich po dohode s prednašajucimi.A to nevravim,že som mala malého stale v škole. 🙂
Jazminn máme ju s doc.PhDr.Michal Oláh,PhD skúška bude písomna aj ústna.

lenrie
31. mar 2010

mimka dik,tak ja si tamprihlasku dam a uvidim,ty si robila prijimacky?ci ako to je?na internete nic nie je blizsie uvedene 😖

jazminn
31. mar 2010

Mimka, kedy máte s doc. Olahom? môžem poskytnúť otázky aj materiál ,čo mi preposlala tuším Elize z BA. napíš mail.adresu.

mimka7381
31. mar 2010

Nie prímačky som nerobila.
Jazminn my mame s doc Oláhom 27.5 a 28.5 máj.Neviem ,ale asi si ma mylis ja som zatial nikomu nič neposielala kedže som tu od včera.Ak máš záujem možem ti poslat to čo mám ja a možno ti to pomôže.Tomatojoe@azet.sk

mimka7381
31. mar 2010

Prepač asi som to fakt nepochopila pri svojich troch detoch to citam letmo a aj píšem.Jasne budem rada ak mi to pošleš.A prepáč.

lenrie
31. mar 2010

baby aneviete aka je sanca ze ma tam vezmu?ci je velky natresk?ja mam ukonecny gympel a pred tehotenstvami som chodila na taky odbor kde s anedlao pokracovat externe ani individulane,ale tera mi to uz chyba,deti su vacsie,tak chcem dalej studovat 😉 😉 😉

jazminn
31. mar 2010

Mimka poslala somTi to. Musíme si pomáhať!!! 😀

mimka7381
31. mar 2010

Ďakujem ti veľmi pekne

jazminn
31. mar 2010

Poslala som Ti kazuistiku a mám aj projekty ale tá stránka pobox je hrozná, pokiaľ sa podarí poslať, treba prísť o nervy.

jazminn
1. apr 2010

Mimka tak už som preposlala aj tie projekty. 🙂

mimka7381
1. apr 2010

Ešte raz dik.A to čo som ti poslala ja ti pomohlo aspon trocha?

jazminn
2. apr 2010

Dik, pomohlo, len sa to ešte naučiť. Skúšku mám 16.4, s MUDr.Mikloškom.

mimka7381
2. apr 2010

Ja ju mám z Mgr.Húčíkom 23.4 tak ti držim palce.