VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

mimka7381
20. okt 2010

Ahojte ,mala ste niektorá skúšku s doc.PhDr.Irena Kamanová PhD? Mňa čaka skúška a vraj je to brutal tak neviem .

everlyn
20. okt 2010

@zuzka111111 Ahoj studujes socialnu pracu alebo verejne zdravotnitcvo ?

zuzka111111
21. okt 2010

everlyn ja studujem socialnu pracu v kosiciach ... ..2.11 skuska a ja mam dost pri detoch malo casu vecer zaspim hned ako ich uspavam ... 😒 a nechce mi to do tej hlavy ist 😠

andreao
21. okt 2010

Mimka 7381, mam Metody SP s jednotlivcom, daj email. adresu, poslem...

jazminn
21. okt 2010

@andreao môžeš aj mne : jazminn@centrum.sk. Dík

maculkac
21. okt 2010

@mimka7381
Ahoj mimka, ja som v 5 roč. v PN a s Dr. Kamanovou sme mali aj vo 4 ročníku paliatívku - ústnu skúšku a teraz v útorok seniorov - ústnu a ja s ňou mám veľmi dobré skúsenosti aj pocity zo skúšky, je milá, otázky sme si ťahali ako na štátniciach, snaží sa aj napovedať, alebo aspoň nejako naviesť. Keď Ti celkom nesadne otázka, aj vymenila, alebo dávala doplňujúce.... nemusíte sa jej vôbec báť, ale aspoň nejaký základ určite treba vedieť, pýta sa dosť aj na praktické skúsenosti /ako by ten-ktorý problém soc. pracovník mal riešiť a pod./ Ozaj je dobrá. Po prednáške som si aj ja myslela niečo iné, ale na skúške bola super.

majafi
21. okt 2010

@paka jej to si uz fakt nepamatam, ale nebolo to tazke, ked sa to ucis.

paka
21. okt 2010

@majafi
No dufam, ze to teda zvladnem, snazim sa ucit poctivo, tak snad.....
Ale dakujem aj tak za info.

livinka97
22. okt 2010

ahojte, nema niekto nejake poznamky zo specialnej a liecebnej pedagogiky/rodinneho prava/socialnej pedagogiky ,ktore by mohol posunut? bola by som vdacna..🙂pekny vecerik🙂

paka
23. okt 2010

@livinka97
Posli mi adresu, zatial mam rodinne pravo, pedagogiky este nemam, este nam ich prednasajuci neposlal.

chuaneta
23. okt 2010

Dobrý večer. Prosím Vás nemáte niekto nejaké schopné vypracované otázky z predmetu "Psychológia osobnosti a sociálna psychológia"? Som 2. ročník externe sociálna práca. Ďakujem.

mimka7381
23. okt 2010

Pre Maculkac dakjem veľmi pekne za info.

ivana29
24. okt 2010

Ahojte
Nemali ste niektora na sociologiu prof.Adamcovu? Aka je prosim Vas na skuske?

paka
24. okt 2010

@ivana29
Adamcova je prisna, rychla, razna. Skuska s nou je pisomna, test a asi 2 otvorene otazky. Nedovoli ti pozerat inde ako do papierov, ak ta nacapa opisovat berie, tak to ani neskusaj. Ale pokial si naucena, tak skuska je v pohode, ale je to rychla skuska, asi 20 minut. Ja som s nou bola spokojna, proste sa to musis naucit, inak je fajn, nemusis sa bat.

ivana29
24. okt 2010

@paka dakujem za info, snad sa mi skúška podarí a FX nebude 😉

everlyn
24. okt 2010

@zuzka111111 tak to ti verim aj ja mam dve malicke neviem ako to bude ale ked to zvladaju aj ine maminy hadam nebudeme horsie nie 🙂

majafi
25. okt 2010

@ivana29 adamcova jenaozaj prisna, dokonca nam za nespravbu odpoved strhvala este bod, takzeboli dost zle znamky, otazky v teste boli hrozne tazke, chcela same mena vselijakych socilogov, takze tuto skusku urcite nepodcenuj.,

jazminn
26. okt 2010

Nemá niekto prednášku SP so zdravotne znevýhodnenými od Kamanovej?

katarina.banska
26. okt 2010

ahote,
nemate nahodou niekto skusenost s Polonovou? mame s nou terennu sp.
a tak isto poznate Sovcikovu? s nou mame teoriu konfilktu. viete ake su? dakujem

zuzu.ve
26. okt 2010

ahojte,
Poloňovú som mala na SP v prvom ročníku, nebola zlá len je to podľa mňa typická žena, ktorá je do svojej práce až príliž zažratá, nakoľko iné veci na robote nemá. Skúška bola u nej des, veľa ľudí nespravilo kvôli tomu, že chytala za slovíčka - museli sme to povedať presne jej slovami, a seminárnu časť riešila návštevami útulkou. Tak asi toľko k p. Poloňovej...

mata35
26. okt 2010

@mimka7381 čo by si chcela edieť o Zemanovi? mala som s ním skúšku, napíšem ti. Musíš sa to naučiť, skúša ústne, bála som sa ako hrom, ale keď sa naučíš, urobíš, ale boli aj takí, čo neurobili a išli na druhý krát.

mata35
26. okt 2010

@paka nauč sa materiály, čo poskytol, presne také dá otázky

paka
26. okt 2010

@mata35
Matka, to si mi pisala o Repcikovi? My sme zatial ziadne materialy nedostali, tak cakam co posle, este nemame ani termin skusky. Mame s nim socialnu pedagogiku a liecebnu pedagogiku. Tak uvidim......
A dakujem za info.

mata35
26. okt 2010

ano o Repčíkovi. A tú otázku o rodine s post. dieťaťom vraj dáva vždy. Inak dal nám málo času na tak veľa písania, ale myslím, že urobili všetci.

medulienka31
27. okt 2010

@mata35
ahoj, som v treťom ročníku a s JUDr. Zemanom sme mali sociálne zabezpečenie. Skúška ma čaká, ale pozostáva z niekoľkých podotázok. Takže, ak sa môžem spýtať aký je na skúške? Nám hovoril, že nemá problem vyhodiť, aké máš skúsenosti ty?

mata35
28. okt 2010

Nás Zeman skúšal ústne, bol to pre mňa horor. Dal otázky teoriu a praktické, tie praktické ja som sa neučila, lebo to nevedel nikto od nás na 100perc. vypracovať, a teoriu som sa nadrvila, keĎ zodpovieš teoriu, a nevieš prakt. otázku, máš o stupeň horšiu známku, ja som dostala B. Ale bála som sa jak šlak. A vyhodiť? určite s tým nemá problém, keĎ vidí, že ten človek tomu absolutne nerozumie, vyhodí ho. Ale keď vieš, boli známky väčšinou A,B,C.

andreao
28. okt 2010

Ahojte, tak so Zemanom mam aj ja skusenosti, ako pise @mata35, bola to dost tazka skuska, same neprakticke veci, my sme mali aj tie pripady vypracovane, tak som sa ucila aj to, dost sa to opakovalo, ale dalo sa... Dost vyhadzoval aj u nas, ale zase ked bola priprava, dali sa pouzit aj tahaky, lebo pripravovali sa traja ludia tusim a jedneho skusal, takze casu bolo dost 😉 Ti co opakovali skusku, na druhy krat tusim urobili vsetci...

jazminn
28. okt 2010

@andreao Ahoj, už skôr si písala, že máš SP s jednotlivcom. Dnes sme mali a nedala nám žiadny materiál, iba prečítať literatúru. Nemôhla by si m i poslať na www.jazminn@centrum.sk Dík

mata35
28. okt 2010

@jazminn a máte oláha? lebo od dneho sme mali tiež len knihu, ale pozriem sa, už si to moc nepamätám

jazminn
28. okt 2010

@mata35 a aký predmet a ročník?