VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

aduskatt
25. apr 2011

@kikakama my mame internu a tiez stoji za prd-)))

kikakama
25. apr 2011

@aduskatt.
no nepotešila si ma, celú bc. prácu som si vypracovala sama, školiteľka ju videla na konci, to som myslela že dá nejaké dobré rady čo prepracovať a doplniť - a ona opravila čiarky, spojku a presunula z konca riadku na začiatok ďalšieho.
Tak som myslela, že aspoň teraz budem mať menej stresu, keď budem mať úplne jasno akým smerom sa v písaní uberať .....
Nevieš aký je Slavomír Laca?

aduskatt
25. apr 2011

@kikakama no, nam skolitelka povedala, ze cele dobre.a o dva dni hodinovy telefonat, co vsetko treba prepracovat....nevideli sme ju ani raz, posudok cakame uz tyzden...co sa tyka EZP, vobec nam nepovedala, ze nema kod......cize sme nestihli ani posudok k Bc prilozit, budeme ho davat dodatocne........a povedala, ze ta odmena od skoly je malo..otvorene si vypytala prachy navyse.............ked sme jej poslali pracu, dali sme jej vediet, ze jej to ide a ona sa neozvala, ze nic nedostala, tri tyzdne sme cakali, co povie na to a po tych troch tyzdnoch sme jej telefonovali, co je s tym...............neviem, ci ma na mail nejak divne filtre nastavene, ze jej nic neprechadza, ale nesere ju to........pracu poslala na posudenie originality az o tri dni.proste haluz jak svina..........a nic neposle mailom, vsetko postou a posielame jak vadni obalky a znamky.....v 21 storoci.......

aduskatt
25. apr 2011

@kikakama neviem, nepoznam☹(
nam neradila vobec, my sme si zhanalai literaturu, robili koncepciu, davali to dokopy....az na konci nam to dala prepracovat...a pritom pred tym to videla dvakrat a nemala nic proti....

kikakama
25. apr 2011

@aduskatt
no keď čítam, čo si zažila 😲 tak už sa nesťažujem ....
ostáva už len zapnúť mozgové závity naplno a vymyslieť niečo o čom sa bude robiť dobrý prieskum. O tom predsa celá mgr. práca je 😀, myslím, že žiadne nové teórie a iné múdrosti nevymyslím ...

zuzana63
25. apr 2011

Ja som mala veľmi dobrého školiteľa, prístup na úrovni, ochotný, chodil načas ako sme sa dohodli, aj ma maily odpovedal hneď, poradil mi potom aj ako si mám pripraviť prezentáciu- ešte som si to ale nechystala, neni kedy, najskôr sa učím, lebo je toho veľa.
Horšie bude s oponentkou - mám ženu , že mi neskoro pošle posudok a ešte ktovie aké budú tie jej otázky, či na to budem vedieť zodpovedať.

kikakama
25. apr 2011

@zuzana63
neprezradiš jeho meno? Tvoje info vyzerá veľmi sľubne, venuje sa aj nezamestnanosti?
A akú tému si robila? Je to bc. alebo mgr.?

aduskatt
25. apr 2011

@kikakama na Mgr si isto najdeme niekoho ineho🙂

aduskatt
25. apr 2011

@zuzana63 my sme skolitelku ani nevideli☹

aduskatt
25. apr 2011

prezentaciu vobec netusim ako urobime☹(a predpokladam, ze skolitelka sa nam na to vyondi.....

kikakama
25. apr 2011

@aduskatt
prezentáciu pri bc. som robila prvýkrát (a zatiaľ jedinýkrát) v živote, na štátniciach som ale mala pocit, že všetci pozerajú skôr na mňa ako na to, čo je na tých slajdoch.
Vyzeralo to skôr ako urobiť dojem než o konkrétnej pomoci tej prezentácie. Ja som si pre istotu napísala čo chcem k tomu povedať a jednoducho som sa to naučila naspamäť.

aduskatt
25. apr 2011

@kikakama tiez som este nikdy nerobila ziadnu prezentaciu.no, uvidime..........

kikakama
25. apr 2011

@aduskatt
držím všetkých 20, nech sa to podarí, kedy ideš na štátnice? Chodíš do BA?

aduskatt
25. apr 2011

@kikakama zaciatok juna...ale nechodim ja , ale mm.......ja mu len pomaham

kikakama
25. apr 2011

@aduskatt
si zlatá, mal by Ti ruky nohy bozkať, že robíš takú charitu
len aby na to v živote nezabudol ... 😀

zuzana63
25. apr 2011

Ja som robila zatiaľ bc, téma sa týkala komunikácie . Meno školiteľa nebudem písať, ale s nezamestnanosťou on nerobí. Verím tomu, čo tu niektoré píšete, lebo to čo som tiež počula od mojich spolužiačok, že aké mali so školiteľmi problémy, to by ma bolo vystrelo.

aduskatt
25. apr 2011

@kikakama no, snad nezabudne🙂))........sak pripomeniem, ked bude treba, xixi

indiankaindi
25. apr 2011

Prepáčte, vyjadrila som sa blbo. Nechcela somto povedať tak, že 99% študentov tejto vš sú blbci, ale bolo to obrazné. Chcela som povedať, že väčšina. Nie presne 99%... 😅 A nie priamo blbci, ale sú to proste ľudia, ktorí "vyštudujú" vysokú školu a nemajú ani páru o tom, čo študovali, nie aby ešte aj dačo o tom vedeli. Väčšina týchto ľudí si tú školu potrebuje spraviť kvôli zamestnaniu a tak to aj vyzerá. 😒
@aduskatt už som sa ospravedlnila, nechcela somsa dotknúť ľudí, čo to naozaj poctivo študujú, je aj takých pár,to som napísala už aj predtým. Ale tak ti poviem, že nie tí, čo do toho nevidia takto hovoria, ale práve tí, čo do toho vidia. Poznám veľmi veľa ľudí, (nie osobne) takých, ktorí túto školu vyštudovali a myslíš že vedia ako? 🙄 bohužial, nemajú ani šajn o svojom odbore. A nanešťastie Alžbeta kladie dôraz pri všetko na iné veci ako na vzdelanie, tým to je. Je to o vzťahoch, kamarátstvach a prípadne o tom, kto vychváli cirkev a školu do nebies v rámci seminárok, prác, skúšok a podobne.
@angela200 ja mám inú školu. V čase keď som študovala ja, alžbeta ešte neexistovala a učili ma učitelia, ktorí sú dnes na alžbete a niektorí dokonca vo vedení.
@ivana29 ja ťa neurážam, neurážaj ani ty mňa. Ja som nepovedala, že všetci sú takí, ale možno trafená hus zagága? 😕

indiankaindi
25. apr 2011

A napadlo ma, ak by ste niektorá potrebovali poradiť so záverečnou prácou, alebo poslať nejakú knihu, tak ich mám veľa v pc, čiže mailom to viem poslať. 😉

jazminn
26. apr 2011

@kikakama S.L. je veľmi dobrý, moja známa ho má za školiteľa a veľmi dobre spolupracovali a pomohol jej... odporúčam. Ja som moju videla dvakrát, pôsobila na mňa dojmom "čo by si odomňa chcela?" tak radšej som nič nechcela a spravila som podľa svojho, v bakalárke mi opravila dve gramatické chyby a bolo!

michala124
26. apr 2011

@kikakama skus oslovit RNDr. Hettesa: mhettes@gmail.com. on sa tomu venuje. neviem sice aky je skolitel, ale ja som raz s niecim potrebovala poradit a bol velmi ustretovy.
a viem, ze ako skolitelku chvalili Doc. Davidekovu.

medulienka31
26. apr 2011

@indiankaindi
ahoj potrebujem poradiť ohľadom prezentácie k záverečnej práce čo sa týka otázky od oponenta. môžem sa na teba obrátiť?

angela200
26. apr 2011

@indiankaindi Tak vidíš, navyše ťa učili učitelia, čo nás, a napísala si, že sme blbci, Veď nie je ani tak dôležitý názov školy, ako ten, kto ťa čosi učí, vštepuje do teba jeho vedomosti.
A za tú ponuku o knihy ti ďakujem, ak budeš chcieť budem rada, ak mi niečo pošleš. ďakujem
tobi08@azet.sk

chuaneta
26. apr 2011

@indiankaindi
Ahoj, nemáš náhodou Matouška r. 2003 Metody a rízení SP? Alebo niečo čo súvisí s témou zdravotného znevýhodnenia? Ďakujem vopred. mail: magnetka111@gmail.com

aduskatt
26. apr 2011

@jazminn to mas dobre🙂)) my uz mame pracu odovzdanu a skolitelku sme nevideli ani raz, xixi

indiankaindi
26. apr 2011

@angela200 veď práve to je to, že niektorých vyučujúcich poznám, ale nespoznávam. Zmenili sa. Neviem prečo, ale bohužial je to tak :( Profesor, ktorý ma učil a bol taký prísny, že na prvej skúške sme všetci vyleteli, ani sme si neškrtli je teraz taký, že hrôza.... celé zle. ☹ a kníh mám naozaj spúste, napíš mi zoznam, čo potrebuješ ak to mám, tak pošlem, aj keď asi na etapy, do jedneho mailu sa mi zmestí možno jedna 🙂
@medulienka31 Jasne, kľudne mi napíš 🙂

@chuaneta Myslím, že Matouška mám a pozriem čo ešte o tom znevýhodnení

kikakama
26. apr 2011

Babenky
vďaka za vaše info a tipy.
Idem drviť seniorov. Čaká ma skúška na budúci týždeň. 😠

martinmirka
27. apr 2011

@nika_g Ahoj, ja som chodila k Oláhovi na ústnu a bola som stále maximálne spokojná, podla mna ked sa naučíš, tak je lepšia ustna skúška, a na písomnej nikdy nevieš či k otázke píšeš to čo on vyžaduje

angela200
27. apr 2011

Babenky, nemáte náhodou nejaký výcuc z knihy Socialne poradenstvo od Schavela, na jeho skúšku? Budem mať na to nejaké 4 dni a neviem či to zvládnem, potrebovala by som nejaké skrátené materiály. Moc by ste mi pomohli. ďakujem 🙂

michala124
27. apr 2011

@angela200 ahoj,mam to celkom dobre vypracovane. Mozem ti poslat aj otazky, ktore daval. Napis mi tvoj mail