VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

sisi01
8. okt 2012

Ahojte, je tu niekto kto mal alebo bude mat skusku z terennej SP s prof. Polonovou? Prosim, poslali by ste mi nejaky material z coho ste sa ucili? Cez postu napisem mail. Dakujeeeeeem ;)

timonka
9. okt 2012

Ahojte🙂 Náhodou Vás neučila Vallová na uvod do právnych disciplín v Bratislave ??? Ak ano prosim poradte ze ake su jej skusky ??? alebo nemate niekto nejaky material ???
Dakujeeem 🙂

vierus5
10. okt 2012

Dobrý deň, našla som túto stránku a veľmi som sa potešila, koľko je tu super ľudí. Ja som skončila Žilinskú univerzitu - odbor sociálna pedagogika a idem ďalej na sv. Alžbetu do Žiliny na sociálnu prácu, chcem Vás pekne poprosiť, pretože začíname až v novembri, tak neviem ako dám tie skúšky, ako to stihnem pri deťoch, robote a ako tu u Vás vlastne chodí,..... či nemáte nejaké materiály k prvému ročníku Mgr. moc by to pomohlo. Ďakujem Vám veľmi pekne Vieruša

samanta14
10. okt 2012

Chtěla bych se zeptat studuji v BA, pokud máme týdenní blok za jak dlouho se většinou jezdí na zkoušky ?? Nebo respektive kdy začíná zkouškové období pro dálkaře?? Děkuji za jakékoliv info

yogino
10. okt 2012

@samanta14 samanta väčšina skúšok je na stránke v prípade, že sa nemôžeš účastniť prvého termínu je možnosť ísť na ďalší poprípade sa dohodnúť s vyučujúcim alebo študijnou referentkou. Skúškové obdobie tu nefunguje len čo je po prednáška do mesiaca je skúška po dohode s profesorom aj za týždeň

yogino
10. okt 2012

@samanta14 takto to funguje v Piešťanoch externe. V Bratislave neviem možno tak isto a možno tiež inak

veronikani
10. okt 2012

@timonka ahoj, ja som ju mala a veru je prísna, dosť snorila takže ten kto malťahák letel zo skúšky ...

nanika
10. okt 2012

@yogino Sami sa pytala preto, lebo bc v ba prvy rocnik este nema zverejneny harmonogram skusok...

elize
10. okt 2012

@sisi01 ak nie je neskoro napis mi tvoj email, poslem ti moj vypracovany material

elize
10. okt 2012

@vierus5 napis akych budete mat vyucujucich a ak budu rovnaki ako som mala ja, materialy ti mozem poslat emailom. Ono sa to da zvladnut, ja studujem 5. rocnik pri praci aj rodine ... par prebdenych noci, ale co uz 😉

vierus5
11. okt 2012

Ahoj, moc vopred ďakujem, tak ti teda napíšem tie predmety a vyučujúcich: Metódy SP so skupinou a komunitou (Ľuba Pavelová), Sociálna práca v zdravotníctve (Jaroslav Slaný), Metodológia výskumu (Martin Fero- krásne meno), Aplikovaná soc. politika (Vojech Tkáč), Krízová intervencia (Mária Bielová), Soc. práca s rodinou (Jarmila Majáková), Rodová rovnosť a rovnosť príležitostí (Tatiana Brnová). To snáď ani nie je možné, aký super ľudia tu píšu. Tvoj syn Max je krásny, ja mám dve dcéry a poviem ti sú to riadne príšerky, už sú dosť veľké. Jedná má 22 a druhá 14 a idú sa zabiť. Ešte raz ďakujem Vieruša

elize
11. okt 2012

@vierus5 Ahoj, no asi ta nepotesim ...okrem Tkaca nepoznam nikoho ... mozno je to preto, ze studujes v inom meste 😒 Ale Tkac je na skuskach fajn, my sme ho mali v tretom rocniku na Socialnom zabezpeceni. Ale Aplikovanu soc. pol. sme mali s Romanom ☹
Ty blaho, to uz mas take velke baby 🙂 Drzim palce, nech vsetko ide ako po masle. A ak by si cokolvek potrebovala len sem napis. Vzdy sa najde niekto kto pomoze.

timonka
11. okt 2012

@veronikani ano ? a nevedela by si mi poradit ? co u nej treba vediet take na skuske ? alebo ako by som mohla zvladnut u nej skusku ? Velmi by si mi pomohla 🙂 Dakujem , uz aj teraz pondelok snami chce pisat nejaky test aby videla ci sa ucime a mali sme iba snou jednu hodinu :/

vierus5
12. okt 2012

@elize Ďakujem aj tak a prajem pekný víkend...no stihla som to zavčasu, ale už je teraz dobre ...boli aj ťažké časy , pááá

vierus5
12. okt 2012

Ahojte, prajem Vám krásny víkend a trošku oddychu, lásky, porozumenia a šťastia pááááááááááááá.🙂)) 😉

samanta14
15. okt 2012

Dobrý den , neměl jste někdo pana profesora ze ☹ základou filozofie: Mgr. Oliver Brezinský, PhD ☹ . Prosím nemáte někdo k němu podklady nebo jak u něj vypadá test na co se zaměřuje??? dnes jsme sním měli přednášku tak prosím o info moc Vám děkuji

adrika755
16. okt 2012

@samanta14 Prof.Brezinsky je super,my sme s nim mali minuly rok skusku,bola formou testu,material zial od neho nemam,ale ak nieco zozenies staci si to len citat,na jeho skusku som sa neucila,citala som,pri teste si na to co si citala spomenies.A urcite pri nom kazdy skusku urobi.

tin815
16. okt 2012

Ahojte, prosim Vas, mate skusenost s ustnou skuskou zo soc. pedagogiky s LACOM? Dakujem za info

osabela
17. okt 2012

Ahojte prosím Vás mal niekto skúšku Teória konfliktov s PhDr. Slovákom, PhD.? Aký má systém skúšania? A nemá niekto od neho materiál? ďakujem za aké koľvek informácie.

yogino
17. okt 2012

@osabela ahoj Slovak je v pohode ak vieš ja som s nim mal dva krát skúšku a vždy som mal ústne ale vraj dáva sem tam písomne ale dá sa s ním 🙂

osabela
17. okt 2012

@yogino Ďakujem a nemáš nejaký materiál od neho???

yogino
17. okt 2012

@osabela no nepamätám si že by som mal tento predmet 😀

michaela181
17. okt 2012

Nemá niekto prieskum na temu Nahradna rodinna starostlivost? Vopred dakujem 🙂 ( email:michaela181@centrum.sk)

jajalinka
17. okt 2012

@osabela Dr. Slovák je jeden vynikajúci pedagog, prednáška na úrovni a skúška zásadne ústna...my sme ho mali skoro každý semester a vždy bola ústna skúška.....musíš vedieť, známku zadarmo nedá, ale ak vieš tak sa nemáš čoho báť....my sme mali pred ním vždy veľký rešpekt, pretože kto príde nepripravený bez milosti ho vyhodí, materiál nám dal vždy🙂

osabela
17. okt 2012

@jajalinka Ďakujem

jazminn
18. okt 2012

@tin815 Laca je super, nemusíš sa báť...treba vedieť základy, veď tam toho nie je veľa...
my zase máme mať s Ing. Bešenyi...nemá niekto skúsennosť?

yogino
18. okt 2012

@osabela hľavne mu nesmieš dovoliť aby Ti skočil do reči a hovoril za teba. Mne sa to na jeho skúške stalo a po 5 minutach čo mi vysvetlovaľ detský vek tak sa spamätal a povedal mi: no pán kolega ale to by ste mali vy hovoriť! Tak som mu povedal,že ako keď mi skočil do reči ale dal mi Cčko. Takže netreba sa báť 😉 drž sa a daj vedieť ako si dopadla

osabela
18. okt 2012

@yogino Ďakujem určite dám vedieť dúfam že to dobre dopadne.

sandracs
18. okt 2012

Milé mamičky aj nemamičky, chcem Vás poprosiť o vyplnenie dotazníka týkajúceho sa žien-azylantiek. Dotazník je anonymný a bude použitý v diplomovej práci. Študujem na VŠZaSP Sv.Alžbety piaty rok Sociálnu prácu. Za váš čas vopred veľmi pekne ďakujem. Sandra
http://azylantky.dotazniky.com/

sisi01
19. okt 2012

Ahojte, prosim vas mali ste niekto psychologiu zdravia s prof. Sovcikovou? Aky je priebeh skusky? Za kazde info dakujem 🙂