VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

mima89
24. mar 2011

@sofokleska lamem si hlavu nad formou studia-prezencna alebo distancna??

sofokleska
24. mar 2011

mima89 ja sa hlasim na externe,ale do formy študia som dala prezenčna.tiež som si nad tym lamala hlavu.Ale ked si si stiahla podmienky priatia zo stranky.Tam mas uvedene rozne odbory,kt si v distancnej forme je uvedene pri socialnej praci nebolo uvedene nič tak je to prezencna..... 🙂

sofokleska
24. mar 2011

elkab schvalovať by sa to malo až v januari,tak snad to neprejde 🙂 Podla mna vyskušaj a ked sa ti bude zdať že to nestihas tak to nechaš lebo takto sa to nedozvieš.Niektore baby hovoria že sa vobec nemusia učiť len si to prelistuju a v pohode prechadzaju....Inac aj ja mam taku dilemu ako ty že mi to nepojde alebo že to nebudem popri robote stihať....za pokes to stoji ako mat neskor vyčitky

aduskatt
24. mar 2011

@elkab ale jasne, moj manzel studuje, ma 38

tinuska313
24. mar 2011

Ahojte prosím Vás chcem spýtat či nemáte niekto skúsenosť s doc. Mátelom na opravnej skúške my sme ako trieda rozdelení na 2s, a opravnú budem písať s tou druhou skupinou. Neviete dáva tie isté otázky alebo pre nás zhotoví iné otázky?

aduskatt
24. mar 2011

@sofokleska nechcem ťa znechutiť, ale este som nezazila ani jednu skusku, na ktrorú sa manzel nemusel ucit.....pred kazdou skuskou travil minimalne vikend v knihach🙂

sofokleska
24. mar 2011

aduskatt,no ja len pišem to čo mi hovorili nejake baby....samozrejme je to individualne.aj ja sa toho strašne boji ako mi to pojde

aduskatt
24. mar 2011

@sofokleska takto🙂) ak to neodflaknes, pojde to........su niektore predmety, kde sa treba ucit velmi vela a niektore, kde skoro vobec......dalej to velmi zavisi od vyucujuceho a od toho, aku naladu zrovna vychytite.......proste nie je to flakacka, ako si kazdy mysli, ale je to jednoduchsie ako studium trebars chemie.......je jediny predmet, na ktory sa mm ucil asi len 4 hodiny.........a je malinko, na ktore sa drvil tyzden..vacsinou staci vikend, ale pozriet si to treba🙂))

jazminn
24. mar 2011

@elkab štúdium sa bude predlžovať od školského roka 2012-2013. Kto nastúpi v šk.r.2011-2012 bude študovať po starom.

sofokleska
25. mar 2011

ešte že tak,už len veriť že nas všetkych zoberu 🙂

sisi01
25. mar 2011

Ahojte dievcata.Nemate nahodou niektora vypracovane statnicove otazky na bc?Ak ano,nasla by sa nejaka ochotna dobra dusa,ktora by mi ich vedela poslat?Bola by som moc vdacna.DAKUJEM. 🙂

morava64
25. mar 2011

@11011961 Ahoj 11011961, vďaka za odpoveď. Pociem pravdu že ma dosť odradilo že sa chodí aj cez týždeň. lebo v robote by mi moja šéfka nedovolila. V prípade že nechodíš na prednášky je nejaký postih resp. ťa berú ako flíkačku. Kámoška študuje exte v Nitre a tam ak nie si na prednáške musíš vypracovať semestrálku a je vraj znevýhodnená pro skúškach. Sv.Alžbetu som si vybral hlavne pre financie. môžeš mi napísať viac o tejto škole, resp. systéme a tvojích pocitoch prosím. Môj email 1nefertiti11@azet.sk. A psík sa volá Molly, má 5 rokov a je to náš rodinný miláčik.Volám ju prachovka alebo posteľový pes

mima89
25. mar 2011

@sofokleska urcite prezencna? no ok teda a este 1 vec- policko fakulta mam asi nechat volne ci ?

sofokleska
25. mar 2011

mima89 pošli mi mail ti to prepošlem podla čoho som išla ja tam to je aj vysvetlene,ale ja som tam dala prezenčnu.Na fakultu som davala to iste čo na detošovane pracovisko 🙂

jazminn
25. mar 2011

Nemáte tretiačky vypracované otázky: Verejná správa-Derevjaniková, prosím pošlite: jazminn@centrum.sk,
🙂 Posledná skúška a štátnice 😀

sisi01
26. mar 2011

Baby prosim Vas, ktore ste uz vkladali bakalarky do EZP?? Abstrakt ma byt zvlast v pdf alebo sa iba kopiruje do tych koloniek a vklada sa iba jeden PDF subor a to cela bakalarka??? Prosim pomozte, dakujem... 🙂

zuzana63
26. mar 2011

@sisi01
Ten abstrakt iba kopíruješ, na konci vkladáš celú prácu v pdf ako jeden súbor.
Zvlášť abstrakt v pdf a prácu celú v pdf dávaš na CD.

sisi01
26. mar 2011

@zuzana63 Aha cize az na CD k zviazanej bakalarke ma byt abstrakt zvlast hej?

sisi01
26. mar 2011

@zuzana63 Zuzi este otazka abstrakt v anglictine si kopirovala aj s klucovymi slovami???

zuzana63
26. mar 2011

@sisi01
Som sa musela na to pozrieť- to sa tam potom na to môžeš pozrieť cez " Moja práca".
Kľúčové slová v slovenskom jazyku som tam dávala.
Nám tak kázali - že abstract v cudzom jazyku máme mať zvlášť súbor na CD a celú prácu ďalší súbor.
Neviem, či to aj vy tak máte.

zuzana63
26. mar 2011

@sisi01
Aha Ty si sa pýtala, či aj kľúčové slová pri abstrakte v angline, myslím, že tie som tam nekopírovala.

zuzana63
26. mar 2011

@sisi01
Ale blbosť som Ti napísala! Celý abstrakt tam treba skopírovať v angline a potom si to tam pýta ešte kľúčové slova, tie sú v slovenčine.
Už mi šibe z toho!

anju
26. mar 2011

Ahojte.Nemáte náhodou vypracované 2.roč. Trestné právo od Zemana?

anju
26. mar 2011

Ahojte.Nemáte náhodou vypracované 2.roč. Trestné právo od Zemana?Ak by sa našli a mohla by som poprosiť tak na : anju500@centrum.sk. dík

anju
26. mar 2011

@jazminn držím palce všetky čo mám. 🙂

sisi01
26. mar 2011

@zuzana63 pockaj tak teraz som z toho zas mimo :D Takze cely abstrakt v anglictine vratane anglickych klucovych??? Alebo bez? :D

ziza55
26. mar 2011

ahojte baby prepacte ze rusim...ale nemate niektora vypracovany nejaky prieskum?mam doniest na zapocet a som ztoho jelen....dakujeeeeeeem

zuzana63
26. mar 2011

@sisi01
Prepáč, som ťa trochu domotala, takže takto:
dávaš tam abstrakt v slov. jazyku - celý komplet skopíruješ- aj kľúčové slová
potom je tam ďalší abstrakt - to je ten v angline- zase celý komplet aj kľúčové slová
potom si to pýta v ďalšom políčku ešte kľúčové slová - tie som tam zase kopírovala zo slovenského abstraktu,
vyzerá to ako blbosť, ale takto to tam je.
Nech sa Ti to podarí , aby si s tým mala pokoj.

bambulka489
27. mar 2011

Nechodite niekto aj na Verejne zdravotnictvo?

sisi01
27. mar 2011

@zuzana63 Dakujem moc moc moc 🙂 Idem na to hadam sa mi to podari... 🙂