VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

chuaneta
6. apr 2013

niečo som už našla, možno sa niekomu bude hodiť - http://ulozto.sk/xbmBCQE/metodika-v0001-pdf?do=...

salome291
6. apr 2013

ahojte.prosim Vas ak mate niekto na predaj knihy, alebo nejake ine materialy na temu o senioroch piste.potrebujem nejake materialy na Mgr.pracu.dakujem

wwaanesska
6. apr 2013

Keď končím 1.stupeň SP, mám písať prihlášku na 2.stupeň štúdia Mgr. , alebo sa pokračuje riadne zápisom.

maja18
7. apr 2013

@wwaanesska musíš podať novú prihlášku

ja_nka88
7. apr 2013

ahojte ,prosím Vás nemá niekto vypracovanú otázku Organizácia, byrokracia ako spôsob fungovania a riadenia organizácie, alternatívna organizácia, motivácia ľudí – základné typy. Špecifiká riadenia sociálnych organizácii?
a Sociálna práca v rozvojových krajinách. Sociálne projekty Vysokej školy zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alţbety – ciele, prístupy a realizované aktivity. ?
nemôžem k nim nič zohnať :( ak ich niekto má prosím pošlite mi ich na mail ja_nka88@azet.sk
Ďakujeem

zuzanka1309
7. apr 2013

ahojte, je tu niekto kto mi pomôže s otázkami na skúšku občianske a správne právo u prof. Tkáča? (1.administratívne konanie v sociálnej práci, 2.Konanie v sociálnom poistení, 3.Konanie o dávkach a službách sociálnej pomoci, 4.Konie o dávkach a službách sociálnej podpory). dakujem

denkolac
7. apr 2013

@chuaneta
ahoj - chcem sa opytat na ten odkkaz co si dala - to je od koho a ktory rok? dakujem

sofokleska
7. apr 2013

ahojte, prosim vas koho by ste mi odporucili ako skolitela?mam temu domace nasilie. dakujem

jazminn
8. apr 2013

@sindy111 ale musíš napísať mail. adresu...

sunshine777
8. apr 2013

@sofokleska ak studujes v NZ, tak jedine velku sefku katedry samotnu Radkovu, ci? hehe 😀 😉

sindy111
8. apr 2013

kontesafrank@gmail.com pre jazmin

sindy111
8. apr 2013

@jazminn môj email: kontesafrank@gmail.com

chuaneta
8. apr 2013

Metodická príručka empirickej časti diplomovej práce
Viliam Tarjányi
2011, 1. vyd, slovensky, anglicky, Ústav sociálnych vied a zdravotníctva bl. P.P. Gojdiča / Vysokoškolské učebné texty, Prešov, 52 stran, ISBN: 9788096978670

chuaneta
8. apr 2013

@denkolac
Metodická príručka empirickej časti diplomovej práce
Viliam Tarjányi
2011, 1. vyd, slovensky, anglicky, Ústav sociálnych vied a zdravotníctva bl. P.P. Gojdiča / Vysokoškolské učebné texty, Prešov, 52 stran, ISBN: 9788096978670

adrika755
9. apr 2013

Ahojte,baby prosim Vas,nevie mi niekto podat info ake najcastejsie otazky dava prof.Schavel na socialnu patologiu?Mame nastudovat knihu a je toho dost..............Za kazdu odpoved budem vdacna 🙂

vierus5
9. apr 2013

Ahojte, veľmi pekne prosím, nemáte niekto materiál k štatistike k Ferovi v 4 roč. ...ďakujem veľmi moc Viera 😉

jana_ba
10. apr 2013

Zrdavím všetkých ...prosím Vás nemá niekto vypracované magisterské otázky na sociálnu prácu , tento rok 2013 - hlavne mi chýbaju Metódy aplikovanej SP?prípadne aj Teóriu SP ? rada pošlem , čo mám ďakujem na mail jana_ba@azet.sk

jana_ba
10. apr 2013

@jazminn , zdravím chcela som veľmi pekne porosiť o vypracované magisterske otazky na sociálnu prácu, hlave Metódy aplikovanej SP, prípadne aj teoriu. Budem vdačná jana_ba@azet.sk

jana_ba
10. apr 2013

Zabudla som napisat , že študujem v Bratislave, dakujem jana_ba@azet.sk

jazminn
10. apr 2013

@jana_ba poslala som...

jana_ba
10. apr 2013

@jazminn Jazminka,tá Teoria je super....dakujem....
...prosim Ta ,my mame taketo otazky z Metod Aplikovanej spcialnej prace...
viem , ze uz to tam hladal na fore yogino , a este tam aj niekto dal zoznam na sklo , č 7. otazka je Hodnotenie ohrozenia dietata...
Neviete mi prosim s týmto pomoct?
dakujem
jana_ba@azet.sk

miriqa
11. apr 2013

Ahojte, tak uz som od vcera Mgr. 🙂 Bol to stresujuci ale uzasny den, ani mi to este nedochadza... Vsetkym co mate statnice drzim palce a dakujem i za toto forum, ktore my pomohlo v mojom studovani a aj Vam, pretoze bez Vasej pomoci a rad by to nebolo ono...

jazminn
11. apr 2013

@miriqa aká bola komisia? v akom zložení myslím...
a gratulujem, bola to fuška iste...

ajciatko
11. apr 2013

Ahojte, nema niekto k dispozicii knihu Zaklady obcianskeho hmotneho prava od Lazara?
vdaka za info

miriqa
11. apr 2013

@jazminn dakujem 🙂 ano bola to fuska, od marca som sa ucila po praci a posledne dva tyzdne som mala dovolenku, tak som sa ucila vkuse... ja som mala v komisii Schavela-predseda, Matel, Ladislav Roman a Rudolfova (nespravili u v nasej skupine 3) a druha skupina mala Olah-predseda, Vrankova, Tibor Roman a Mačinová alebo tak nejak, tam spravili vsetci. Naozaj sa nemusis bat, su velmi zlati a pre mna bola asi najhorsia obhajoba, potom je to uz uplne super. Ja som tam isla na Ecka, len naozaj aby som im povedala par viet a skoncila som s vyslednou znamkou A! Bol to nezabudnutelny zazitok a komisia bola uzasna, dokonca aj Matel, ktoreho som sa najviac bala. Takze drzim palce, kedy ta to caka?

ajagakinom
11. apr 2013

ja som mala tiez v komisii minuly rok matela a bola som spokojna, mala som ho aj ako skolitela, takze prezentovala som asi 2 slidy, ked povedal: dobre kolegyna, ja vasu pracu predsa poznam 😉 preto ho doporucujem aj ako skolitela, nenapise pracu za vas, ale vie vas nasmerovat o com treba pisat a je dobre mat skolitela, ktoreho kazdy pozna...sofokleska, matel je aj na domace nasilie

miriqa
12. apr 2013

@ajagakinom matel je naozaj uzasny clovek, vela ludi na neho nadava, ale ja sa nemozem stazovat... pri Bc. som ho mala ako predsedu, tam bol troska tvrdsi ale ako clen komisie uplne super clovek.

monika5999
12. apr 2013

barbea:posielam naše materiály na všetky štátnicové otázky sociálna práca MGR.Vysoká škola zdravotníctva a soc.práce sv Alžbety no ja končím na sv.Ladislava NZ.Ak by si mohla pošli tvoje .monika5999.díki.

zasha
12. apr 2013

@ajciatko ja mam, v ktorom si rocniku? v prvom?