VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

mixka
8. feb 2009

a tie bloky v ba su v akych casoch ???

iva2309
9. feb 2009

ludia, taka som bola zapalena pre VS-konecne som sa rozhybala , a cim sa to viacej blizi, tym rastu aj obavy,ci si tu prihlasku mam davat.
Maruschka ma uistila o PN-to som rada, ale teraz ma zabrzdila ta rocna prax a este aj ta akreditacia 🙄 -
Asi by som toho ministra volade poslala...-ach, nemam na tuto vladu slov
vsetko to ide dole vodou... 😒

Mixka- v BA je asi 17 skupin-v roznych casovych blokoch...

maruschka
9. feb 2009

mixka pozri sa na ich rozvrh, uvidíš, v ktorých mesiacoch to tak majú..vssvalzbety.sk

Niektoré skupiny majú len soboty, niektoré majú štvrtok,piatok,sobota..Inde mali celý týždeň..Podľa toho, akú výučbovú adresu si vybrali..

U nás v Pn sme si mohli vybrať z 3 adries, ktorá nám najlepšie vyhovovala-kvôli autobusom,parkovaniu,...Jedna je v NURCHU-aula-to je pri Váhu už v kúpeľoch, takže ak máš auto v pohode,ak šlapeš pešo-tak úprimnú sústrasť...Druhá je v kine-auto v pohode,pešo-chodia tam aj autobusy.Tretia je na Záhradkárskej strednej škole-to je pri tom nákupnom dome PT sa to tuším volá/sem chodím ja/-autom pohoda, peši-stojí tam autobus,hneď pár sto metrov je Tesco a výjazd na dialnicu do BA...

katty555
9. feb 2009

pre anitku.ahoj.ja chodim na tuto skolu uz druhy rok.mozes sa opytat co chces.

adinka3
9. feb 2009

mixka, jasné že si daj prihlášku, aj ja si dávam.

meganik
9. feb 2009

maruschka tak vám to aspoň vysvetlili 😒 u nás 0 bodov 😠 tak nám teda nezostáva iné iba čakať , čo sa z toho vykľuje 😉

baby rozhodne som vás nechcela plašiť, kľudne si dajte prihlášku..škola je fakt super, dá sa zvládnuť aj popri materskej...sama viem aké to je učiť sa, keď vás drobec ničí 🙂 ja chodím do školy v sobotu, máme prednášky cca 8 sobôt od 8 hod. do 18 hod., ale vždy sa dohodneme s prednášajúcim a skočíme okolo 14 hod. maximálne a potom už len skúšky, blokári ťahajú celý týždeň prednášok od rána do večera a potom už len skúškové..takže máte možnosť sa príhlásiť na ten spôsob štúdia, ktorý vám najlepšie vyhovuje 😉

maruschka
9. feb 2009

meganik neboj, dopadne to dobre... 😉 😉 😉

miriama9
11. feb 2009

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci na tuto VS v tomto študijnom roku prijímajú aj bez prijímačiek.
Ďakujem za odpoveď.

lubka131
11. feb 2009

Ahojte, potrebujem nejaku dobru dusu, ktora studuje tuto skolu v Cadci, moja mamina ju chce ist studovat tak by potrebovala poradit. Dakujem.

emyly
11. feb 2009

ahoj lubka,ja tam chcem teraz dať prihlášku, budem volať tej pani ktorá mi povie bližšie info, potom napíšem čo a ako.

mimik9911
12. feb 2009

Baby, tie co ste tu riesili prijmacky a dolozenie potvrdenia o praxi v stanej sprave:

informovala som sa u dalsej referentky zo studijneho, ta mi napisala, ze staci prilozit potvrdenie od zamestnavatela (nemusi to byt len statna sprava) a pokial som na materskej, tak potvrdenie od predchadzajuceho zamestnavatela. 😉

janula10
12. feb 2009

ahojte tak ja studujem soc pracu v ba 5roc. drzim vam palce na skole a nieje to az take lazo plazo ako sa spomina tu.....samozrejme su aj tzv lahke skusky no aj tazke....

iva2309
13. feb 2009

mimik9911 - potešila si ma, lebo mám infošky od inej referentky zo studijneho, ze to treba-potvrdenie o ročnej praxi v soc. oblast- že je to tento tok nove ☹
Ale keď je to také nejednotné-podľa mňa to nebudú brať tak vážne 😵

mimik9911
13. feb 2009

iva2309, zvlastne, ze kazdy povie inak 😠
ale myslim si, ze budu radi, ze im ma kto platit za skolu a nebudu to brat tak vazne, ako pisu 😎

iva2309
16. feb 2009

mimik, dávaš si prihlášku a kam do BA?

mimik9911
16. feb 2009

iva, ano, dam si, uz mam kupenu prihlasku - tlacivo 🙂 a ano, do BA

iva2309
16. feb 2009

super- ja do PN-mám to bližšie-som zvedavá, čo budú-aké potvrdenie od nás vyžadovať 😒 ☹

emyly
16. feb 2009

ahojte, dnes som tam volala, tak vraj ak som ešte na rodičovskom, netreba dávať žiadne potvrdenie, a ani keby som pracovala, netrebalo by nič dokladať...ale vraj potom ked mi príde potvrdenie o prijatí, podpíšem akési čestné prehlásenie že som na rodičovskom...a ked som sa pýtala na prijímačky, vraj sa rozhodli že sa tento rok robiť nebudú...ale ako som sa dočítala, toto vravia každý rok hihi....

lubka131, ide tá tvoja mamina teda študovať túto školu? bolo by dobré keby som do toho išla ešte s niekým... a tuna na detašovanom pracovisku sa chodieva na prednášky celý týždeň, niekedy aj 7-8 krát za semester, a potom sa už len učíš.... 😎

majka35
17. feb 2009

ahojte ... tiež som volala k nám na detašované pracovisko v KE a bolo mi oznámené, že prijímačky sa tento rok konať nebudú ... tak uvidíme ... ešte mi aj popriali veľa šťastia pri štúdiu ... 😅

iva2309
17. feb 2009

dnes som volala aj ja-povedala mi, že je povinné v čase podania prihlášky splniť paragraf č. 363/2007 § 58 ods. 3 písmeno b) - t.j. - potvrdenie od zamestnávateľa v čase podania prihlášky a tí čo sú na MD - potvrdenie, že su na MD.
😵

janin26
18. feb 2009

ahoj musim pridat prispevok.volala som tiez do piestan a povedali ze ani nemusim byt zamestnana ze ak to utiahnem financne......iva2309 si z okolia pn?aj ja si tam chcem dat prihlasku takze skusky sa nerobia?

maruschka
18. feb 2009

veď som vám hovorila, že prijmacie skúšky nikdy nebývajú, len sú v smerniciach uvedené-ževraj to tam musí byť podľa zákona... 😕

Takže už vám zostáva len podať si prihlášky, nachystať peniažky a čakať papier, že vás prijali... 😎 😎 😎

iva2309
19. feb 2009

janin, som z okolia Prievidze a Ty ? Možno sa stretneme.... 🙂
A prihlášky - myslím, že nebudú-teda dúfam, len ak by sa prihlásilo veľmi veľa "adeptov" 😅
Maruschka , prišla Ti moja IP ? Lebo mi to vtedy zblblo 😨

sarianah
19. feb 2009

Ahojte,
chystate sa niektora prihlasit tento rok do BA?

maruschka
19. feb 2009

iva, máš to v IP, jednducho som sa na počítač nedostala, lebo moje kočky stále pozerajú rozprávky,majú totiž chrípkové prázdniny 😀 😀 A zabudla som - ohľadom toho potvrdenia, nie neberú to tak prísne..Ak stačí razítko, čo si si zohnala, tak daj to, keď sa hlási 2000 tis študentov, nemajú šancu to odkontrolovať-a nikto to ani robiť nebude.. 😉 Ak stačí razítko, že si na materskej alebo pracuješ v súkromnej sfére, daj to.. 😉

adinka3
19. feb 2009

sarianah, už som poslala prihlášku 😕

sarianah
19. feb 2009

adinka3
..super 🙂 ..ja len aby som tam nebola sama, ked tam uz vsetci davno chodia 😀 ..
..ale prihlasku som este neposlala 😒

adinka3
19. feb 2009

neboj, nebudeš sama. stretneme sa tam. 😉

sarianah
20. feb 2009

adinka3
..fajn, ze sa este jeden cloviecik nasiel 🙂 ..
..ja este nemam podanu prihlasku, lebo pri malom si nemam ist kedy vybavit vsetky tie papiere ☹

adinka3
20. feb 2009

keď chceš, môžem ti poslať prihlášku, ak si ju môžeš doma vytlačiť.
tak sa snaž, nech môžme ísť na to! 😅