VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

aduskatt
3. máj 2011

@moncicici ahaaaaaaa.....u nas take nebolo, takze nepomozem

michala124
3. máj 2011

@moncicici posielam ti projekt 🙂

moncicici
3. máj 2011

@michala124 ďakujem ti 🙂

paka
3. máj 2011

@aladax
Ja som bola na pisomnej skuske, otazky boli strucne: ja som mala zariadenia, nahradnu rodinnu vychovu a pravomoci UPSVaRu.
Ucila som sa z jeho knihy a este zo zakona o rodine z Rodinneho prava- to bolo vsetko. Ale je toho naozaj dost, prosim pekne, ja som sa ucila skoro 2 tyzdne na jeho skusku. Som rada, ze to mam za sebou.

medulienka31
3. máj 2011

@kikakama mám to úspešne za sebou. Stačilo stresu

medulienka31
3. máj 2011

@sse mám to za sebou

ma_b
3. máj 2011

medulienka31: gratulujem...kde chodíš na školu? ktorý ročník? aké otázky si si vybrala? koľko asi tak odpovedal jeden? mohla si si vybrať, s ktorou otázkou chceš začať? koho si mala v komisii?

11011961
3. máj 2011

@medulienka31
gratulujem, mňa to čaká o mesiac
Tvoj dojem ?
Daj aspoň pár typov ako sa ne stresovať a zvládnuť ...)

zuzana63
3. máj 2011

Ahojte, mňa čakajú štátnice na budúci týždeň, ešte som nedostala posudok oponenta k bakalárskej práci - to sú tiež nervy a o učení sa otázok ani nehovorím - naučím sa to a na druhý deň to mám vyfúkané z hlavy. Aby to už bolo za mnou.
Kočkám, ktoré už absolvovali srdečne blahoželám!

kikakama
3. máj 2011

@medulienka31
🙂 😉 😵 - si jednička.

tinulka26
3. máj 2011

@paka Ahoj, prosím ťa akú dlhú odpoveď si mala na jednu otázku? Koľko stačí Oláhovi aby si spravila skúšku. Lebo som počula, že niektoré baby mu napísali 4 A4 a neurobili skúšku. Tak som zvedavá aké má požiadavky. PS: nemáš náhodou 22 vypracovaných otázok od Oláha 😉 Dík za odpoveď. 🙂

paka
4. máj 2011

@tinulka26
Tinulka, nemam, ja som sa ucila celu knihu, ja som tie otazky ani neriesila, ja som mala zapisanu jednu A4, viac nam nedal, ani neviem, ci si niekto pytal dalsi papier. Podla mna on presne podla odpovede vie, ci si sa ucila.....a podla toho aj hodnoti.

jazminn
4. máj 2011

@medulienka31 GRATULUJEM a závidím, ja idem 2.6. napíš dojmy, prosíme....

sse
4. máj 2011

@medulienka31 gratulujem, je to úľava však? 🙂

a ostatným dievčatám,ktoré to ešte len čaká: Nebojte sa komisia tam nie je od toho aby vás potopila, ale aby vám pomohla prekonať stres. treba rozprávať aj keď od veci a hlavne nepovedať, že nevieš.Ak nebudete vedieť tak aj komisia sa bude snažiť nakopnúť vás. Aj ja som mala jednu otázku, čo mi nesadla a nejak to zo mňa vytiahli. Takže žiadne strachy, všetky to zvládnete, veď ste šikovné. Držím palce 🙂

ma_b
4. máj 2011

@sse ahoj... z koho ste mali zložené komisie? ked si začala, tak ťa aj stopli, že im to stačí a nemusela si rozprávať celú otázku?

medulienka31
4. máj 2011

@sse ďakujem, tak úľava je to neskutočná

sse
4. máj 2011

@ma_b mali sme dve komisie v jeden deň v jednej bola prof. Radková, Phdr. Pavlovičová, Ružička a Radi. v druhej boli, tam som bola ja, prof Soltés, prof. Bielová a Phdr. Bundzelová. A áno keď si plynulo rozprávala tak aj zastavili, že stačí, prípadne sa opýtali ešte čo ich zaujímalo.

ma_b
4. máj 2011

@sse a kam chodíš do školy? z tých všetkých poznám len ružičku 🙂 urobili ste všetci? odpovedali ste dokopy na obe otázky viac ako 10 min?

sse
4. máj 2011

@ma_b chodila som v nových zámkoch, ja som končila Mgr. tak sme mali 3 otázky. no keď budeš vedieť tak tam nebudeš ani 10 min.

aninka251
4. máj 2011

ahojte dievcata, k tomu olahovi ... ja chodim na sv. Alzbetu do PO a je pravda, ze aj u nas mali poniektory napisane na A4 a nespravili... jemu staci aj par viet ale musi to byt k veci... Olaha som mala v 2 a aj teraz v 3 roc., musim povedat, ze som s nim mala dobru skusenost... ani raz som nemala zapisany cely papier a mala som raz B a raz C... takze strucne a jasne, on nepotrebuje omacky len chce vediet ci tomu rozumiete... a uplne najlepsie je ist na ustnu, ked ste sa to ucili, vsetko z vas vytiahne a bude to aj za A 🙂

livka_m
4. máj 2011

Ahojte dievčatá. Som tu nová. Aj mňa čakajú bakalárske skúšky koncom mája v Žiline u saleziánov. Poviem Vám že mi tam máme ešte o jeden okruh naviac a to sociálno výchovná práca v kontexte prevencie. Máme tam 30 ďalších otázok. a veru zabijacké. Mám veľké obavy, že sa to nestihnem naučiť. A predsedom komisie bude p. Oláh. Prosím vás môžte mi niekto poslať vypracovanú otázku ohladne subkultúr a misijnej a charitatívnej činnosti? Budem vďačná.

tinulka26
5. máj 2011

@paka Ahoj, pri písomnej skúške u Oláha ste boli rozdelení na skupiny? Nevieš aké dáva najčastejšie otázky na písomnej skúške? 😉

sisi01
5. máj 2011

Ahojte babule. Prosim Vas tie co ste zo socialnej prace v BA viete uz presny termin BC statnic?? Lebo nam sa zatial nikto neobtazoval nic povedat. :( Dakujem. Tie co cakaju este stanice, drzim palceky... 🙂

jajalinka
5. máj 2011

Ahojky dievčatá mali ste niekto sociálno- právnu ochranu s prof. Vlčekom pp. ak áno aká bola skúška 😒

paka
6. máj 2011

@tinulka26
Ano boli sme A a B, ale neviem co dava najcastejsie.......

tinulka26
6. máj 2011

Nemáte niekto knihu od Virginie Satirovej - Kniha o rodině, alebo hocijaké knihy o rodine ktoré by som mohla využiť v mojej práci Dysfunkčná rodina. Ak by ste ich už nepotrebovali rady ich kúpim. 🙂

aduskatt
6. máj 2011

@sisi01 vraj po 6,6, upresnia to neskor zo studijneho

nikuska84
7. máj 2011

ahojte! neviete mi pls poradit, ako je to s internatom pre studentov denneho studia? kde su studenti ubytovani (na kt. internate), ci ma skola vlastny internat, alebo su studenti ubytovani na inych internatoch v ba? dakujem 🙂

ma_b
7. máj 2011

ahojte... ked na obhajobe máte stranu s obsahom, tak sa má prečítať celý alebo stačí len povedať, že naša práca sa skladá z x kapitol, x podkapitol a potom pri dalších stranách už hovoriť o čom jednotlivé kapitoly sú?

petica5
7. máj 2011

ahojte kočky, dnes sme mali prednášku z projektovania a som z toho nejako mimo. nevedeli by ste mi s tym niekto prosím pomoct? velmi by ste mi pomohli... dakujem pekne