VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

jazminn
11. mar 2013

@yogino napísať žiadosť o odklad...u nás už dávali...zavolaj si na študijné...

yogino
11. mar 2013

@jazminn napísal som povedali, že do piatka a potvrdenie od doktora tak hádam to doktor stihne poslať 😀

viktoria4
11. mar 2013

ahojte, chcela by som vsetkych poprosit, nemate neikto vypracovane otazky na skusku z predmetu Teoria SP, vyucuje to Haluskova. Kto by mal nech sa ozve, dakujem

sleha
11. mar 2013

@sofokleska prednášajúci bol doc. PhDr. Tibor Roman, PhD. 😒 ,ale pomohol by materiál aj z minulého roka 🙂

luli03
11. mar 2013

ahojte prosim vas nevie niekto nahodou priklad na OBSAHOVU ANYLYZU, Systematicky a Stratifikovany nahodny vyber dakujem mooooooooooc lebo ja som z toho uplny debil

jazminn
12. mar 2013

@yogino a u nás netreba žiadne potvrdenia...len napíšem, že žiadam si ísť neskôr a ....hotovo...z rodinných a pracovných dôvodov /keď som momentálne v mesiaci apríl a máj v práci zavalená robotou?/

yogino
12. mar 2013

@jazminn mne napisala referentka, ze uznavaju iba hospitalizaciu, tejotenstvo a porod. No tehotenstvo by som asi neuhral, porod mozno tak som dal hospitalizaciu

myshell1
12. mar 2013

Ahojte prosím vás mám skúšku s p. Brezinským základy filozofie náhodou nemáte alebo neviete aký dáva test ? Som prváčka VZ externe ... Ďakujem kráásne 🙂

liusa
12. mar 2013

Ahojte, nemáte náhodou niekto Zborník z r. 2009( Trnava) z vedeckej konferencie na tému " Školská sociálna práca"?

sofokleska
12. mar 2013

@sleha oki pošlem ti to, aj keď nemame rovnakeho prednašajuceho..., ale možno ti to pomôže 🙂

sleha
12. mar 2013

@sofokleska dakujem 😉

sofokleska
12. mar 2013

@sleha prišlo ti to?nz 🙂

sleha
12. mar 2013

@sofokleska no zatiaľ nie ☹

monicka07
12. mar 2013

Prosím vás, má tu niekto vypracované otázky z predmetu Teória soc. práce s doc. Oláhom 4. roč.? ďakujem 🙂

sofokleska
12. mar 2013

@sleha posielala som na ten mail co si davala.mala by si to mat alebo mozno velky subor skus nieco vymazat 🙂

petra6484
12. mar 2013

@myshell1 nauca sa tie zakladne veci a ked da test urcite to das ak chces mam nejaky material napis mi email

petra6484
12. mar 2013

ahojte ak by niekto potreboval material na soc. pracu mam od 1 az po 3 rocnik piste na email petra6484@gmail.com komu sa bude dat pomozem 🙂 a mam aj statnicove otazky na mgr z pred dvoch rokov urcite sa bude dat odtial nieco vybrat

tariah
12. mar 2013

ahojte, pripajam sa k studujucim na sv alzbete🙂 som v 5 rocniku, takze o mesiac ma cakaju statnice.. ak by ste potrebovali nejaky material, vypracovane otazky, atd - dajte vediet, rada pomozem, ak budem vediet 😀 no a chcela som sa opytat, neviem, ci tu niekto uz riesil protokol originality, ake ste mali percentualne zhody... ja mam vystup 17%, zda sa mi to strasne vela, i ked nie je asi nikde dane, kolko je strop, pokial si ju dobre obhajis... 😲

mimina76
12. mar 2013

@yogino
Dakujem pekne za info. uz si zohnal statnicove otazky? ak nie, mam moznost ich zohnat. 🙂

mimina76
12. mar 2013

@yogino tak uz ich asi momentalne nebudes potrebovat...

monce
12. mar 2013

@aimee1
ahoj, chcela by som ta opýtať či nemáš vzor projektu na Kratochvilovu skúšku. Ak áno, tak by som ta chcela poprosiť o zaslanie vzoru projektu. Ďakujem veľmi pekne.

monce
12. mar 2013

@monicka7
ahoj, chcela by som ta opýtať či nemáš vzor projektu na Kratochvilovu skúšku. Ak áno, tak by som ta chcela poprosiť o zaslanie vzoru projektu. Ďakujem veľmi pekne.
@aduska45

maja18
13. mar 2013

@tariah - ja som mala originalitu 29% a viem si to obhájiť, jedna holka od nás má 40%, záleži na posúdení školiteľom, limit asi nie je

mimina76
13. mar 2013

@monce ahoj, prosim ta ak sa ten vzor dostane k tebe, preposlala by si mi ho. Dakujem!

tariah
13. mar 2013

@maja18 ahoj, tak super, ja si myslim, ze si ju budem vediet obhajit tiez. na bc statniciach mal jeden chalan az 59% a nerobili z toho ziadnu tragediu..

myshell1
13. mar 2013

@petra6484 materialy mám 🙂 a základy hadam niako teda dám ... dik

aimee1
13. mar 2013

@monce zatial mi nikto nic neposlal, tak neviem...

novinga
13. mar 2013

Chcem sa opýtať, prácu som vložila aj mi ju školiteľka schválila, dnes mi prišla aj kontrola originality, ale nemám stále na EZP posudok od školiteľky. Kedy sa dozviem kto mi robí oponenta a ten jeho posudok bude na tom EZP?

maja18
13. mar 2013

@novinga oponenta sa máme dozviedieť aspoň my- 3 dni pred štátnicami a posudok bude pod posudkom školeteľa- pekný deň

novinga
13. mar 2013

@maja18 A ten školiteľ napíše posudok a vloží ho tam tiež až 3 dni pred štátnicami?....no super a nám ešťe hovorili o nejakých otázkach od oponenta, tie nám dá až na štátniciach, alebo sa na ne môžem pripraviť skôr.