VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

meganik
8. sep 2008

ahojte študáčky..tak sa k vám idem votrieť, snáď ma vezmete na milosť 😎
ja idem teraz do tretieho ročníka v BA, v sobotu sme mali zápis a teraz v sobotu už začíname..vôbec sa mi nechce, prázdninovala som vyše 4 mesiacov, tak teraz kým sa zase rozbehnem to bude 😠
vôbec si to neviem predstaviť i keď druhý ročník som zvládla ľavou zadnou..nejako som bola nútená pri malej robiť všetko šup-šup, zo všetkého sa naučiť niečo a zbytok si na skúškach domyslieť a snáď ma nikto nezabije, keď sa priznám, že som sa naučila robiť aj celkom teda pre mňa šikovné ťaháky 😀

no tak hor sa do štúdia, nech nám to ide od ruky a nech je to už za nami 😉 🙂

maruschka
8. sep 2008

ahoj meganik..Tak ty si už v treťom..hm..dúfam,že ja to aspoň tam dotiahnem 😀 😀 a stými ťahákmi a učením sa narýchlo--nie si sama, je nás viacero 😀 a tá veta: nech už je to za nami je teraz mojím životným
mottom 😀 😀 😀

janka46
9. sep 2008

Meganik tak vlastne tento rok aj statnicujes 😕 drzim palce!

meganik
10. sep 2008

jani no šak to..už teraz,keď si spomeniem ako som stresovala na maturách, tak až mi je zle 😖 No, ale možno to bude pohoda 😝

A vy baby ako..v ktorom ste..teda ročníku 😕

tilly
16. sep 2008

kočky máte nejaké podklady na skúšku z psychológie, sociológie a filozofie??? potrebujem to pre kamošku, o dva týždne má nejakú skúšku či čo, díííííííííííííííík

emjee
29. sep 2008

Vysoka škola sv.alžbety -laboratorne metody

hanculka • 1d • Dnes o 21:17
ahojte mamičky a študentky, ako sa Vám vidi ten odbor?

oneri
4. okt 2008

ja tiez studujem na vs sv. alzbety v ba externe soc. pracu. ani neviem ako mi ten rok ubehol. je to asi ta najlahsia skola,
ale skusku vam nik len tak zadarmo neda. hoci sa da na niektorych skuskach odpisovat z tahakov, treba byt sikovny, ale boli aj take, ze sa nedalo. robili sa opravaky. ja nastasie nie, ani neviem ako sa mi to podarilo. nemam tie najlepsie znamky, ale to aj preto lebo sa nestiham poriadne ucit... najviac neznasam pisat rocnikove prace.. brr a to som bola celkom dobra sloharka.. nebojte sa studovat, aj hlupejsi to zvladli, nikto sa vas nebude pytat na zamky, alebo kolko krat ste nespravili skusku.. dolezity je diplom. vela stastia 😀

kvixa
16. okt 2008

oneri: napisala si asi všetko čo som chcela aj ja 🙂

monkula
16. okt 2008

a je to zaujímavé? a čo môžete robiť potom? 🙂

gerena
16. okt 2008

ahojte, ja som studovala laboratorne vysetrovacie metody externe, ale este v trnave

kvixa
16. okt 2008

tam aj take niečo je? ani som nevedela 🙂

gerena
17. okt 2008

uz nie, prestahoval sa cely odbor do sv.alzbety do blavy 😉

monkula
17. okt 2008

gerena ,to vyzerá zaujímavo... myslíš ako v CSI? 😀 😀
A ksa Ti chce, hoď mi info do IP 😉

gerena
19. okt 2008

toto sa ma vzdy niekto pyta......budem musiet kuknut ten serial 🙂
a co take vy ta zaujimalo?

martinalip
23. okt 2008

Chcela by som sa na buduci rok prihlasit na soc.pracu.Zo skoly som vsak vonku uz pekne dlho a tak si musim zopaknut co sme v skole brali.Mohli by ste mi priblizne napisat z coho sa robili prijmacky? Viem , ze sa tam robi z biologie aleco vsetko by tam chceli vediet ? A z psychologie?
Dakujem ..a prosim poslat to do IP.DAkujem m.

maruschka
23. okt 2008

z ničoho martinalip..vždy napíšu, že biológia,všeobecný prehľad,etika,psychológia,filozofia na úrovni gymnázia a každý rok berú bez prímačiek..takže sa kľudne prihlás,vždy zoberú všetkých 😉 😉 😀 😀 😎

meganik
23. okt 2008

ahojte viete o tom, že berú na magisterské štúdium len študentov, ktorí ukončili bc štúdium s priemerom 1,8 😨 ostatní majú smolu..no u nás to spravilo hotový chaos..všetci zrazu naháňajú dobré známky, nikto nechce len akože spraviť skúšku 🤐

meganik
23. okt 2008

teda malo tam byť s priemerom do 1,8 😉

maruschka
23. okt 2008

meganik uvidíš, že to ešte zmenia..Tento rok berú u nás na magistra kto ide...samozrejme z tretiakov..Nám povedali, že berú presne len 50-keď sme nastupovali na vysokú,teraz som druháčka..Mne sa zdá, že každému ročníku hovoria iný počet a iný priemer..tak isto, ako to je každý rok s prímačkami..Iné popíšu, iné robia... 😕 😅

Takže sa to ešte tisíc krát zmení 😒 😖 😕 Ale ak je to na ten priemer, tak fakt sa tam dostane iba tých 50 študentov 😀 😎

meganik
23. okt 2008

maruska 😀 😀 😀 ale ked aj ja chcem byť v tej 50-tke 😠 😠 🤐

maruschka
23. okt 2008

aj ja ☹ ☹ ☹ ☹ 😎 😎

sashenaa
3. nov 2008

ahojtee..ja študujem 1. ročník SP denné štúdium na tejto škole v BA, po 2mesiacoch môžem skonštatovať že do istej miery táto škola je ulievareň, máme oveľa viac voľna ako študenti na iných školách denného štúdia.Výučba prebieha v utorok a v stredu a každý druhý pondelok. Takže, u mňa prevláda spokojnosť, stíham chodiť aj po brigádach🙂

maruschka
3. nov 2008

sashenaa, no, ono sa to zdá zo začiatku ulievareň..ja som v druháku externé a začínajú nám to zhusťovať..Napr.3 začínajú už začiatkom septembra v PN..Ešte je len začiatok novebra a už nám dali písať 2 práce-jednu odovzdávam za 2 týždne, a jednu sme odovzdali už v októbri..A teraz budeme mať ešte ročníkovku na 25 strán..Ono sa to nezdá,ale pomaly sa to nazbiera,medzitým nejaké skúšky a druhý semester tiež práce a skúšky,povinná prax-v druháku už aj s vizitou...Takže ono je to fakt iba na začiatku lážo-plážo 😉 😉

evvva
20. dec 2008

Ahojte, zdravim vsetkých študentov VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Ažbety v l BA v odbore soc.práca a prajem veľa chuti do učenia. Tiež krásne Vianoce!

maruschka
20. dec 2008

evvva, díííky, tiež ti želáme všetko naj-naj-najkrajšie 😵 😵 😵 😵

evvva
20. dec 2008

🙂 ahojte, ste tu niekto aj piataci?

nefertitiavi
27. dec 2008

ahojte
je tu niekto kto navstevuje 1. rocnik - 17 skupinu. socialna praca?

evvva
28. dec 2008

😢 ☹ ☹ 😔 funguje to tu vôbec?

maruschka
29. dec 2008

evvva, radi by sme už boli piataci 😀 😀 😀 ale sme tu väčšinou iba druháci 😀 😀 😉 😉

nestiham
29. dec 2008

Ahojte, je tu niekto kto navstevuje 1. rocnik - 16 skupinu. socialna praca? 😅