VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

11011961
13. jan 2011

@marsiii mi sme mali v Bardejove s ním základy ekonomiky. ja osobne som nemala dobrý dojem z jeho skúšky,
celý čas chodil po triede a dával veľký pozor.

marsiii
13. jan 2011

@11011961 vážne? ....tak toho sa obávam 😒 a aké otazky dával? aj ste boli nejako rozdelený na skupiny či ?

michala124
13. jan 2011

@ivana29 my sme mali s Repcikom pedagogiku. Dal 4 otvorene otazky, dal nam na to hodinu a vobec si nas nevsimal. Mal tam niekoho na konzultacie a bavil sa s nou, aj odisiel na chvilu. Uplna pohoda. Vsetci spravili.

aduskatt
13. jan 2011

nieco o Haburajovej? hocijake info pomozu🙂) dakujem

11011961
14. jan 2011

@marsiii boli sme rozdelení na skupiny

maculkac
15. jan 2011

ahojte,
nemali ste niekto náhodou už skúšku zo Supervízie s doc. Schavelom? Neviete, aké dával otázky, či bolo rozdelenie na skupiny a pod?
Vďaka za pomoc 🙂

seljmani
15. jan 2011

@jazminn tak to ja mám skôr, obe skúšky naraz....napíšem potom, aké to bolo...... 😉

jazminn
15. jan 2011

ja som dnes absolvovala patologiu u Lacu. Uvidím. v utorok majú byť výsledky. Ženy vracali čisté papiere, ja som mala z každej otázky napoly.

pavlina10
15. jan 2011

@marsiii
Nestresuj, ešte máme čas na štatistiku 🙂

pavlina10
15. jan 2011

@michala124 Ty si prváčka tento rok? Boli ste rozdelený na pedagogike na skupiny? My sním máme v utorok skúšku a zdál sa dosť prísny... tak máme všetci v gaťách :D

kvetinka121
15. jan 2011

Prosím Vás, nemali ste náhodou skúšku z pedagogiky s p. prof. Repčíkom? My všetci stresujeme, bo na nás neurobil veľmi dojem na prednáške... som v prvom ročníku, tak som len chcela vedieť, aký je na skúškach atď.
Ďakujem za info...

michala124
16. jan 2011

@maculkac Prof. Schavel dava otazky: zameranie, typy, funkcie, formy, legislativa, historia. Vacsinou rozdeli na skupiny alebo rozsadi daleko od seba, ale uz sa stalo ze ked ich bolo malo tak skusal ustne. dava 3-4 otazky a dost casu. u neho sa moc neda opisovat. ale inak je v pohode.

michala124
16. jan 2011

@pavlina10 on sa zda prisny, ale my sme u neho spravili vzdy vsetci na prvykrat.ja uz si to moc nepamatam, ale dal nam nejake materialy a chcel len to co bolo v nich. nic viac. Mali sme s nim 2 skusky a vzdy uplne v pohode. Moc nepozeral co robime a aj von vysiel.

michala124
16. jan 2011

@kvetinka121 z Repčíla nestresuj, na skuske je dobry🙂

michala124
16. jan 2011

@maculkac P.S. a ešte CIELE, tych chcel najviac. a ešte vyhody a nevyhody skupinovej. Vyhody a nevyhody individualnej supervizie. To je vsetko. Ine otazky u nas nedal.

maculkac
16. jan 2011

@michala124
Veľmi pekne Ti ďakujem, pomože mi to..... tak keby si niečo potrebovala, kľudne daj vedieť...
Pekný dníček, Maťa.

lucyliu1312
17. jan 2011

ahojte, nemáte niektorá skúsenosti so Zemanom? ako skúška a aký je na skúške ☹

zuzana63
17. jan 2011

@lucyliu1312
Ahoj,
so Zemanom sme mali soc. zabezpečenie. Poviem len toľko, že sa treba naozaj riadne a všetko naučiť. Vyžaduje veľmi podrobne všetko. Ja osobne nemám dobrú skúsenosť, dosť stresy som mala z neho. Prešla som na skúške, chvalabohu na prvý raz, ale aj vyhadzoval. A na ťaháky pozor, za tie dáva FX. Je náladový, takže inokedy to môže prebiehať inak, možno... ale pochybujem, je to prísny pán.

jojka828
18. jan 2011

Som v 4. ročníku a máme skúšku so Slovákom sociálna práca so skupinou a komunitou, nemali ste ho na tejto skúške, aké dával otázky. ďakujem

puuusinka
18. jan 2011

babulky má niekto na zemana vypracované prípadové štúdie a fiktívne rozhodnutia? prosím veľmi mi tým pomôžete.. ak áno napíšte mi internú poštu, dám Vám majlík.
ďakujeeeeeeeeeeeeeeeem

nika_g
19. jan 2011

Ahoj kolegyne, chcela by som Vás poprosiť či náhodou niekto nemá knihu riadenie ludských zdrojov od A. Kachanakova. Moc by ste mi pomohli. A ešte sa chcem opýtať či nepoznate Doc. Janigovu ????????? Aká je na skúške ? Ďakujem moc

martinkolja
19. jan 2011

Prosim Vas dievčata nemáte niekto vypracovane otázky na štátnice??Mam ich tento rok a tie otazky no nebudem ani komentovat. Niektore mi fakt nejdu do hlavy napriklad problematika medzikulturálnej SP. Specifiká sociálnej práce v období globalizácie,pre panakrala čo tam budem hovorit???A načo mi to vlastne budem sa ma budu pytat na počasie či čo???Dik

puuusinka
21. jan 2011

@martinkolja nooo ak by ti ich nejaká dobrá dušička poslala, prosím ozvi sa aj mne na internú pošlu, dám majlík.. prípadne ak je tu dobrá dušička na štát. otázky napíšte int. poštu.. ďakueeejeeem..

jazminn
22. jan 2011

@puuusinka mám prípadové štúdie na Zemana, kto chce napíšte do IP mail.adresu.

jazminn
22. jan 2011

@jazminn ak má niekto vypracované otázky prosím pošlite mi na :jazminn@centrum.sk

puuusinka
23. jan 2011

@jazminn ďakujem pekne už som zohnala 🙂

pierkosz
24. jan 2011

Dobry den, nevedel by mi prosim vas niekto poradit? Tento rok chcem studovat externe socialnu pracu v nitre.
Chcela by som vediet ako prebieha studium tohoto odboru t.z. ako casto su prednasky v semestri. ci sa vyucuje v
blokoch alebo kazdy vykend, pretoze kedze pracujem v Rakusku ako opatrovatelka kazdy tyzden by mi robil problem chodit do skoly, dakujem.

ivana29
25. jan 2011

@pierkosz Ahoj ja sice nechodim v Nitre na soc.pracu ale som externistka, prednasky sme mali kazdu sobotu po dobu 2 mesiacov, prednasky povinne nie su ajked sme kazdy krat podpisovali prezencnu listinu..
Skusky sme ale mali mimo sobot aj cez tydzden.

pierkosz
26. jan 2011

@ivana29 dakujem pekne za tvoju reakciu na moju otazku

sse
26. jan 2011

Ahojte dievčatá, podarilo sa vám už zohnať tie štátnicové otázky na mgr, aj mňa by veľmi potešili. 😵