VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

elize
13. okt 2011

@susbum na skusku u Brnulu sa treba naucit. On je na prednaske perfektny, zaujimavo prednasa, aj ta jeho kniha je super. Dal tusim 5 otazok, pisali sme len odpovede, nedalo sa radit, bolo to velmi rychle. Ak niekto nespravil, mohol hned ist na opravnu - hned dal nove otazky. Drzim palce

jazminn
14. okt 2011

@moncicici ale kde poslať? adresu:

susbum
14. okt 2011

@elize dakujem 😉 a pls nespomenies si na otazky..clovek by si urobil taky prehlad na co sa zamerat ( napr.ci chce presne roky alebo nazvy medzinarodnych dohod, body kodexu SP, rozdelenie taborov, kto je azylan, co je azyl, metody, principy prace s azylantmi... a pod) Treba odpovedat strucne alebo obsirne?Daaakujem.

nasmail
14. okt 2011

ahojte, nie je tu niekto z tretieho ročníka zo žiliny? študujem druhý rok v žiline a potrebovala by som pomoct s materiálmi na učenie.prosím, prosím.
maria, dakujem

jazminn
15. okt 2011

@moncicici poslala som všetko, čo mám-vyber si!

jazminn
15. okt 2011

@nasmail a čo máš na mysli, aký materiál?

nasmail
15. okt 2011

studujem soc.prácu s detmi a mládežou, poprosila by som pripravu na skusky druhý ročník tretí semester, antropologia atd, prípadne otázky na skušky......samozrejme za odmenu, prosim na sukromný mail nasmail@azet.sk dakujeeeeem

nika_g
17. okt 2011

Prosím Vás nemal niekto skúšku psychologia zdravia zo Selko ? Ak by ste mohli dať nejaké info. Ďakujem

marsiii
17. okt 2011

Ahojte 🙂 chcem sa spýtať, či máte niekto skúsenosť Dr. Látalovú - Sociálna problematika siekt, v 3. semestri ....za každú informáciu budem vďačná 😉

aladax
17. okt 2011

Ahojte, dievčatá mali ste už v 3. ročníku skušku zo sociálnej prevencie u Schavela? Nie že by som sa neučila, ale je tam toľko delení a poddelení....fakt musím vedieť všetky? Budem vďačná za info....

nika_g
17. okt 2011

@aladax ahoj u neho treba vedieť hlavne to delenie. To zvykáva dávať vždy na skúške.

aladax
17. okt 2011

@nika_g Super...už sa mi to všetko pletie. Viem asi všetky, už to len správne priradiť... 😀 Dík za info, si zlatá.

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
seljmani
17. okt 2011

@aladax nemusíš sa báť, je veľmi v pohode a všetci pri nom urobia 🙂)))))

elize
17. okt 2011

@susbum otazky si uz nepamatam. Roky myslim nechcel, chcel definicie, kratke vystizne, cislo zakona a nazov zakona o azyle. V podstate to nebolo tazke, ale bolo dost ludi, co nespravilo. Ale to skor preto, lebo to podcenili a neucili sa, lebo na prednaske bol taky kamaratsky. Mysleli si, ze bude na skuske zhovievavy. A nebol. Drzim palce.

michala124
17. okt 2011

@nika_g Selko bol super, dal si ce dost tazky test, ale odisiel von, Ked sa vratil tak sme si ho spolu aj s nim kontrolovali a dal same A a B.

aladax
17. okt 2011

@seljmani Tak dúfam, že sa to podarí aj mne 😅 Mám pocit, že už sa mi po dvoch rokoch do tej hlavy nič nevopchá.... 😖 Nejak to išlo na začiatku lepšie... 😀

susbum
18. okt 2011

@elize , dakujem za cenne rady...teraz vidim, ze by to mohlo aj ist 😉

moncicici
18. okt 2011

@jazminn dakujem velmi pekne 🙂

zuzanka97
19. okt 2011

Zdravim, prosim Vas, mal tu uz niekto skusku s doc.Bosnakovou z predmetu Socialna praca so zdravotne postihnutymi? Zaujimalo by ma, ake boli otazky.. ona to strasne zle hodnoti, mala som ju zatial kazdy semester, ale vzdy ma niecim prekvapi. Budem vdacna, ak mi napise niekto nejake otazocky zo skusky...dakujem

jajalinka
19. okt 2011

Ahojky!
dievčatá máte niekto knihu od Levickej Na ceste za klientom v elektronickej podobe ak áno prosím poslať na 29janka1@azet.sk.........v printovej podobe rada odkúpim odber 100%....cena nerozhoduje....pp. prosím o radu kde by som danú knihu mohla kúpiť 😉 dakujeeem

chuaneta
19. okt 2011

Mám tiež záujem o knihu od Levickej Na ceste za klientom, tou formou čo jajalinka, odkúpim, mail: magnetka111@gmail.com. Díky

nika_g
20. okt 2011

@michala124 Ďakujem za info, už som kľudnejšia. A nepamätáš si náhodou nejakú z tých otázok, že na čo by som sa mala zamerať.

michala124
20. okt 2011

@nika_g len velmi matne si spominam ze nieco so syndromom vyhorenia. Otazky boli dost tazke, ale co sme ani po spolupraci nevedeli, tak sme prechadzali s nim, a on nam potom akoze vysvetloval a v podstate nam tie spravne odpovede nadiktoval.

nika_g
20. okt 2011

@michala124 Ďakujem. Prosím ťa nevieš niečo o Smikovej ? Ako to u nej chodí ?

michala124
20. okt 2011

@nika_g tu zial nepoznam ani som o nej nic nepocula.

chuaneta
23. okt 2011

Ruším dopyt po knihe od Levickej Na ceste za klientom, zohnala som ju v knižnici. 🙂

ivana29
24. okt 2011

Ahojte kočky, prosím Vás, tie čo ste mali na právo Judr. Zemana, tak chcel všetko dopodrobna, presne zákon paragrafy odseky všetko od slova do slova? Či stačilo vedieť o čom je reč, aspoň na to E? 😲 😉

surminka
25. okt 2011

Ahoj všetkým študentkám. Som rada, že som našla túto stránku. aj ja študujem 3. roč. Bc externe, práve by som sa mala učiť na skúšku z neurologie z Dimundovou, má niekto skusenosti ? Keby niekto mal vypracované štátnicové otázky a bol by ochotný preposlať bola by som veľmi vďačná. každemu na tejto stránke prajem veľa úspechov.