VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

atrami
27. feb 2013

Ahojte, podávam si prihlášku na VŠ- sociálna práca v Piešťanoch. V podmienkach na prijatie, je potvrdenie o zamestnaní. Neviem ako to mám chápať. Musím pracovať v ŠS aj odbore, alebo je im to jedno a potrebuju len potvrdenie o tom, že som niekde zamestnaná. Ako má vyzerať to potvrdenie. Už mám v tom chaos. Kvoli jednej škole som zmenila prácu, aby som mohla chodiť cez víkend do školy a nakoniec, zmenili rozvrh na 1 týždeň v mesiaci. Nerada by som zaplatila poplatok za príjímacie konanie a nakoniec by to bolo zbytočné.

jabatko
27. feb 2013

@monicka07 ..mám ohladne domáceho násilia páchaného na deťoch, písala som diplomovku na túto tému =)..a určite je tam aj o násilí páchanom na ženách..tak ti môžem poslať večer =)

@danka263 ..oki, dnes večer pošlem =)..

maja18
27. feb 2013

@atrami ja som žiadne potvrdenie z práce nedávala a tiež to bolo v podmienkach školy- to asi len pre financovanie- inak to povrdenie nemá význam, nakoľko ja nepracujem v odbore pre túto školu a boli medzi nami i nezamestnané

denkolac
27. feb 2013

ja som potvrdenie v prvom rocniku a aj teraz v stvrtom musela dat - a kedze som nerobila v socialnej sfere musela ssom ist na externe studium

sofokleska
27. feb 2013

@monicka07 ahoj v ktorom si ročniku? ty maš nejake? ja tiež pišem o DN 🙂

sofokleska
27. feb 2013

@jabatko ahoj prosim ťa mohla by si poslať aj mne? ďakujem 🙂

monicka07
27. feb 2013

@sofokleska som vo štvrtom ročníku...a práve teraz sa rozhodujem pre tému...pravdepodobne domáce násilie, lebo mám možnosť robiť výskum...

elize
27. feb 2013

@tinulka26 poslala som ti material od Olaha z minuleho roka aj s otazkami, ktore daval.

atrami
28. feb 2013

@denkolac akú formu má to potvrdenie?

denkolac
28. feb 2013

@atrami
na A4 potvrdenie od zamestnavatela ze pracujes u nich v pracovnom pomere. Nic svatoborne - kazdy to pise inak - vycsinou to zamestnavatelia vedia.

miriqa
1. mar 2013

Ahojte, prosim Vas vie mi niekto poradit ku statnicovej podotazke činnosti soc. pracovnika v terapeutickej komunite aké su?! nemozem to nikde najst, dokonca to nie je ani v tej novej knihy od Matela.... ☹

cecil36
1. mar 2013

Baby hladam socialnu patologiu od Matela, nemate niektora link na stiahnutie? Pripadne poznamky na skusku?

bakalarka
1. mar 2013

@zuzanka97 Ahojky,chcem sa Ťa spýtať,či si už mala skúšku s Kratochvílom zo základov aplikovanej štatistiky.Alebo ak už má niekto po skúške,mohol by poslať materiál?Ďakujem.

bakalarka
1. mar 2013

Rovnako sa chcem opýtať,či niekomu neprednášal doc. Bugri Personalistiku a manažment ľudských zdrojov.Ak ano,aké boli otázky prosím Vás.

norika1990
1. mar 2013

nemate niekto statnicove otazky na bc prosiiiimmmm 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

wwaanesska
2. mar 2013

Pomôžte čo je analytický list v primárnom jazyku a v sekundárnom jazyku? Má niekto vzor?

osabela
2. mar 2013

@wwaanesska primárny Slovenský-- sekundárny Anglický, Nemecký.......

monitttka
3. mar 2013

@zuzanka97
Ahoj zuzanka, čítam tu, že zháňaš knihu sociálna práca s rodinou od Hudecovej, Gregorovej... akoby sa pod zem prepadla, ak ju zoženiem pošlem ti ju na mail... ja ju tiež potrebujem... ak by si bola fakt rýchlejšia, by som ti bola povďačná... monita301@azet.sk -- dakujem

elize
3. mar 2013

Ahoje, prosim vas, nema niekto vypracovane tohtorocne statnicove MGR otazky? Mam len z minuleho roka a je ich tam dost novych. Ak ano, prosim, preposlete mi ich na hybskaa@gmail.com
Velmi pekne dakujem 🙂

monitttka
3. mar 2013

Ahojte.... má niekto knihu, aj na predaj Sociálna práca s rodinou, 2008 Hudecová, Gregorová a kol.?
Súrne ju potrebujem 😝

empaticka
3. mar 2013

Dobrý deň prosím vás nemá náhodou niekto knihu Sprievodca sociálneho pracovníka I. Rodina a deti od Kasanovej. Ak ano prosím poslali by ste mi na mail: jana.novanska@centrum.sk

savanah128
3. mar 2013

Ahojte prosím Vás nemáte náhodou niekto materiály Teória sociálnej práce prednášal nám to Mátel?
Ak by ste náhodou niekto mali veľmi prosím prosím poslali by ste mi na mail: savanah128@gmail.com
Vopred veľmi pekne ďakujem

josue
4. mar 2013

Nemal niekto Chomovú na Správne právo aké má obľúbené otázky

petra6484
4. mar 2013

@atrami myslim ze chcu len potvrdenie ze si zamestnana aj od nas to pytali

petra6484
4. mar 2013

@norika1990 ahoj daj mi email poslem ti moje vypracovane otazky na bc ak ich nemenili oproti minulemu roku

petra6484
4. mar 2013

@cecil36 ahoj ja mam material na matela soc. patologia napis email preposlem

petra6484
4. mar 2013

ahojte mam prosbu na piatokov co mali vo 4 rocniku prax zo superviziou potrebovala by som vieidet vzor prosim ak to niekto mate poslite mi to prosim na petra6484@gmail.com

mirkan71
4. mar 2013

Ahojte, som z VŠ sv.Alžbety, BA a som liderka 1. skupiny 5. ročníka.
Mám odkaz pre kočku, čo žiadala vypracované otázky z teórie SP.
Mám ich takmer všetky, ešte asi 5 a bude to hotove. Osobne sa snažím ich vypracovať čo najvýstižnejšie a nie ako elaborát.
Keďže aj ja potrebujem ostatne otázky ( Sociálna politika a Metódy aplikovanej SP) mohli by sme spraviť vzájomnú výmenu a apomôcť si tak navzájom. Si za?
Ak ano, prosím ťa ozvi sa mi: môj mail: miroslava.nemethova@mail.com

Dík vopred

timonka
4. mar 2013

Ahojte Vás učila Kuchárová na psychologii zdravia ????

timonka
4. mar 2013

Ahojte! Ucila Vas Kucharova na psychologii zdravia??