VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

jazminn
1. aug 2011

@emmuska11 podľa mňa nič ti netreba kupovať, všade po prednáške jednotliví prednášajúci materiály dávajú na kľúči roč.vedúcim a tí to dávajú na stránky ročníka pre všetkých. Pre externistov prednášky nie sú povinné a nie každý môže sa vždy zúčastniť prednášky. A keď niečo niekto nemá alebo chce iný materiál tak aj tu si pomáhame, neboj! a nič nezháňaj dopredu.

emmuska11
1. aug 2011

@jazminn
dakujem ti ,tak by to bolo super.

emmuska11
1. aug 2011

@jajalinka

ahoj, idem studovat do partizanskeho a dakujem ti za odpoved, ked som nieco potrebovala,mozem sa s tebou spojit?

Pekny den.

jajalinka
1. aug 2011

emmuske 11
ahoj, ja chodím do Piešťan a nemal by byť z mojej strany problém ak budeš niečo chcieť kludne sa ozvi......len Vy v PE máte úplne iných učiteľov ako my v PN a systém výučby máte iný..... tu máš oficiálnu stránku PE:
www.vszasp.wz.cz. tam sa dozvieš všetko potrebné a myslím, že sú tam aj nejaké materiály nech vieš do čoho ideš

jazminn
1. aug 2011

@emmuska11 pozerala som školu Partizánske a naozaj tam okrem doc.Olaha, nepoznám ani jedno meno. My máme celkom iných profesorov.

jajalinka
1. aug 2011

emmuska11
ja tak isto nikoho nepoznám, dokonca ani doc. Oláha osobne... mal nás v PN učiť SPODaSK, ale akurát ochorel tak sme mali prof. Vlčeka... 😅 a ešte som pozerala teraz rozvrh tak doc. Kozoňa.....

jajalinka
1. aug 2011

@jajalinka doc. Kozoňa poznám ten nás učil oba ročníky

tamara01
1. aug 2011

díky baby..🙂 tak to som teda dopadla..ale nevadíí, hlavne, že sme zdraví, nie? 🙂

monicka07
7. aug 2011

Prosím vás, nemáte niekto nejaké materiály (aj v elektronickej podobe), knihy k bakalárke Domáce násilie, hlavne soc. intervenciu? Niečo som našla, ale mám toho málo. Budem vďačná za každú pomoc. Ďakujem. 😉

petuskas
8. aug 2011

ahojte, prosim vas, nemate tu niekto nejake materialy z biologie? chodim prvy rok na externe, odbor osetrovatelstvo, do Presova... Mam z toho zivot naruby. Material ziaden, len sa chytro ucit... dakujem pekne

paela
15. aug 2011

@emmuska11 ahoj,mňa tiež zobrali do partizánskeho,tak sa v stredu stretneme na zápise 🙂

paela
15. aug 2011

dievčence,tie ktoré ste boli na zápise v predošlých rokoch do prvého ročníka,ako dlho trval ten zápis a čo všetko vám tam hovorili?najlepšie tie,ktoré študujete v partizánskom,ale uvítam aj odpovede z iných miest.vrelá vďaka.potrebujem to čisto informačne,kôli malej,aby som vedela ako dlho ju bude treba povarovať.

emmuska11
15. aug 2011

@paela ahoj, jasne ze sa tam stretneme ale ako sa spozname? Dajme nejake znamenie

sofokleska
15. aug 2011

@paela
@emmuska11 jéj už sa tu našli dve spolužiačky.to je milé 🙂

emmuska11
16. aug 2011

@sofokleska ano mas pravdu, mozno nas bude aj viac. Uvidime stredu sa ide na to.

jajalinka
16. aug 2011

čawte prváčky na zápise Vám rozdajú indexy, nalepíte si tam fotky, zapíšete si do nich iniciály, predmety a následne Vám ich študijná referentka podpíše a až vtedy sa oficiálne stávate študentmi VŠ.......nesmiete zabudnúť na doklad o zaplatení priamo v tatrabanke bo bez toho Vás nezapíšu, dajte si ho prefotiť originál si schovajte a kópiu odovzdajte..... ten doklad je pre nich najdôležitejší ☹.... povedia Vám nejaké organizačné veci a trvať to bude podľa toho koľko Vás je v ročníku, minimálne 1hod. určite...........ja síce chodím do PN, ale myslím, že zápis je všade rovnaký 🙂 😉

emmuska11
16. aug 2011

@jajalinka ok, dakujeme za info

emmuska11
16. aug 2011

@jajalinka a ty si potom kedy nastupila do skoly, niekedy v septembri? Kedy ste uz naplno zacali

paela
16. aug 2011

@emmuska11 ahoj si tu?ako ideš zajtra?busom alebo autom?

emmuska11
16. aug 2011

@paela ahoj mna dovezu autom a naspat idem autobusom

jajalinka
17. aug 2011

emmuske11
minulý rok sme mali zápis 4.9. v utorok a hned v sobotu sme mali prvú prednášku, v 1. triede sme s prednáškami začínali až v októbri, hoci zápis bol v septembri......

ludmilka17
17. aug 2011

Ahojky...mam prosbu, je tu niekto z Vas kto studuje psychologiu na Sv Alzbete, potrebovala by som nejake info...prosiiiim...🙂

zuzanka97
18. aug 2011

Ahojte, mam k vam prosbu..nemate nejaku literaturu, najlepsie v pdf.formate k teme Prevencia CAN syndromu, alebo prevencia tyrania vo vseobecnosti?? budem velmi vdacna... nieje k tomu vela zdrojov... dakujem velmi pekne🙂

denkolac
19. aug 2011

Ahoj - prevenciu CAN najdes v knihe od Olaha a Rohaca a vola sa SOcialnopravna ochrana deti a socialna kuratela a kupis si ju v kniznici v skole Svatej Alzbety v Mi

livinka97
19. aug 2011

Dobry den, zhanam knizku: Týrané, zneužívané a zanedbávané dítě od Jiří Dunovský, Zdeněk Dytrych, Zdeněk Matějček a kolektív ... Na martinuse je vypredana a dotlac sa nechysta... nema ju nahodou niekto? velmi by mi pomohla..dakujem

adrika755
21. aug 2011

Je tu niekto kto ide studovat 1 rocnik socialnu pracu externe v Ba?

monykaaa
21. aug 2011

babtý pomoooc. zajtra idem na teoriu socialnej prace s olahom, som 4 rocnik a mam len knihy zilova a striezenec, nemate niekto poznamky z prednasky???

ochechula123
22. aug 2011

Ahojte 🙂
Niekto kto chodí na sv. Alžbetu sociológiu v BA alebo to má tento rok v pláne tak ako ja? všetky info o tej škole mi pomôžu 🙂 kedže ma nevzali na UK psychológiu tak som sa rozhodla ísť aspoň sem..no všetci ma od tej školy odhovárajú lebo POČULI aká je to ne-škola...a ja už idem 5teho na zápis...hm hm 😖

paela
22. aug 2011

ahojte dievčence,nájde sa tu niektorá,čo navštevuje externe detašované pracovisko v pe?ak áno,prosím IP,mám len zopár otázok.vďaka za ochotu. 😉

sofokleska
23. aug 2011

@adrika755
@emmuska11
@paela 2 semestri pribudol novy predmet..aspon nam teraz som pozerala stranku.