VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

daphne8
24. jan 2012

@kali777 AHojcek Kali, neviem Ti zatial pomoct, nemam ziadne podklady, nik to nema pripravene, dal nam termin az do 31.1 tak si davaju vsetci nacas...ale mysim, ze si s tym nevie nik rady..zatial..keby som sa k niecomu dostala poslem Ti. pekny dnik prajem

jazminn
24. jan 2012

@eullienna89 no ja mám materiál na metodologiu, ale nie od doc. Hlocha, ale Ing.Orendača...
a SP v zdravotníctve sme mali s doc. Belovičovou a úplne jednoduchý test a,b,c, zaškrtať. Metodologiu máme ústnu a bude masaker...to je veľmi odborné...

aduskatt
24. jan 2012

@medulienka31 treba to posielat mailom od 15 do 31.januara

ninus12
24. jan 2012

Ahojte, prosím Vás nájde sa tu niekto, kto má skúšku s Hettešom 2.2. sociálnu politiku? Som v treťom ročníku a keďže som mala rok prerušené tak som prišla úplne do inej skupiny a ešte som tam akosi nezapadla. Takže nemám sa s kým poradiť ani získať bližšie informácie. Ak by mal niekto vypracované otázky bola by som veľmi vďačná.

livinka97
25. jan 2012

Ahojte, prosím vás, aké máte skúsenosti s vyučujúcimi
Sociálne služby- Mgr.Pollák
Regionalistika- PhDr Árpová.

Budem vďačná za každú informáciu o danom vyučujúcom, skúške...a za každý materiál na daný predmet.
ďakujem veľmi pekne a prajem príjemný deň.

kali777
25. jan 2012

@daphne8 ahoj, dík za odpoveď.

perla_11
25. jan 2012

Ahojte,prosím Vás, neviete mi niekto poradiť,aké dáva otázky prof. MUDr. Kovaľ,PhD - SP v zdravotníctve? Ďakujem za odpoveď 🙂

sisi01
26. jan 2012

Ahojte dievcata, mali ste uz skusku s prof. Slovakom - predmet metody SP so skupinou a komunitou?? Ako to prebieha a aky je??? Dakujem za odpovede...

christiana04
26. jan 2012

Ahojte, kto už má napísanú prácu podľa IMRADU? díky ... Napíšte mi na IP

medulienka31
26. jan 2012

@christiana04 ahoj, môžem poprosiť o zaslanie aj ja?

barbea
26. jan 2012

@sisi01 je veľmi milý, ide sa dnu po jednom, dá otázku, bez prípravy odpovedáš, ja som mala skupinový vplyv- polarizáciu, viem že bola otázka aké role zastáva soc. pracovník, znaky skupiny, komunita. a tieto otázky sa opakovali väčšinou. Môžeš hovoriť vlastnými slovami, je fajn, veľa šťastia.

sisi01
26. jan 2012

@barbea Velmi pekne dakujem za info... Trosku si ma ukludnila 🙂 Tak hadam mi to zajtra vyjde ;)

susbum
26. jan 2012

@sipina Ahoj, pls ako u Vas prebiehala skuska s Hettesom...ake otvorene otazky po Vas chcel...treba pisat strucne alebo obsirne.....bola aj ustna alebo mu stacilo co bolo napisane na papieri. Daaakujem Zuzu.

lienkalenka7
27. jan 2012

Ahojte. Prosím Vás nemáte niektorá hotovú prácu na predmet Metodologia vyskumu prof. Fero ?? Neviem sa s tym nejak pohnúť a musíme to odovzdat do 31.01. a ja ešte nič nemám :(( neviete mi s tým poradiť ??? Díííík 😨

karamelka106
28. jan 2012

Ahojte, prosím Vás,nemali ste/nemáte skúšku z Krízovej intervencie s PaedDr. Hejdišom? Vďaka!

jajalinka
28. jan 2012

ahojte!
mali ste niekto metodológiu výskumu s dr. Kratochvílom, ako prebieha skúška

sisi01
28. jan 2012

@jajalinka Ahojky, ja som s nim mala skusku. Mali sme ju pisomne, rozdal nam test, bolo tam tusim 7 otazok... Otazky boli formulovane skor na priklady ako na samotnu teoriu ako napr. uvedte 3 priklady na nespravne formulovane otazky, uvedte priklad na anekdoticku otazku, kvotny vyber, struktura dotaznika, kvalitativne pozorovanie, atd... Boli dve skupiny A,B. A po dopisani treba odovzdat aj pracu ten vyskum co kazal... Nie je to nic strasne... U nas urobili vsetci... Drzim palce... 🙂

11011961
29. jan 2012

Dá mi nektorá z vás info o otázkach zo sociálnej práci v zdravotníctve s prof. Vrankovou ?
1 ročník Mgr.

jazminn
29. jan 2012

@11011961 SP v zdravotníctve mám ale s doc.Belovičovou...

tinulka26
29. jan 2012

Prosím vás, vie mi niekto povedať ako prebieha skúška Základy výskumu v 3. ročníku u Kovalovej a aké otázky dáva? Veľmi pekne ďakujem za každé info.

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
osabela
30. jan 2012

Ahojte môže niekto napísať aké otázky dáva na skúške PhDr. Vránková, PhD. SPvZ ďakujem

medulienka31
30. jan 2012

@osabela napíš e-mail

osabela
30. jan 2012

erusinka@gmail.com

asad3
31. jan 2012

@medulienka31 mozem aj ja poprosit otazky na skusku Phdr. Vrankovej - socialna praca v zdravotnictve. Dakujem. mail: asad3@atlas.sk

medulienka31
1. feb 2012

ahojte, nemáte niekto spracovaný projekt z metodológie výskumu pre FERA? prosíííím pomôžte

janka46
1. feb 2012

@lenca10 nemás nahodou nejakú knihu od Vránkovej v elektron. podobe?Díky 😉

ella88
1. feb 2012

@lienkalenka7 môžem ťa poprosiť o zaslanie materialov -úvod do soc.politiky? (2 ročník soc.práca)
Veľmi by mi to pomohlo, nemam žiadny meterial a z poznámok mi to nestačí. Vopred dakujem 🙂 ElenaSS@centrum.sk

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz