VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

lusyztrencina
12. apr 2014

ahojte, su tu nejaky 4taci ktorí mali základy aplikovanej statistiky ?

lusyztrencina
12. apr 2014

ahojte su tu nejaky 4taci ?

gerberad
12. apr 2014

@meme79
ahoj skusala som ti to poslat, je to viac ako 25 MB ale otvor si tu na koniku stranu 204 a tak su po jednom tie subory zaverecne prace 4 casti a stiahni si to rovno do PC 🙂

meme79
12. apr 2014

@denkolacáno mám na mysli písanie prác a nám kázali sa podľa toho pridržiavať,v smernici sú není žiadne zmeny len štyri veci sa zmenili a nemôžem tú knihu zohnať, tak ak ju máš, tak mi ju prosím ťa prepošli. Ďakujem (chodím do PE VSZaSP).

meme79
12. apr 2014

@gerberad Ďakujem ti , no to je ale 2008, Ja by som potrebovala toto vydanie:Orendáč, P., – Vranková, E. Školské a záverečné práce – ako na to? Bratislava : VŠ ZaSP sv. Alžbety, 2012.
U nás v PE ju strašne chválila Subyová, že konečne ju niekto dobre spracoval.. tak ak by si mala aj túto verziu budem ti vďačná.

meme79
12. apr 2014

@meme79 OK prepáč, je to super našla som aj 2013. Si poklad. Keby si niečo potrebovala, tak kľudne naíš. Som 1r. Mgr v PE

amadeus1
12. apr 2014

Ahojte, mal niekto skúšku zo SOMATOLÓGIE s p.Buňovou? Ako prebieha skúška?

atrami
13. apr 2014

Kočky, nemáte niektorá na predaj Trendy náhradnej výchovy - Škoviera ? Prípadne mi poradiť literatúru k téme Náhradná starostlivosť? Ďakujem. U nás v PN sú v knižnici všetky vypredané a v okolitých knižniciach všetky vypožičané. Ďakujem

meme79
13. apr 2014

@gerberad OK prepáč, je to super našla som aj 2013. Si poklad. Keby si niečo potrebovala, tak kľudne napíš. Som 1r. Mgr v PE

babu1301
13. apr 2014

Dobrý deň, potrebovala by som radu, náhodou niekto neviem ako treba spracovať ŠTANDARDY SOCIALNEJ PRACE ako domácu pre Hunyadiovu, na predmet SOCIALNE SLUŽBY 3.ročník SP LS ?? ĎAKUJEM PEKNE

meme79
13. apr 2014

Kolegynky je tu niektorá z vás čo už mala skúšku z prof. M. Oláh - Teória soc. práce? Ako to prebiehalo a aké a koľko dal otázok..Ďakujem pekne, môžete aj do IP písať.

sarah17
14. apr 2014

Ahojte nemate niekto testy alebo mi niekto nevie povedaŤ ake boli otazky na skuske u Tkača.. POLITIKA ZAMESTNANOSTI? dakujeeeeeem čim skor mi dajte prosim vediet 🙂

sarah17
15. apr 2014

Ahojte nema niekto otazky na sociálne služby? Haluškova

wwaanesska
20. apr 2014

Prosííím Vás kto tento rok končil Mgr. v PN poši vypracované štátnicové otázky. Dakujem evkaaa@centrum.sk

bazarmk
20. apr 2014

@gerberad Ahoj odpisal ti niekto,tiez som zvedava naco sa treba sustredit....dakujem

gerberad
21. apr 2014

@bazarmk ahoj, nikto mi neodpisal, ale uz mám po, vysledky budeme mat az 24.4. dal 3 otázky, a prechádzal sa po triede, niektorí to vzdali hned, niektorým podla toho ako pisali odporucil, ci nechcu prist nabuduce a on vytrhne otazky zo vsetkého.....napr.výchovné opratrenia podla 305, dohovor o právach dieťaťa a vyživné vymáhané v cudzine a centrum pre medz.právnu ochranu deti aku ma funkciu......neviem ci staci, ak nieco pytaj sa na kvetinka66@gmail.com

paela
21. apr 2014

ahojte, chcem sa spýtať, či to vadí, keby som zapaltila za štátnu skúšku cez internet banking, alebo je radšej vhodnejšie ísť do tatra banky a zaplatiť priamo vkladom na účet? ďakujem.

feuer
21. apr 2014

Ahojte nema niekto testy zo zdravotnickeho prava s vlcekom dakujem

bubli321
22. apr 2014

Ahojte mal niekto štatistiku s Ferom 4.ročník?

veronice
22. apr 2014

@paela je uplne jedno ako zaplatis 🙂 hlavne treba potom dorucit potvrdenie o prevedeni penazi (ci uz z banky alebo z IB) svojej studijnej referentke 🙂 teda aspon tak to funguje tu v BA

paela
22. apr 2014

@veronice ďakujem, nakoniec som bola v banke. 🙂

misa189
23. apr 2014

Ahoj mam otazocku­ jednu malicku.­ chcela by som sa opytat ci naaaaahodo­u niekmi nmi nevie povedat kolko zhruba stoji kurz Rychlej zdravotnej­ sluzby cez cerveny kriz. dakujeeeee­em

veronice
23. apr 2014

@misa189 zalezi od dlzky,existuje taky pre autoskoly,tusim 8hodinovy,no a ja som za 33 hodinovy platila pred 10 rokmi 2000sk takze predpokladam ze teraz to moze stat tak cca 90€ ale treba si to overit na ich webe a ak to tam nebudu mat napisane tak im tam treba cinknut a myslim ze urcite radi odpovedia 🙂

miroslava2590
24. apr 2014

Ahojte 🙂 chcem sa opýtať. Je tu niekto, čo študuje sociálnu prácu v Prešove a je druhák? najlepšie externista. ĎAKUJEM

mima89
24. apr 2014

Prosim Vas, potrebujem potvrdenie o praxi, nikde mi ho nechcu dat, nakolko som v 9.mesiaci tehotenstva tazko sa mi bude chodit niekam ... poradte mi prosiim kam mam ist, kde mi daju potvrdenie bez problemov... TT, PN okolie dakujem!!!!

zuri5663
24. apr 2014

Ahojte, prosím vás máte niekto podklady na skúšku so Sociálno-právnej ochrany detí a sociálnej kurately od prof. Mikloška? Alebo máte niekto stiahnutú jeho knihu Náhradná rodinná starostlivosť od neho (myslím, že tak sa volá tá kniha)? A ešte posledná prosba máte niekto poznámky z psychiatrie pre SP al. Psychopatológie pre sociálnych pracovníkov? Vďaka 😉

stano_m
24. apr 2014

@mima89 Popros niekoho kto to má už dohodnuté a pôjde si to dať dať potvrdiť, aby zobral aj Tvoje potvrdenie a vysvetlil im Tvoju situáciu, ... Ešte som počul, že dosť ľudský sú na Trnavskej arcidiecéznej charite, myslím že majú aj Dom pokojnej staroby v Cíferi, ...

miroslava2590
25. apr 2014

Prešov ozvite sa...Kto chodíte do PO na sociálnu prácu a mal s Hučíkom skúšku z predmetu Osoby s mentálnym postihnutím a spoločnosť tak ma kontaktujte. Budem veľmi vďačná. 🙂

sarah17
25. apr 2014

@miroslava2590 ahoj ja som mala 🙂

sarah17
25. apr 2014

ahojte nemá niekto nejake podklady na výskum uči to KRATOCHVILA........ a ked viete dajde mi vediet ako to s ním prebieha na skuske.... ci sa prechádza a pod.